Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > www.elbasani.com
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
elbasaniCom
Anetar i ri

Regjistruar: 19/02/2007
Vendbanimi: Banesat
Mesazhe: 1

Lightbulb

www.elbasani.com

Elbasani.com faqe patriotike Elbasanase , me informacione te ndryshme rreth qytetit , lajme , dhe informacion i pergjithshem rreth istitucioneve shteterore dhe jo shteterore qe ndodhen ne qytet. Mbledh te gjithe patriotet me sherbimet : Forum,Galeri,Chat,Shkarkime,Filma,Programe,Muzike Etj Etj..

http://www.elbasani.com/

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shkurt 2007 11:30
elbasaniCom nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elbasaniCom Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elbasaniCom (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė elbasaniCom't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: elbasaniCom Shto elbasaniCom nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elbasaniCom nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > www.elbasani.com

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.