Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Ditet e mia pa ty... Vlerėsimi i Temės: 10 votime, mesatarja 4.60.
Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

kur gabimet pranohen te shkruajtur mbi nje flet te bardhe
nuk quhen me gabime...
por koshenca zemres time.

pervoj personale....

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 21:07
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Nibsi
Anetar i ri

Regjistruar: 29/11/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 1

Thumbs up

Te me falni qe po shkruaj jashte teme,por kam kohe qe e lexoj dhe
do ta lexoj perhere me kenaqsi kete teme jeni te gjithe FANTASTIKE
(me ne krye Diabolic)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 21:44
Nibsi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nibsi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Nibsi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nibsi Shto Nibsi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nibsi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

diabolic je i pa pare :

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 21:49
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha doli
diabolic je i pa pare :


Doli pse genjen ti ne u pame dje :p

Ore e di qe kur digjesh ben poezi te bukura.
E di ca do bejm do ikim prap ne plazh dhe ja fusim me poezi atje :p


Nibsi faleminderit per komplimentat.
Kjo teme eshte tej mase personale dhe sa here qe dikush ben komplimenta mua me behet shume qejfi.
Je i mikepritur ...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 21:52
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

e di qe e ke mire ti te frymezon djegia
nuk po gjej rehat me eshte djegur dhe koka
kam 3 ore ne karrike
pastaj me ate picirin qe hoqem dje
me morri malli per tu ulur

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 21:59
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

...

..nuk shoh ndonje ndryshim ne ditet e mia pa ty..."bile-bile"......jo jo asnje ndryshim.

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2007 10:22
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

te pash ate nate,ishe ti.nuk gabohem!
ishte po ajo nate,po ajo rruge , ai cast.ishe po ti me floket qe rembeheshin nga era
me ecjen tende tipike,me lekuren e mendafsht ,ate veshtrim te shperqendruar e mbaj mend. te njof e dashur, dikur ke qen e imja.
(ktheje koken te lutem jam un)
por ti nuk degjoje ishe paksa larg o ndoshta isha un qe nuk bertisja
me mungonte zeri ,dritherimat me pushtuan,me mungoje ti shpirti im
as era nuk pipetinte ate cast ,cdo gje kishte shtangur, vdekur...
ishim vetem ne te dy ne ate rruge si dikur... por larg njeri-tjetrit
(ohh o zot mallkuar,mallkuar qofsha)
e di. shkaku jam un vetem un.e si mund ta dija qe un kam lidur per ty, si mund ta dija...? ishte ajo kohe e mallkuar ajo dite e zeze ai mendim qe ateher me vriste me shum nga te tjeret(ti e di)
isha un vetem un ai qe nuk kuptoja...
tani jam vetem ktu,ne kte karrige ne kte tavolin qe dikur uleshim bashk.
asgje nuk ka ndryshuar te ky bar,dhe kamarieri eshte po ai,po ajo eshte dhe kafeja.vetem se eshte e hidhur shum e hidhur pa ty.
te betohem e dashur (ndoshta te theret dikush tjeter keshtu!!!!)
kam provuar te te telefonoj te degjoj zerin, te te them TE DUA por nuk ja kam dal...
apo nuk kam pasur guximin...
te kam ber te vuash,ke derdhur lote me kane thene
nuk kam dashur te te lendoj kurre,por pa dashje ja kam arritur
(pse o jete e shpifur o kohe poshter,o zot pse je kaq katil.)
me dhemb dhe mua plaga qe ti mban,
perfytyroj fytyren tende kur e lecon kete fjale.(po qesh me ironi)
eshte e vertet zemer kam dhe un plage .eshte e hapur akoma nuk mbyllet kurre.
e kam menduar kte cast, por ja qe nuk qenkam aq i forte sa ti hem keto.
jam i dobet, gjithmon kam qene tani po e kuptoj
TE DUA jeta ime nuk mund te rri me pa ty me fal kam gabuar.
me detyroi kjo jete ,kjo bote e keqe.
u mbylla ne bodrumet casteve qe kemi jetuar bashk, por tani jam ktu ( ktheje koken te lutem jam un)
ta thash me ne fund
por ti kalon ate cep te mallkuar dhe zhdukes ne rrugicen e erret...
mirupafshim shpirt me ke munguar

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2007 19:53
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

diabolic......smeagol....doli.....

do na mbysni me keto qe shkruni...........

Pak meshir per ne te ndjeshmit...:p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2007 21:16
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007
diabolic......smeagol....doli.....

do na mbysni me keto qe shkruni...........

Pak meshir per ne te ndjeshmit...:p


ku ka gje me te bukur se te mbysi dashuria ne ditet e mia pa ty...

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2007 22:37
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

naten e mire ti qe me do
naten e mire ti qe me ke dashur
naten e mire ti qe me urren
miremengjes ty qe te dua se nata sot eshte e jona dhe gjumi na vjen ne mengjes.

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2007 22:41
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:41 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Ditet e mia pa ty...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.