Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > NDAL!!....eshte roke!! Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 16 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Thumbs up

Te forta nga roke

te furri i bukes
nje burre shkon per te blere buke.
-Urdheroni-thote shitesja.
-dua nje buke te bardhe-thote burri.
-mbaruan,ka vetem te zeza.
-S'ka problem se me biciklete jam-,i thote burri.

mburrjet
Ishte nje italian 1amerikan1gjerman e1shqiptar.
-ne ,thote italiani kemi aq shume anije sate mbulohet gjithe deti.-ne thote amerikani ,kemi aq shume autostrada sa mund ta pershkruajme ameriken per 2dite.
-ne thote gjermani kemi aq shume tunele te gjate sa po te hysh do 5dite te dalesh.
Te gjithe po shikonin shqiptarin me tallje.
-une thote shqiptari,kam nje kusheri nga tirana qe e ka aq te madh ATE sa ta lidhe 2here rreth mezit e nje here tek kemba.
-ouhh,u hodhen ata.ne vertet u mburrem pak,ne thame gjithato gjera por jokaq te ekzagjeruar sa kjo e jotja.
--Eh te me falni thote shqiptari se njerez jemi edhe na pelqen te mburremi pak.Ehh...ai kusheriri im nuk eshte nga Tirana po nga Shijaku!

__________________
respekte

Modifikuar nga amor alucius datė 01/08/2003 ora 16:59

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2003 08:50
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Talking

nice one sidomos kjo e fundit me beri me qesh shum

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2003 22:16
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Thumbs up

NDAL!!....eshte roke!!

Burri e gruaja
Burre e grua po shkonin vizite tek nje i afermi i tyre,por rruga kalonte mespermes pyllit.Duke ecur gruas i shpeton shurra.
-Burre,me shpetoj mua e do ta beje tek ajo shkurrja atje.
-Beje,-i thote ai-,une po eci para.me te pare rojtari i pyllit i shkon nga mbrapa e zhvesh e fillon te beje dashuri.Ajo me te madhe filloi ti therrase burrit:
---O Ferit,o Feeriitt,o Feriiittt,o Ferit,o Feriii,o Frrrrrr!

PILOJA
Piloja na kishte qene kurvari me imadh i fshatit.Nje dite ate e vrasin.Gezojne te gjithe fshataret."Eh sa mire beri qe vdiq se na imori me qafe grate",thonin ata. Mirepo grate e qanin te morgu e duke kapur organin etij me dore thonin:"Bobo cna bere o Pilo,si na le keshtu o Pilo,Si do jetojme ne pa ty o Pilo.mjeku u merzit,ia preu organin,efuti ne xhep te xhaketes e iku per ne shtepi,e thoshte me vete:"Ama kurvar i madh paska qene ky dreq,por gruas time i paska ngrene mutin."Sa vete ne shtepi var xhaketen e shkon ne ballkon te pinte nje cigare nga gezimi.Gruaja shkon merr xhaketen per ta lare,kur ndjen nje arome.Fut doren ne xhep dhe kap dicka duke ja dhene me te madhe:
-Upupu cme gjeti mua,paskan vrare Pilon,ku te mbytem une e shkreta pa ty o Pilo!!.
Fieraku
Policia kishte kapur nje kriminel fierak.Po etorturonin per te treguar por ai jo.E torturojne sa e torturojne pastaj e fusin ne qeli.Pas 10min.vjen polici roje e i thote shefit.
--Shef,hajde shihe cpo ben ai.Ata shkojne e shohin nga vrima e celsit.Fieraku po i binte murit me koke e po thonte:
--Ah koke,koke qe s'mbane mend asgje.
Ne mesim
Mesuesja ne oren egjuhes ngre Benin,nxenesin me shkatarraq.
-Beni, na thuaj nje fjale te perngjitur.
Beni shikon rreth e qark,ngul mire veshtrimin te mesuesja e tere gezim thote:
-CICEMADHE.
-Dil perjashta-,thote drejtori qe kishte ardhur per kontroll mesimor.
-Ike re kush te pjerdh ty!
-S'me pjerdh ti mua?Mua me pjerdh nje shkolle e tere e jo ti!?.Jashte maskara.

Kulmet
Kulmi i varferise eshte tebesh dashuri me perzevativ,te cahet e ta qepesh,ose te te zere vrima e b....s shtrat merimange.
kulmi i shpejtesise eshte qe te besh mutin nga kati i peste e ta presesh tek i pari.
Kulmi i durimit eshte ti gjesh me sy organet seksuale nje milingone.
Kulmi i pertacise eshte qe ta marresh gruan me barre.[kini kujdes nga pertacia]. per ju,nga roke!

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2003 07:40
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

ahahahahahha shum te bukura





ishin nje cift kishin nje cun rreth 5 vjec, por atij kur i shpetonte shurra bertiste me shpetoj me shpetoj cici.
nje dite vjen daja i cunit dhe i thot i jati cunit mos thuaj me shpetoj cici por thuaj po me fishkellohet se o turp kur te degjojne daja.
vje daja e vene cunin te fle me dajen, cunit nuk i vje cicija fare
kur bje me fle me dajen na ora 12 e nates thot o daje me fishkellohet mua
i thot daja te keqen daja por eshte vone lere per neser
jo o daje me fishkellohet
epo mire fishkelloj i cik dajes ketu te veshi me te vogel
ai cohen dhe ja ben dajes pipine ne vesh.

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2003 12:09
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

hahaha shume e bukur ajo e fishkellimes london_girll
Roki edhe ato te tuat shume te bukura jane, na shkruaj dhe ca te tjera.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2003 12:24
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

flm keni

Hej byrazer kam pa nje enderr mbreme me ne te dy sikur ishim ne mes te pyllit dhe na u turren pederastet. Ik e ik por ato ishin me te shpejte, me ne fund une u tregova me i shkathet dhe hipa ne maje te pemes , ti ngele poshte , ata te kapen ty dhe ........
Shoku i merzitur del nga dhoma dhe si flet fare
Te nesermen ne mengjes cohet prape dhe i thote : Vlla pash prape ate enderren mbreme dhe kesaj here une prape u tregova me i shkathet dhe hipa ne peme dhe ata prape ta bene ate punen e tyre ty.
Mos me caj tra... dhe mos me trego me enderra te tilla se na merzite ose kur te me tregosh nje enderr mos me nxjerr mua perhere te humbur - i thote shoku
Te nesermen ky ngrihet nga gjumi dhe i thote- Vlla pashe prape ate enderren me pederat une.
As qe nuk du ta degjoj fare -- pergjigjet shoku
Jo por kesaj here ka nje ndryshim te madh se kesaj here ti u tregove me i shkathet dhe hipe ne peme kurse une mbeta poshte.......
Po he pra na trego si shkoi puna -- thote shoku i dhomes

Ata erdhen aty prane meje me pane mua ne toke dhe ty maje pemes dhe thane :
Pse ore perhere ketij ne toke do ja bejme ne ....... ja bejme nje here atij qe na hip ne peme perhere

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2003 12:44
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Mbreteresha urdheron ushtarin ti sillte patjeter nje papagall te mire por qe nuk shante.
Sillet gjithandej ushtari i shkrete por cdo papagall qe gjente e kishte goje hale fare. Me ne fund takon nje marinar qe po shiste nje papagall dhe e pyet :
1- a shan ky papagalli vllajo ?
2- kurre
1-po cfare ben ndonje gje te bukur ?
2-po ja per shembull i thua << ngrije kemben e djadhte >> dhe papagalli e ngre . << tani ule kemben e djathte >> papagalli e ul << ngrije kemben e majte tani >> e ngre papagalli << ule >> dhe papagalli e ul ...

Nuk mendohet me por e blen papagallin gjith qejf dhe shkon tek mbreteresha .
Mbretereshes i pelqen shume dhe fillon te luaje me te ashtu sic e mesoi ushtari .
Ngrije kemben e djathte papagall -thote mbreteresha-dhe papagalli e ngre .
Tani ngrije kemben e majte - thote ajo-

Po une ku te rri ne pi** te sateme -- pergjigjet papagalli

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2003 12:51
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

london_girl je fantastike, hahaha po ku e gjete me qafsh hahaha.
Per zotin na kenaqe. Isha i lodhur nga puna dhe ma hoqe lodhjen.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2003 20:23
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

mu be qefi qe te paskam bo me qesh hihihihiihih

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 17:28
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

Thumbs up

te lumte o londonesha,kam qesh me za

shnet

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 17:34
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > NDAL!!....eshte roke!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.