Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > A me pranoni dhe mua ne shoqerine tuaj??
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ARENC
Anetar i ri

Regjistruar: 18/12/2005
Vendbanimi: FI
Mesazhe: 24

Mireserdhe Katerina

__________________
vivi e lascia vivere.(jeto dhe ler te jetojne)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 22:31
ARENC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ARENC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ARENC (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ARENC Shto ARENC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ARENC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha sHejTonJa
aha ti thua flokegjate e mendjepakta? Une e protesoj kete. Duket qe ai qe e ka nxjerre kete ka qene deshtak me grate ndaj dhe shfrynte gjithe inat.
Si puna e Napoleonit (dy pellembe mbi toke dhe i shemtuar dhe nga inati qe grate i qaseshin vetem nga frika dhe jo nga ndonje deshire e tyre) tha "te tera grate jane kurva pervec mamase time"


tashi ti kthehemi muhabetit te leshit :p


Mire ekishte ai,mbase e kishte mamane PIMP:p ose davaxheshke si i themi ne shqip

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2006 07:08
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
katerina
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 24/01/2006
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 46

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_dr
Mireserdhe Katerina nga berati.

Urime per punen tende, se eshte shume profesion i bukur.
Ja kalofsh sa me mire ne kete forumLela_dr faleminderit shume per mirepritjen. Shpresoj nje dite te behem nje folktore "e madhe" dhe te jesh nje nga klientet e mia

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2006 13:27
katerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė katerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me katerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: katerina Shto katerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto katerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
katerina
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 24/01/2006
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 46

Te falenderoj dhe ty football per mirepritjen. Sa per problemin tend, nuk kam cfare te them, vecse te sygjeroj qe kur ben banje ne darke dhe shtrihesh ne krevat, t’i hedhesh floket lart jastekut (nqs i ke te gjata).
Cdo trajtim i flokut varet nga lloji i tij.

Edhe ty shejtonja te falenderoj per mirepritjen. Sic thashe edhe me lart, cdo trajtim i flokut varet nga lloji i tij. Ti mund te marresh nje maske per floket (ka lloj-lloj, duhet te gjesh te pershtatshmen per llojin e flokut tend). Kete duhet ta vesh vetem ne majat e flokut dhe jo ne rrenje.

Gjithashtu ju falenderoj edhe juve, enigme dhe ARENC per mirepritjen. gjithe te mirat.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 17:39
katerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė katerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me katerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: katerina Shto katerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto katerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

mireserdhe mes nesh

te uroj te kalosh sa me mire ne mesin e
shoqersi se forumit horizont.

suksese dhe fat edhe ty ne cdo fush te jetes

rrespekte engjelli...

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 18:11
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bennito
Anetar i ri

Regjistruar: 16/01/2006
Vendbanimi: ne cdo vend
Mesazhe: 1

mirse se erdhe katerine pac nje komunikim sa me te shkelqyshem ne kete forum

__________________
Nuk Ka Njerz Me Te Vegjel Se Njerzit E Mdhenje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2006 18:36
bennito nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bennito Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bennito (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bennito Shto bennito nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bennito nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
caio
jurist

Regjistruar: 27/02/2005
Vendbanimi: Firenze
Mesazhe: 81

Katerina!

Ndonese me 4 dite vonese te uroj mirseardhjen ne kete forum.

__________________
fjalet e shumta, fukarallek!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2006 00:18
caio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė caio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me caio (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: caio Shto caio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto caio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
katerina
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 24/01/2006
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 46

engjell_mbrojtes dhe bennito ju falenderoj shume dhe ju per mirepritjen, gjithe te mirat.
caio te falenderoj dhe ty. populli thote: me mire vone se kurre. te falenderoj prape

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2006 12:53
katerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė katerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me katerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: katerina Shto katerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto katerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjilanasi_csi
GjeniU I VogeL

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: Washington Dc..
Mesazhe: 102

Katerinaa..

Cfar do qe te jet forumi ka vend per te gjith :p

Vetem te uroj mire se ardhje dhe ja kalofsh sa me mire ketu mesin ton.

Suksese

Gjith te mirat.

__________________
Sexy is 365 days uptime..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2006 13:30
Gjilanasi_csi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjilanasi_csi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjilanasi_csi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjilanasi_csi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjilanasi_csi Shto Gjilanasi_csi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjilanasi_csi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
katerina
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 24/01/2006
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 46

Gjilanasi_csi faleminderit per mirepritjen. Forumi vend per te gjithe ka, por varet sesa te pranojne ne kete shoqeri virtuale (shaka kjo, se e shoh qe jeni shum e te mire).
Ja kalofsh mire

__________________
Me mire te vdes sesa te vuaj, dashuria me ka mallkuar, por pse me ben te vuaj? Perse s'me le te qete? Te pakten ti me thuaj, qe me do me te vertete....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2006 12:56
katerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė katerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me katerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: katerina Shto katerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto katerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > A me pranoni dhe mua ne shoqerine tuaj??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.