Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Kampionati Shqiptar > Kategoria e parė > Grupi A1 > KS. Elbasani
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
asnjeans
gjeometer rrugesh

Regjistruar: 06/11/2003
Vendbanimi: ime per ime uk
Mesazhe: 302

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re image003_jpg[1].jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 1361 herė.

pamje nga nje ndeshje
une per vete sjam tifos futbolli
po per ato qe kan qef..........

__________________
me epsh ja thith buzet e saj m.gj.th tymi jetmarres neper mushkeri kalon me teper se gjithcka ciagren dashuroj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shkurt 2004 01:39
asnjeans nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė asnjeans Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me asnjeans (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: asnjeans Shto asnjeans nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto asnjeans nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qershor13
Vagabonding

Regjistruar: 05/02/2003
Vendbanimi: Rio
Mesazhe: 2547

Dalipi: Nuk e kam prekur topin me dorė

Klevisi, me golin e tij, i ka dhënë 1 pikë Elbasanit dhe është "hakmarrë" në njëfarë mënyre ndaj të kuqve.

Sulmuesi i Elbasanit, Klevis Dalipi, me golin që shënoi ndaj Partizanit në ndeshjen e së shtunës, u dha 1 pikë mjaft të çmuar portokallinjve. Këtë herë, në përbërjen e Elbasanit mungonin dy nga futbollistët më të mirë të tij, Memelli dhe Stojku, kështu që Klevis Dalipit i ka takuar detyra më e vështirë, ta udhëheqë ekipin drejt suksesit. Ai, që nga fillimi e deri në fund të ndeshjes, ka qenë ndër më të mirët në fushë. Madje rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme të tij ka qenë edhe shënimi i golit të barazimit në minutën e 60?të, në portën e Nallbanit. Lidhur me dyshimin e hedhur për parregullsinë e shënimit të këtij goli, Klevis Dalipi u shpreh: "Asgjë nuk është e vërtetë." Ai ka shprehur keqardhje edhe për disa specialistë, të cilët e kanë cilësuar të parregullt golin e realizuar prej tij. "Unë e kam më të qartë se kushdo momentin e shënimit të golit. Të gjithëve dua t'u kujtoj se nuk e kam prekur topin me dorë. Kam shënuar një gol plotësisht të rregullt dhe për këtë nuk duhet të dyshojë askush. Ajo që është transmetuar në sekuencat filmike, edhe mua si shikues më krijon iluzionin e të prekurit të topit me dorë, por në fakt realiteti qëndron ndryshe. Ky gol jo vetëm ishte mjaft i pastër, por më ka gëzuar së tepërmi. Me këtë gol jo vetëm që barazova rezultatin, por i dhashë më tepër siguri lojës së Elbasanit," - nënvizon K.Dalipi. Më tej, futbollisti në fjalë thekson se skuadra e Elbasanit u dallua për shpirtin e lartë të garës dhe për një lojë korrekte në ndeshjen me Partizanin. "Ndaj Partizanit duhet të kisha shënuar më shumë sesa një gol. T'ju them të drejtën, edhe pse shënova 1 herë, mbeta jo fort i kënaqur. Për këtë barazim duhen falënderuar të gjithë futbollistët, sidomos ata të rinj, që përballuan një ndeshje të vështirë përballë një ekipi mjaft të fortë,"- e përfundon Klevis Dalipi komentin e tij.

__________________
Lo scopo della nostra vita č di servire la Forza che ci ha creati,e dalla cui misericordia o approvazione dipende il nostro stesso respiro,servendo con lealtą le Sue creature.Questo significa amore,che dovrebbe sostituire l'odio che si vede ovunque.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2004 12:15
qershor13 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qershor13 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qershor13 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qershor13 Shto qershor13 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qershor13 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qershor13
Vagabonding

Regjistruar: 05/02/2003
Vendbanimi: Rio
Mesazhe: 2547

Elbasani, akoma pa tranjer.

Pasditen e së enjtes, futbollistët e Elbasanit kanë vazhduar përgatitjet për ndeshjen e radhës, që do ta zhvillojnë në trasfertë me Partizanin. Pas furtunës disaditore me të cilën u përballën portokallinjtë, pas ndeshjes që e mbyllën në barazim me Vllazninë, dje në kampin e Elbasanit kishte pllakosur qetësia e zakonshme. Në plan të parë, askush nuk sheh probleme, ndërsa stërvitja është drejtuar nga zëvendëstrajneri Muharrem Dosti. Por Dosti është konsultuar me ish-trajnerin Artin Kovaçi për programin stërvitor, pasi ai është edhe drejtor teknik i KF "Elbasani" sh.a. Ndeshja me Partizanin, për futbollistët e Elbasanit përbën një sfidë tepër të vështirë, pasi portokallinjtë kanë pësuar një goditje të fortë psikologjike në javën e fundit pas përfundimit të takimit me Vllazninë. Mirëpo, pavarësisht nga ato që ndodhën, futbollistët janë shprehur të gatshëm për të punuar në seancat stërvitore, edhe pse zyrtarisht Elbasani nuk ka trajner. Pas kandidaturës së Agim Canajt, emri i radhës i përfolur për pasaardhësin e Artin Kovaçit (jo zyrtarisht) thuhet se është ai i Kristaq Papajanit, që për momentin drejton ekipin e të rinjve të Elbasanit.

__________________
Lo scopo della nostra vita č di servire la Forza che ci ha creati,e dalla cui misericordia o approvazione dipende il nostro stesso respiro,servendo con lealtą le Sue creature.Questo significa amore,che dovrebbe sostituire l'odio che si vede ovunque.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2004 13:35
qershor13 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qershor13 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qershor13 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qershor13 Shto qershor13 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qershor13 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
TONCE
STUDENT

Regjistruar: 20/06/2005
Vendbanimi: ITALI
Mesazhe: 7

FORCA ELBASANI

NE SHQIPERI ELBASANI PO TREGON PREJ 2 VITESH QE ESHTE EKIPI ME I MIRE I KAMPIONATIT TONE KOMBETAR
SHPRESOJME QE KETE VIT TE ARRIJME SUKSESIN E SHUME PRITUR FITIMIN E TITULLIT
KAMPION 2005-2006

__________________
Neper fushen krejt jeshil Dalin djemte portokalli Forca djema verdh e blu Lulet tona jane per ju Ne s'na tremb dot askerkush Zemrat tona jane ne fushe Duam gol ne duam gol Elbasani loz futboll Duam fitore ju mos ju ndalni Ne therrasim Elbasani.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Nëntor 2005 17:05
TONCE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TONCE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TONCE (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TONCE Shto TONCE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TONCE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Nesta
Anetar i ri

Regjistruar: 14/06/2005
Vendbanimi: Austri
Mesazhe: 3

Kush ka deshire te degjoj me mp3 Himnin e Skuadres se Elbasanit se eshte fantastike fare si kenge shikone se e keni ketu.

http://forumi.zeriyt.com/index.php/...18.new.html#new

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Nëntor 2005 14:35
Nesta nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nesta Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Nesta (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Nesta't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nesta Shto Nesta nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nesta nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Ne duam gol ne duam gol

shpresojme qe te keto fjale te jete osesioni i lojtareve kur te dalin en fushe kete le ta bejne per hir te asaj tifozerie te mrekullueshme qe ka kjo skuader .
TIGRAT VERDHE E BLu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2007 10:47
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Tifoza verdhe e blu ku jeni ?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2008 12:40
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Tifoza verdhe e blu ku jeni ?


Pas atij turpi te mbremshem ...... akoma i kerkon????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2008 14:25
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

po kjo eshte fuqia e skuadres se elbasanit ne jemi te dashurur me ngjyrat jo me ato 14 legene qe quhen president,lojtare e tranjer .Dashurine per ngjyrat nuk na e heq nje humbje e BLERE dhe kete gje besoj e kupton dhe bufi se 11 kunder 9 nuk eshte loje eshte
MATRAPAZLLEK

FORCA CUNA VERDHE E BLU

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2008 14:43
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
po kjo eshte fuqia e skuadres se elbasanit ne jemi te dashurur me ngjyrat jo me ato 14 legene qe quhen president,lojtare e tranjer .Dashurine per ngjyrat nuk na e heq nje humbje e BLERE dhe kete gje besoj e kupton dhe bufi se 11 kunder 9 nuk eshte loje eshte
MATRAPAZLLEK

FORCA CUNA VERDHE E BLUDhe Laze per te mbuluar matrapazlleqet ... premton 15 mije euro ne rast fitoreje...... .Ha ha ha, ia kalon edhe Xhanit ai matrapaz .....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2008 14:47
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Kampionati Shqiptar > Kategoria e parė > Grupi A1 > KS. Elbasani

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.