Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeveria e re Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 69 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari
Zonja dhe zotrinj !!
Zoti Azuro do benit mire te na thoni kujt aneje i perkisni
Fjalen e kini ju! (kusht te doje me nje fjale)



Azurro eshte nje nga lideret kryesore te Omonias..por dikush me tha qe eshte dhe nje nga agjentet kryesore te Forca Italia!! Kohe e veshtire ti kuptosh keta politikanet sot..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 19:36
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

mona gati jam un per opozite.

Po te behemi ne bashke, do e ken punen pisk. Ta hartoj un planin e opozites apo do e besh ti?

ps. Sic e dini kam dal ne shitje, me nje shume te mjaftueshme un e mbyll gojen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 19:39
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha keila
mona gati jam un per opozite.

Po te behemi ne bashke, do e ken punen pisk. Ta hartoj un planin e opozites apo do e besh ti?

ps. Sic e dini kam dal ne shitje, me nje shume te mjaftueshme un e mbyll gojen.




Sa e ke pazarin ti yllo?
Hartoi , hartoi planet ti zonjush por ta dish , dhe ne halet te kemi vene mikrofona, nejse keto i perkasin tjeter ministrije
Si bubuzhela do tu shtypim!

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 19:43
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari



Fol ti fol se dhe ty ne krye te listes te kam
Litari ju pret te gjithve o te zinj !
Ore kjo zv.ministrja ime ku ka humbur valle!




Ketu jam zoti minister, si e kemi planin e veprimit?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 19:48
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari

Si bubuzhela do tu shtypim!



Keila jam dakord, por para se te krijojme platformen e qeverise sone, te zgjedhim disa vende kyce per te ngritur disa burgje te fortifikuara per te futur keta qen qe kerkojne voten ne menyren me te pacipe..Burgjet tona do te jene moderne ku do te lejohet fjala e lire dhe kenga partizane..beni prova qe kur te shkoni tufe atje mos tu vije turp nga njeri tjetri per zerat e pastervitur..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 19:51
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha wydra



Ketu jam zoti minister, si e kemi planin e veprimit?




Po pse vetem ministri do flase , po ti per c'fare e mer rogen
Jepu ca projektligje ketyre barktharve te opozites se mbase ven mend!

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 19:58
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari


What is this about bullseye and revolvers ? Your'e imagination is way out of control has anyone ever told you that before ???


Oh man, didn't you like my story about Wild Forumi West?

Shit man, I was a native indian, the warrior Sitting Panther (even indian I had a six-shooters--revolver with six chambers) :p

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 20:00
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha darke

Oh man, didn't you like my story about Wild Forumi West?

Shit man, I was a native indian, the warrior Sitting Panther (even indian I had a six-shooters--revolver with six chambers) :p




Keep going Darke

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 20:17
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Mona !
A pranon qe te ndajme punen bashk dmth te behesh zevendsja ime se po qe se po pretendon per te ber rolin e opozites ne opozit do te rrish gjith jeten.

Zoti / Zonja minister/Zv minister te thesarit.
Ministrija ime ka nevoj per ca lek per te bo ca rregullime turistike ne zonat jo turistike qe ti bojm edeh ato turistike. Shuma e kerkuar duhet te jepet pa tender dmth me procedura te pershpejtuara se nuk pret puna pasi po u bona me zv/ministre me duhet me bo ca pushime.

PS. He mer Myzo sapo e kerkove zv/ministren tu pergjigj menjeher, paaa ca fati mer vlla. Un po rruj ca toka anej nga Ksamili ty po te jap Myzeqen, he si thu?

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 21:15
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Citim:
Po citoj ato që tha durrsak
Mona !
A pranon qe te ndajme punen bashk dmth te behesh zevendsja ime se po qe se po pretendon per te ber rolin e opozites ne opozit do te rrish gjith jeten.

Zoti / Zonja minister/Zv minister te thesarit.
Ministrija ime ka nevoj per ca lek per te bo ca rregullime turistike ne zonat jo turistike qe ti bojm edeh ato turistike. Shuma e kerkuar duhet te jepet pa tender dmth me procedura te pershpejtuara se nuk pret puna pasi po u bona me zv/ministre me duhet me bo ca pushime.

PS. He mer Myzo sapo e kerkove zv/ministren tu pergjigj menjeher, paaa ca fati mer vlla. Un po rruj ca toka anej nga Ksamili ty po te jap Myzeqen, he si thu?



ti zoti minister i turizmit, ki parasysh qe ato tokat nuk duhet t'ja ofrosh vetem ministrit te thesarit... harrove dicka, qe ai ne pergjithesi firmos dokumentat qe i jap une, keshtu qe... hidhu, me rregullo dhe mua ndonje toke e vile andej nga bregdeti i jugut, qe te behen mire e paster keto pune


(O shef, po tani ti ndajme pak punet, meqe une jam femer dhe ne pergjithesi pushtetareve u dalin jarge nga goja kur shofin femra te bukura (), atehere perdorim taktiken "bad and good cop", dmth ti beju i eger dhe mblidhuja rrup sup, ndersa une po behem gjasme e mira, gjasme jam me anen e ktyre, qe tu hedhim hi syve. He, si thua?!)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2005 21:42
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 69 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Qeveria e re

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.