Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > www.donimeraj.com
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
unik
Anetar i ri

Regjistruar: 24/04/2007
Vendbanimi: tropoje
Mesazhe: 4

www.donimeraj.com

klikojeni, hulumtoni dhe shkruani cte doni. mirpriten kritikat dhe vleresimet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Prill 2007 16:11
unik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė unik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: unik Shto unik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

I lezetshme edhe permbajtje ka ca.

Shpresoj te gjej me shume gjera heren tjeter qe do ta vizitoj!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Prill 2007 19:47
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unik
Anetar i ri

Regjistruar: 24/04/2007
Vendbanimi: tropoje
Mesazhe: 4

normale qe ne te ardhmen do te gjesh shume gjera me interesante, por me thene te drejten kjo faqe sa ka lindur dhe kerkon ndihmen e te gjitheve qe te rritet ahahahaha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2007 09:02
unik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė unik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: unik Shto unik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Mbase do te te duhet te besh dicka me shume per te terhur sa me shume persona ne sitin tend se perndryshe njerezit nuk te ndihmojne kot.

Me nje fjale ka aq shume site te tjera saqe robt kane cfare te zgjedhin!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2007 10:53
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unik
Anetar i ri

Regjistruar: 24/04/2007
Vendbanimi: tropoje
Mesazhe: 4

Ke shume te drejte, tek faqa, www.donimeraj.com/fjalajuaj, eshte nje teme ku ti, dmth te gjithe mund te japin kritikat vleresimet dhe idete e tyre se si mund te zjgerohet kjo faqe qe te behet sa me interesante per te gjithe.

Nuk e di se si ti e ke kohen tende ne dispozicion, por nese ke mundesi klikoje faqen dhe na jep ndonje mendim me vlere me te cilen faqa te ece perpara.

Jo vetem ti por te gjithe ata te cilet kane kritika dhe vleresime ose ide te ndryshme per faqen jane te mirpritur tui shkruajne ato ketu, ose vete ket faqa.

Faleminderit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2007 12:38
unik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė unik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: unik Shto unik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dr_Devil ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Dr_Devil
www.Mjeksia.INFO

Regjistruar: 09/12/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 471

Ajo faqja /fjalajuaj nuk po me thote ndonje vend ne te cilin mund te postoj komentet e mia !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2007 16:56
Dr_Devil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dr_Devil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dr_Devil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dr_Devil Shto Dr_Devil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dr_Devil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unik
Anetar i ri

Regjistruar: 24/04/2007
Vendbanimi: tropoje
Mesazhe: 4

Cdo comment mund ta beni ne hapesiren bosh (qe duket) ne fund te cdo kategorie apo faqe qe hap.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2007 08:35
unik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė unik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: unik Shto unik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Interneti dhe Shqipėria > www.donimeraj.com

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.