Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > cigarja.... Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 4.50.
Gjithsej 16 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
THe_AnSwEr
unknown

Regjistruar: 08/06/2003
Vendbanimi: California
Mesazhe: 681

Thumbs down

Hey everyone

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re trail2.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 117 herė.

hi everyone kam qene ne shqiperia per disa kohe prandaj skam qene prezent

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 01:11
THe_AnSwEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė THe_AnSwEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me THe_AnSwEr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė THe_AnSwEr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: THe_AnSwEr Shto THe_AnSwEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto THe_AnSwEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Shqiptarja me vjeter, pse jo me jetegjata ne bote, plot 124 vjet vdiq para disa ditesh, por nuk doja t'u komunikoja kete- ajo e ka pire duhanin rregullisht.
A ka efekt duhani ketu?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2003 18:31
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lova
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/08/2003
Vendbanimi: Ne qiellin e shtate
Mesazhe: 432

Thumbs down

O mona po perse e ka vrare mendjen ai brez moj vajze,e ka pire cigaren vertet ajo por perse e ka vrare mendjen, as keto strese qe kemi ne tani si kane pas etj, etj, tek ndikojne dyfish edhe streset, edhe cigarja edhe vrima e ozonit,mos harro zhvillimin e industrise dhe sa ka evoluar cdo gje, radioaktivitetet, ndotja e ambjentit ne mushkerite tona perplasen te gjitha, ushqimet me hormone nuk ha asgje te paster etj, etj, etj, ......mos krahasim me ato breza prandaj mos e pi cigaren dhe po qe se e pi disiplinoje ne nje fare menyre pi sa me pak,
ju kam xhan te gjitheve!

__________________
jeni si shpirt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Nëntor 2003 08:56
lova nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lova Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lova (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lova Shto lova nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lova nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Empire
Anetar i ri

Regjistruar: 17/11/2003
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 4

Me gjithe keto qe lexova ketu do ta lej qe neser................................

__________________
Udha e mare se erdh prandvera,
Shko dallendyshe tuj fluturue,
Prej Misirit ne dhena tjera
Fusha e male tuj kerkue;
N'Shqypni shko pra fluturim,
Shko ne Shkoder, n'qytet tim!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2003 02:29
Empire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Empire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Empire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Empire Shto Empire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Empire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Eh ?! Cigarja demton rende shendetin ~~ (Tobacco seriosly demages health )...Dakort!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2004 11:27
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lova
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/08/2003
Vendbanimi: Ne qiellin e shtate
Mesazhe: 432

Red face

Si kofini mbas te vjelit i thone nje fjale..................

__________________
jeni si shpirt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2004 13:57
lova nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lova Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lova (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lova Shto lova nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lova nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lolina
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/09/2003
Vendbanimi: Toronto
Mesazhe: 46

Talking

Ehhhhhhhhhhhhh

Kalamaja,
kjo jete eshte e shkurter!!! Tani dihet qe sh gjera ne kete jete nuk te bejne mire (1 nga keto eshte dhe cigarja) por ne fund te fundit eshte nje dicka qe 1 individ e ben me vetedije. Si sh gjera te tjera ne kete jete, ajo provohet dhe n.q.s e pelqen e vazhdon. Eshte cdo gje e varur nga mendja e truri i personit.
Thuaj si do ja bejne ne ketej kete vi, qe na e ndaluan ne c'do bar e restorant e night clubs. Dhe pak dhe po afron dimrin, perjashta ne bore me cigare ne dore ... lol
Ciaaoooo Lolina

__________________
There is a very subtle line between Love and Hate!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2004 02:30
Lolina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lolina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lolina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lolina Shto Lolina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lolina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
brunette
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: uk
Mesazhe: 31

Njeriu ben shume gjera qe ia shkurtojne jeten, dhe mbase do thosha qe duke bere keto gjera atij i duket sikur e ben jeten e tij me te plote dhe nuk e ndalon vetes gjera si psh cigarja.

Cigarja eshte shume e demshme, per arsye qe dihen dhe nuk dua ti shkoj ne detaje. Une e pi po se fundi kam kuptuar dicka, qe cigarja eshte dicka mendore, dhe cdo gje eshte ne trurin tend dhe varet vullenti jot, nese ai eshte i forte, mund te arrij shume larg

__________________
Few people are capable of expressing with equanimity opinions which differ from the prejudices of their social environment. Most people are even incapable of forming such opinions.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2004 10:23
brunette nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė brunette Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me brunette (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: brunette Shto brunette nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto brunette nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
gattina
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 29/12/2003
Vendbanimi: modena
Mesazhe: 134

stop cigaria!

cigaria shkurton jeten? PO!!!!!
Shkaterron njeriun qe e pin dhe te njejten koh te afermit.........
Un ne ke te perjull po jetoj nje esperienc qe vetem un e di ca po vuaj, qe po heq nga jeta ime njeriun tim me te shtrenjte ne ke te bot, dhe shkaku eshte cigaria.

JA CFAR BEN CIGARIA..............

__________________
Gli uomini sono come le banane; PIU' DIVENTANO VECCHI, PIł SI AMMOSCIANO....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2004 15:38
gattina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė gattina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me gattina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: gattina Shto gattina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto gattina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lova
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/08/2003
Vendbanimi: Ne qiellin e shtate
Mesazhe: 432

Wink

Cigarjaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, demton vertet shendetin mos e merrni me shak, ju lutem kini kujdes, me shume se i pakete jo,
Ju pihet, pini sa te ngopeni mos e cani faren.......nga vdekja, kemi lindur dhe do te vdesim, po qe se e kemi nga cigarja hallall, provojeni edhe me droge bile, por me karar, ju lutem kete te fundit...........haj, haj ju pershendes nga une ylli i botes (time) kuptohet.

__________________
jeni si shpirt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Korrik 2004 13:40
lova nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lova Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lova (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lova Shto lova nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lova nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > cigarja....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.