Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Gezuar 10-vjetorin FH
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Te lutem!

Fakti qe injorova postimin tend do te thote qe ke shkrujt traplliqe,se ca lidhje kane mp me servilizmin se kuptoj.S mbaj mend nojher te te jem serviloz perkundrazi kemi pas 1 mardhenie acaruse por me 1 perqindje respekti deri diku.Sa per Cec ske pse e perzje nuk i thashe asaj servile.

Tani une ke kjo teme bera urimet perkatese dhe gjithashtu thashe 1 te vertete te hidhur.Ju pelqen apo jo nuk eshte problemi im.

Gjithesesi ju kerkoj falje qe ju turbullova ujrat por duhet nojher qe mos vije ere e qelbet. E kshu urime prap.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2012 10:15
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

peperinke si te kam?

po sikur te vij dhe un andej nga lagja jote. do ma rregullosh naj p.. behet gje?

chi sa cambiando magari mi porta fortuna!

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2012 11:33
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Morfine
Gezuar 10 vjetorin forumi

ps: Nuk me besohem qe kam 9 vjet qe e lexoj kete forum...


Kjo nuk eshte e vertete nese heq ca vite qe nuk dukesh fare, oj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2012 00:04
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Rendesi ka te mos zhdukemi fare dhe ti shelg.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2012 00:52
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

Kam mesuar shume gjera

dhe kam njohur dhe takuar dhe kam ne plan te takoj disa vajza shume te mira qe mbaj lidhje deri me sot vetem ne saje te FH.

Ishte 2003 a 2004 kur u regjistrova ketu. Motra me tha per kete sit se kishte kenge shqiptare dhe une e sapoardhur ne USA, e ndjere si vetem, u regjistrova.

Por pas nje ndodhie qe me lendoi, isha betuar mos kthehesha me, pervec se nje dite po kerkoja prape muzike shqipo. Nuk eshte si me pare, i lexoja me me shume deshire postimet e te tjereve, drejtuar me me respekt kundrejt njeri-tjetrit, me solidare, me cilesore dhe gjera me interesante per te lexuar.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2012 01:33
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Feste pa torte... hmmmm....

Modifikuar nga Endri datė 05/06/2012 ora 05:01

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2012 04:35
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Re: Kam mesuar shume gjera

The thought of lorie not wanting to meet me makes me dperessed, hence i thought we're buddies

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2012 05:28
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Urime per 10 vjetorrn e FH. Jemi rrit me forumin tashi, na asht ba pjes e jetes. Uroj Krijuesin edhe ata qe kan marre pjes dhe e kan mbajtur gjalle!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2012 11:58
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Sa per sqarim. Nuk jam vetem une krijuesi, ishim grup disa vetesh. Shume u larguan per aresye te ndryshme. Ca kane mbetur. Personalisht nuk e kisha me qejf forumin duke e ditur se do shume kohe dhe nerva te merresh me njerezit. Por atehere ishim disa vete dhe erdhi momenti qe forumi duhej hapur. Forumi i vetem alternativ nuk ofronte mjaftueshem liri dhe seriozitet (webmasteri shkruante me emra te ndryshem qe te mbeshteste veten ).

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2012 20:20
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Drit nona, na u rrit forumi na u bo me e martu!
Une jam regjistru ne 2005...fillimisht kureshtar i zones se mjekesise... pastaj fajin e pati Klodeli me ate temen e ngjyres se syve tek ajo zone, sa me ngjiti virusin e forumit! Me pas me ofrun post ne kryesi ene nuk i thashe dot jo Ngela ne forum pastaj me nje periudhe aktiviteti te larte deri rreth fundit te 2008...Kam njohur shume persona te ndryshem ne keto vite (nje pjese edhe ne realitet) dhe secili ka pase ate origjinalitetin e vet te te treguarit te gjerave, te arsyetimit...all of them special
gjithsesi, edhe pse shkruaj me rralle tani, i lexoj te gjitha temat (kom pase debulese per temat e sherreve se mund te ndertoje me themel historikun e personazheve qe ngaterroheshin nga fjalet e njeri tjetrit )!

Sa per Fajen (por edhe te tjeret qe bashke me te e filluan kete forum qe nuk i njoh ne vecanti duke qene se jam regjistruar me vonese), me te vertete qe ka bere nje pune fantastike dhe durim te papare ne gjithe keto vite! Nje vend ku te gjithe te ndihen si ne shtepi, pamvaresisht se shume mund te kemi qene larg, ne cdo cep te botes.

E falenderoj ne vecanti edhe per ndihmen qe me ka dhene jasht ketij forumi!

Te na rroje forumiiiii....bam bam bam!

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2012 21:46
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Gezuar 10-vjetorin FH

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.