Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 568 569 570 571 572 573 574 575 576 [577]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Tani qe po e lexoj une kete lart, eshte e kunderta, si ia bejne nga i ftohti thuaj.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2020 04:24
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Heshtje leshi, pa lidhje.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2020 06:15
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 869

Une kam pasur arsye per mungesen shoku mesues. Kam vite qe nuk me ndahen zyrat gjermane! Tani se fundi edhe nje problem me Mafian e telefonit, e mbrojtur kjo -si shumica e firmave ne Gjermani- nga shteti dhe qeveria. Te keqen e Enverit, thuaj! Jo ore, ta kishim ditur keshtu Gjermanine, nuk do e kishim shkelur fare. Tmerr! Nuk dihet dhe sa dite, jave apo muaj jete me kane lene! Mire qe u kalitem ne Shqiperi, se tani do ishim dorezuar me kohe! (Nuk eshte skicofreni, eshte realitet i hidhur!)

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Janar 2020 17:09
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Citim:
Po citoj ato që tha robert
Tani se fundi edhe nje problem me Mafian e telefonit, e mbrojtur kjo -si shumica e firmave ne Gjermani- nga shteti dhe qeveria.


Pershendetje Robert.

Cfare Problemi ke realisht dhe me cilen shoqeri (Anbieter)-interneti?
N.q.se mundesh t`a tregosh?


--- Ich bin mit meiner Anbieter sehr zufrieden

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2020 06:34
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Heshtje leshi, pa lidhje.


eee pra, vetem ksaj ske c'i ben

ckemi gjalle jeni

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2020 10:56
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10644

Po forumi c'mu kujtua ne kete ore?

Uroj te jeni mire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2020 23:07
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 869

Citim:
Po citoj ato qļæ½ tha Vizioner

Pershendetje Robert.
Cfare Problemi ke realisht dhe me cilen shoqeri (Anbieter)-interneti?
N.q.se mundesh t`a tregosh?
--- Ich bin mit meiner Anbieter sehr zufrieden


Thjesht mu shiten kater kontrata celulari, si nje lloj shtese e kontrates se vjeter (per fat akoma aktuale) nga nje shites dyqani i O2, nje turk, cun i ri, mjaft i sjellshem, i dashur dhe sqarues. Prapa gjithe kesaj paraqitje te ngrohte dhe aspak dyshuese fshihej jo vetem tendenca per te shitur sa me shume, jo vetem papergjegjshmeria e nje te riu qe nuk e di sa deme i shkakton njerezve, por edhe detyra e shefave te O2 per te prishur kontratat e vjetra me Alicen, te cilen e ka blere O2.
Tani, kete situate e shfrytezojne subjekte te tjera, te cilat kane rreth 15 vjet qe nuk po me ndahen me gjithfare ngacmimesh dhe problemesh artificiale, qysh se futa hundet ne Bibel e Kuran, e pastaj tek Ajnshtajni, e pastaj tek te tjere dhe gjithfare tabush e te vertetash, qe prekin disi lobe e rrethe te perzgjedhura, e qe gjithmone duan veshtirsi te hyjne apo te pranohen ne terrene zyrtare dhe drejtuese te nje e tjeter vendi.
Per me shume material ke tek faqja ime e internetit, fjale cimbuese, per problemin e telefonit tek ribrika deutsch, pastaj telefonica germany; ndersa tek youtube jane tre filmime (paksa te merzitshme, po me mjaft te dhena): 1) ist deutschland kriminll? Khashogis Fall bei Telefon-VertrƤge 2) O2 wird immer schlimmer BtrĆ¼gerei im System 3) deutsche staat in Hand der Telefonmafia-Firmen, O2 me perkthim shqip.
Ne pamje te pare duket pak paranoje, skicofreni, por jane fakte te verteta, te cilat pak nga pak jam duke i nxjerre tek faqja ime e internetit.
Ti mund te jesh i kenaqur dhe Gjermania ka mjaft gjera te mira, por mua me ka kapur ne anen e keqe. Fate - fate, sic i thone.

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Prill 2020 11:30
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Ho me Endri, gjalle je? A ka noi te re?


Faje,shpresoj gjendja eshte bere me mire andej. Karantine ketej, "pune nga shpia" me pak fjale leviz pak mousin dhe nje sy gjume nga dreka...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2020 04:14
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3136

Ja dhe une u futa njehere sot si per nostalgji.

C'behet ketej?

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2021 03:53
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:09 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 568 569 570 571 572 573 574 575 576 [577]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.