Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare > Konfliktet botėrore > Procesi i Paqes ne Lindjen e Mesme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Hektori
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 06/05/2005
Vendbanimi: Ne Troje
Mesazhe: 215

Ketu eshte per te qare me lot. O besimtare muslimane qe ju falte Allahu, po ne librin e shenjte me perjashtim te Muhamedit te gjithe profetet jane cifute more. Po pse o Refugjat lufte per vendin tend e quan vrasjen e njerezve te pafajshem?

__________________
Ndero Zotin, dashuro gruan, mbroje atdheun

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2005 14:21
Hektori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Hektori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Hektori (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Hektori Shto Hektori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Hektori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
CINNE
Anetar i ri

Regjistruar: 30/08/2006
Vendbanimi: ROME
Mesazhe: 8

DOJA TI PERGJIGJESHA KALORESIT

QE THUA TI KALORES PER TE RUAJTUR PAQEN NE LINDJEN E MESME AMERIKES NUK INTERESON ASPAK ISRAELI QE PATNERI   NR1I SAJIKA HYRE DORE VENCE TERE ARABEVE DHE SGUXON ASNJE TI THOJE GJYS LLAFI SA PAQEN AJO FITOHET ME LUFT NJE FJALE EURTE THOTE NESE DO PAWEN PREGATIT LUFTEN DHE AMERIKA KTE E DI MIRE SE SJA PERTOJE IRAKUT ,KOSOVES ,AFGANISTANIT, ETJ PER TE RUAJTUR PAQEN DHE DEMOKRACIN GJASME SA PER JUDET NE QEVERINE AMERIKANE KTE E DINE TE GJITHE SHIF JUDET KANE PASUR EKONOMINE NE DOREME KOHE DHE DO TA KENE DHE AMERIKA SKA SE SI MOS TE BEJE LOJEN E TYRE SE SKA FIRME AMERIKANE QE SKA NE ADMINISTRATEN E SAJ NJE EKONOMIST CIFUT MIRE PO E KE PYETUR VETEN NDNJEHERE TI SI ESHTE BERE AQ SHTET I FORTE IZRAELI KUR KA TOKE SHKRETETIRE SI FQINJET E VET LIBANI EGJIPTI PALESTINA ETJ, PASTAJ TANI E ZGJIDHEN CESHTJEN ATA DO VEJE BOTA TI RUAJE KUFIRIN SKANE PSE TE SHQETESOHEN ME AS PER USHTARET E TYRE .  

__________________
GET REACH OR DIE TRYING

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2006 04:18
CINNE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė CINNE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CINNE (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CINNE Shto CINNE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto CINNE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
CINNE
Anetar i ri

Regjistruar: 30/08/2006
Vendbanimi: ROME
Mesazhe: 8

Exclamation

PERGJIGJE HEKTORIT

SA PER LUFTEN GJITHKUSH E BEN SI TE MUNDET NJE POPULL QE KA ME DHJETRA VJET QE ESHTE BERE TABELE QITJEJE NGA NJE USHTRI E RREGULLT DUKE VRARE GRA E FEMIJE SA TE MUNDTE NJE MILITANT VULLNETAR DO VRISTE KU I DHEMB ME SHUME NJE POPULLI. PRANDAJ UNE SI VE FAJE PALESTINEZEVE SE BEJNE NJE LUFTE TE PA BARABARTE CIFUTET ME RAKETA TE TELEKOMANDUARA PALESTINEZET ME GURE.

__________________
GET REACH OR DIE TRYING

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Gusht 2006 04:31
CINNE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė CINNE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CINNE (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CINNE Shto CINNE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto CINNE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Sa bukur qe eshte bere Lindja e Mesme
Paqe gjithandej. Femijet shkojne ne sholla me maska antigas. Me duket se kam pare nje film keshtu Bota pas luftes se IV boterore.

Piktor kush e kishte gazin Sarin?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2017 02:07
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

10 vjet diference mes dy postimeve te fundit. Kesaj i thone histori online...

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Prill 2017 05:01
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Si jeni ju siper? Ku jeni?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Prill 2017 16:44
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Mire, edhe Faja mire eshte.
Lindja e mesme si do behet?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2017 01:12
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu
Mire, edhe Faja mire eshte.
Lindja e mesme si do behet?


Me mire do behet shelgo. Pa merak shoku:d

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2017 23:15
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 869

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu
Lindja e mesme si do behet?

Ti e ke fjalen per Lindjen e Aferme, Siri, Palestine, Liban, etj.? Apo per Lindjen e Mesme, Iran, Afganistan, etj.? Apo per Lindjen e Larget, Indi, Kine, Vietnam, etj? Se shpesh ngaterrohet Lindja e Afert me Lindjen e Mesme!..
Duket se Iranit po i vjen rrotull ky kok-laker-ngjyrosesi! Dhe gjoja ben ca ngaterresa andej nga Koreja e Veruit! Por i sigurte nuk jam per asgje!

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Maj 2017 17:28
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Tani do merremi me iranin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Janar 2018 01:46
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare > Konfliktet botėrore > Procesi i Paqes ne Lindjen e Mesme

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.