Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > NDAL!!....eshte roke!! Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 16 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

Fjalkryqi

E bija po e mbushte fjalkryqin dhe e pyet te ëmen...o ma,çfare eshte fundi i jetes me 7 shkronja!?
nuk e di ja kthen maja!
i ati qe po lexonte gazeten ja pret:
"Martesa"

Agimi

Mesuesja pyet Agimin:"sa bejne 2 + 2
Agimi perdor gishterinjte e dores qe te llogaris dhe i pergjigjet 4 mesuese.
mire i thote mesuesja por kesaj radhe beje pa gishterinje,sa bejne 4 + 4
Agimi prap i llogarit me gishterinje dhe pergjigjja 8 mesuese.
Mesuesja nervozohet pa mase edhe i thote
me thuaj sa bejne 5 + 5 por futi duart ne xhepa.
Agimi prap me duar ne gjepa filloi te llogaris edhe pergjigjet 11 mesuese!

shume te bukura londonesha dhe roke
u kenaqem e hajt!

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 17:44
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

flm per me lart
dhe kjjo e fundit ishte e bukur

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 17:56
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Nje francez dhe nje shqiptar ishin komshinj. Francezi ne kat te katert dhe shqiptari ne kat te trete. Nga ora 12;00 e nates francezi fillon ti bie pianos. Shqiptari i cili ishte lodhur nga puna e gjate terbohet dhe behet gati te ngjitet lart por mendohet dhe thote me vete : gjithmone gjaknxehte ne shqiptaret, te toleroj sonte. Dhe keshtu ben por te nesermen ne te njejten ore francezi ia nis muzikes prape. Turret shqiptari gjthe terbim e shkon e i bie deres...tak tak tak... Francezi hap deren

Shqiptari-- cfare ben mor qyp se eshte ora 12 dynjaja duan te flejne.
Francezi--- me fal por ...sonte prova, neser shfaqja
Mendohet shqiptari dhe meqe i erdhi keq e toleron dhe kesaj here.
Te nesermen francezi ja fillon prape muzikes.
Ngjitet shqiptari kesaj here me me terbim se perpara dhe i thote
Shqiptari----He mo vlla cfare ben, prape ti me muzike ne kete ore
Francezi----- sonte prova, neser shfaqja
E la edhe kesaj here shqiptari dhe beri si beri shkoi e flejti me zor.
Te nesermen francezi ja fillon prape muzikes. Prit e prit se po vjen shqiptari por asgje. Pret edhe pak dhe nga kurioziteti pse s,erdhi shqiptari ulet nje kat me poshte dhe troket te dera. Papritmas dera hapet vete dhe shikon shqiptarin te ulur ne kolltuk me penisin ne dore dhe po masturbohej.....
Francezi-------Cfare po ben mo vlla ?
Shqiptari------Sonte vetem prova , neser do ti q. robt e shpise sipas gjatesise........

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 18:01
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

edhe nje here...roke

Debati
K.ri dhe p.dhi kane zene lesh po perpiqen si dy desh.
I thote k.ri me krenari:
--Pa ujitur pa prashitur,pa shiko sa me eshte rritur!
Ja kthen p.dhi me ironi:
--Pa e qethur pa e lare pa shiko sa me eshte care!

Krimbat
Dy krimba toke dalin shetitje.Njeri shikon nga larg nje pjate makarona e i thote shokut menjehere:
-Hej shiko atje po bejne seks ne grup!

patatet

Gruaja kishte marre dashnorin epo bente dashuri.Paspak bie zilja.
-O bobo burri thote ajo.
ku te futem thote ai i frikesuar.
-Ja futu te ai thesi-,i thote ajo e vete te hape deren.Aty hyne dashnori tjeter.PAsi jane duke u qi.. bie zilja.
-O bobo burri.
-Ku te futem thote ky. Ja futu te ai thesi tjeter i thote ajo.
Hap deren ishte dashnori i trete. E ben e me kete,kur prapa bie zilja.
-E po ky eshte burri thote ajo. Ti futu te thesi atje,e i tregon thesin.Hap deren e hyn burri.
-He ithote ai c'ke bere,po keta tre thase c'jane?
-I ka sjelle babai nga fshati-,ithote ajo me frike.
-O sa mire pa te shohim c'jane e i bie te parit me shkelm.
-Kikiirriikki,degjohet nga brenda.oh sa bukur,na ka shkuar mendja per mish kaposhi.I bie te dytit.--Beeee,degjohet nga brenda. o sa mire do ha ma mish dashi,e vete qellon thesin e trete.Qellon e s'degjon gje,qellon prape asgje.Fillon te qelloje foret thesin mbi 5 here,por prape asgje. KUr nga brenda degjohet nje ze i keputur:
--Po patate jane ore patate,por bolle qellove se na qive nenen!

ne repart
Naten oficeri roje merr komandantin ne tel.-Hajde i thote se ushtaret kane qire dhine. Komandanti shkon menjehere e rreshton ushtaret.
--Kush ja ka bere dhise te beje nje hap perpara,maskarenj! Te gji the bejne pervec njerit ne fund.
-Te lumte djale ty do te jape 20 dite leje,ndersa keta do ti kalb ne burg,te lumte ,por si e ke emrin i thote ai.
-Qerim Dhia,-thote ushtari.

E dini c'ka thene nje grua ne Fushe-Arrez?
K..i te jep lejen e barres!
Shoferi
Nje shofer ndalon urgjent se desh shtypi nje grua kalimtare.Del nga makine e i thote.
--Motra, eshte rrote qe te ze frymen dhe jo rrote qe te ze vrymen.

Besoj se mjaftojne keto tani per tani.
Si gjithmone Per ju sidomos per....

Nga roke!

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 20:22
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

TELEFONATE
Ne rajonin e policise bie zilja e tel.,dhe nje ze i llahtarisur thote:
Alo,policia!Hajdeni shpejt ne adresen rruga..pall..nr..
-pse ?-pyet polici,-cfare ka ngjare?
-nje mace po futet ne dhome nga dritarja
-me ke po tallesh ti ore ,-i thote polici.Po merr ne telefon policine vetem se nje mace po futet ne dhome nga dritarja?
-Ju lutem hajdeni shpejt. Une qe po ju marr ne telefon jam
papagall.

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 21:56
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

PARA TELEVIZORIT
Mamaja i bertet cunit:
-ngrihu shpejt!ke 2 ore qe po rri para televizorit.
-Po ca te bej moj ma,-i thote ai,-i dola dhe nga pas po nuk
shikohej gje fare

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 22:00
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

QENI Njeri pyet shokun e tij:
-Cfare do te beje ti nese do ta gjeje gruane tende ne krevat me gruan tende.
-Do ta vrisja dashnorin e gruas me gjithe qenin e tij.
-Per c'qen e ke fjalen?
-Per qenin e dashnorit te gruas.Vetem nje i verber do te shkonte me gruan time.




Ne nje pyll hapet nje night club i ri. Gjithe kafshet e pyllit ishin vene ne rradhe per te hyre. Vjen lepuri gjithe tanarllek. I kalon te gjithe dhe del i pari. E sheh luani gjith nerva. O lepur! - i thote - futu mor mbrapa se kam 2 ore qe pres. Nejse e sheh nje here lepuri dhe futet mbrapa. O lepur - i thote Ariu - ku shkon! kalo ore pas se u merzita duke pritur dhe vjen ti gjith pordhe dhe me del perpara. Kalon lepuri pas. E sheh ujku dhe i thote: Ore do rrihesh apo si e ke punen ti lepur? Futu mor dreç mbrapa. Ohuuuu! - ja kthen lepuri - S'po e hapi fare lokalin pra une

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 22:12
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Neper rruget e Berlinit , nje i dehur ecen,bie pertoke,kthen ndonje gllenjke nga shishja,ecen e bie prape...
Nje kalimtar qe kalon aty prane ,e shikon si mos me keq dhe i thote:
-Je bere tape!Po a e di ti se sa gjermane vdesin ne vit nga alkooli?
-E kujt i plasi? Une jam italian.



-me ka ndodhur dicka e tmerrshme
-cfare?
-pardje u zura me gruan dhe u ndane perfundimisht.
-po kjo s'eshte dhe aq e tmerrshme,do te gjesh nje grua tjeter.
-po po, s'eshte e tmerrshme thua ti, po ajo dje fitoi superloton

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 22:20
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BUCS
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/07/2003
Vendbanimi: ???
Mesazhe: 1256

Hajduti shkoi te ne pazar te shiste rrobat qe kishte vjedhur, por ia vjedh nje hajdut tjerer. Kur shkon ne shtepi e pyet gruaja "Sa fitove" dhe ai i thote "Nuk fitova gje sa i shita me cmimin qe i bleva"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2003 20:51
BUCS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BUCS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BUCS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BUCS Shto BUCS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BUCS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BUCS
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/07/2003
Vendbanimi: ???
Mesazhe: 1256

Nje cift po beheshin gati per te fjetur dhe gruaja i thote burrit "Mund ti nxjerresh mizat qe kane hyre nga dritarja, lere dritaren pak te hapur, fike driten dhe hajde te fleme"
Burri ben si i thote gruaja edhe shtrihet per te fjetur. Pas ndonje ore nga dritarja gjysem e hapur hyne nje xixellonje. Burri sic ishte gati per gjume nje sy hapur nje sy mbyllur shikon nje drite qe ndizet dhe fiket neper shtepi ngrihet menjehere dhe i thote gruas " Cohu grua se erdhen mizat me elektrik dore"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2003 20:59
BUCS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BUCS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BUCS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BUCS Shto BUCS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BUCS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > NDAL!!....eshte roke!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.