Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
Falenderoj te gjithe ata qe jane pergjigjur te gjitha pytjeve te mia..

- flm per pergjigjen Rubi;-
mendoj se ajo eshte dhurata me e bukur e nje cifti..por pytja ime ishte po ate nate jo me pas..

1; - Jeni ne nje restorant me gruan/dashuren kalon nje femer e bukur,por e bukur ama e veshur bukur gjithashtu nga ato qe bejne drite..
Do e kthenit koken ta shikonit?



zemra po syte jan dhen per me pare dhe jo me i mbajte mbyllur....
pastaj gjerat e bukra shikohen gjithmone..... eshte nje soj sikur te kalosh poshte torre Efel te parisit dhe mos ta shikosh te hedhesh syte nga ana tjeter....

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2006 23:19
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

 

1; - Jeni ne nje restorant me gruan/dashuren kalon nje femer e bukur,por e bukur ama e veshur bukur gjithashtu nga ato qe bejne drite..
Do e kthenit koken ta shikonit?


 

 

No.nuk do ta  ktheja koken fare.! Skam pse ta kthej koken.

 

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2006 23:40
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

sikur te ishte ndonje mashkull i bukur do ta ktheja koken po per nje femer nuk e di
sikur i dashuri im ta shikonte do ta shikoja dhe une dhe do i gjeja ndonje te mete nga xhelozia hahahahahahhahaha

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 00:58
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha Harmageddon
 

1; - Jeni ne nje restorant me gruan/dashuren kalon nje femer e bukur,por e bukur ama e veshur bukur gjithashtu nga ato qe bejne drite..
Do e kthenit koken ta shikonit?


 

 

No.nuk do ta  ktheja koken fare.! Skam pse ta kthej koken.

 



Eh car cunash po rriten, ka lezet. Jo mer thote nuk kam pse ta kthej koken hahaahha. Ec te vdeksha.

Sa per pyetjen, do e shikoja aq sa me lejon kendveshtrimi dhe pastaj do i gjeja nje difekt (te paqene kuptohet) dhe ja them te dashures. ). Kuptohet fantazia ne mendjen time ne ato momente merr krahe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 07:49
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

Eric je i mrekullueshem te falenderoj per pergjigjen je mashkulli qe dote deshironte cdo femer.

Cila eshte per ju femra ideale ?

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 08:10
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha comja
Eric je i mrekullueshem te falenderoj per pergjigjen je mashkulli qe dote deshironte cdo femer.

Cila eshte per ju femra ideale ?



Ericun po pyet? lol
Sa i pergjithsoke gjojnat mi come, bjere troc. Thuj je mashkulli qe une e deshiroj por jo gjithe femrat se pastaj i bi qe ne te mos na deshiroje edhe femra qe kemi ne krah jo per gje po smund te jemi te gjithe si ericu. lol.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 09:00
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Harmageddon
 

1; - Jeni ne nje restorant me gruan/dashuren kalon nje femer e bukur,por e bukur ama e veshur bukur gjithashtu nga ato qe bejne drite..
Do e kthenit koken ta shikonit?
 
 No.nuk do ta  ktheja koken fare.! Skam pse ta kthej koken.



Jam femer dhe do e ktheja koken mo,c'te keqe ka?Te bukuren e admiron cdokush!Biles dhe po s'deshi ta ktheje ai koken i them une"amo',shif sa e bukur ajo". E natyrisht ai do i fuste ndonje koment si puna e Metos mesiper,por bie brenda une ne ate gracke?As qe bohet fjale Kam forma te tjera per t'u hakmarre: si psh.kur jemi bashke ne xhiro dhe meshkuj te tjere ne vendin e tije fiksojne mua,e une i buzeqeshi djallezisht ketij timit...e ky qe i fut ndonje koment si psh"hey,sot e kishim bere me fjale qe ti te gjuaje brunet e une bjondet,jo e kunderta"

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 10:29
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Nje femer tamam nuk behet xheloze ne situata te tilla. Ajo arrin ta kuptoje se mashkulli i vet e sheh ate femer te 'bukur' thjesht si nje cope mishi.

Sa per hakmarrjen amorke, femra mund te me buzeqeshi mua sa te doje per sa kohe nuk buzeqesh ne momentin e shikimit nga tjetri. Kurse komenti im ne ate moment do ishte i tipit 'Ta kepus koken'.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 11:11
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA
Sa per hakmarrjen amorke, femra mund te me buzeqeshi mua sa te doje per sa kohe nuk buzeqesh ne momentin e shikimit nga tjetri. Kurse komenti im ne ate moment do ishte i tipit 'Ta kepus koken'.


E di cili do ishte komenti im i rradhes?'Shihemi verdalle qytetit po ra rasti te na kryqezohet rruga rastesisht' Per 24 ore do e zevendesoja,jo vetem ate por te ishte Zoti vete s'do lejoja qe nje mashkull te me drejtohet ne nje forme aq pa respekt.Baza e nje lidhjeje stabile eshte respekti.S'ke rene akoma ne femra te pavarura shpirterisht qe jane rritur ne nje ambjent jo te ndotur nga nje mentalitet hipokrit.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 11:20
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

eeeeeee se njef moj amore metaxan ti jo se me receta nuk ecen ky , cfare femre ka ai qe te lun tepeleku kokes apo jo naqe fol?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 11:23
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.