Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > pircat dhe tatuazhet
cmendoni per pircat tatuazhet
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
me pelqejn 3 42.86%
i urrej 2 28.57%
as njera as tjetra 2 28.57%
Gjithsej: 7 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 6 Janar 2007, ora 18:40  (30 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dorieta
fanse e cmendur

Regjistruar: 08/03/2005
Vendbanimi: ne parajse
Mesazhe: 180

pircat dhe tatuazhet

cmendoni per pircat dhe tatuazhet??
po per robt qe i pelqejn ose i perdorin ato??

__________________
nje shprehje nga njeri pjestar i produkt 28:njeriu i ben parat,parat njeriun se bejne dot...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2006 23:37
dorieta nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dorieta Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dorieta (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dorieta Shto dorieta nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dorieta nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Arrow

Pershendetje Dori.

2-Me pelqen tek ua shoh te tjereve piercing apo tattoo,por ne trupin tim nuk i preferoj.
2-Gjithkush eshte padron i vetvetes,dmth nuk i gjykoj as per mire as per keq.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2006 23:45
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Tek vetja ime as qe behet fjale ti pelqej tatuazhet apo pircat...por dhe tek te tjeret me bejne te mendoj keq per ta (kur i kane te ekzagjeruara)...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2006 10:01
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tomi&xherri
ne vendroje

Regjistruar: 19/08/2006
Vendbanimi: tirana
Mesazhe: 15

pircat dhe tatuazhet

Do te me pelqente. Por jo nga ato tatuazhe qe behen permanente. Ndersa per ata qe i kane nuk kam asnje paragjykim.

Dhe dicka per Sexi-in, mos je pak raciste kur mendon keq per personat qe mbajne pirca apo tatuazhe? Jo per gje po ne shqipot racizmin e shohim vetem tek te tjeret harrojme se jemi me raciste se ata. Keshtu qe ti sexi duhet te jesh me e hapur, pasi mos me vere ne dyshim mendimin qe kam per ty.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2006 12:42
tomi&xherri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tomi&xherri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tomi&xherri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tomi&xherri Shto tomi&xherri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tomi&xherri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha tomi&xherri

Dhe dicka per Sexi-in, mos je pak raciste kur mendon keq per personat qe mbajne pirca apo tatuazhe? Jo per gje po ne shqipot racizmin e shohim vetem tek te tjeret harrojme se jemi me raciste se ata. Keshtu qe ti sexi duhet te jesh me e hapur, pasi mos me vere ne dyshim mendimin qe kam per ty.



Tomi&xherri une s'jam aspak rraciste...nuk jam ndaj shteteve te ndryshme e jo me per pirca e tatu...Mua thjesht nuk me pelqejne mbushja e trupit me tatu dhe shpuarja me vrima vend e pa vend...Besoj se me hapur se po flas s'ka me...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2006 15:11
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

ku ka gja me te shemtut se femra mbushur me tatuazhe...nje e vogel hahet por me shume jo....kur shoh femra me fustane couture dhe jan te mbushura me tatuazhe duken tamam trashy......thjesht une si perferoj tatuazhet dhe piercings pervecse ne vesh dhe ne kerthize eshte lezetshem por me shume se kaq ugly...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2006 15:51
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
CSS OPENDOOR
...DJ...

Regjistruar: 05/11/2006
Vendbanimi: Here ketu here atje.
Mesazhe: 255

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
ku ka gja me te shemtut se femra mbushur me tatuazhe...nje e vogel hahet por me shume jo....kur shoh femra me fustane couture dhe jan te mbushura me tatuazhe duken tamam trashy......thjesht une si perferoj tatuazhet dhe piercings pervecse ne vesh dhe ne kerthize eshte lezetshem por me shume se kaq ugly...
GJITHASHTU EDHE MUA NUK ME PELQEJNE KUR KANE SHUME.TEK FEMRAT NORMALJA PER PIRCING ESHTE NE VESH(PO JO NGA 7)EDHE NDONJE NE HUNDE E PRANOJ NDERSA PER TATTOO TEK VAJZAT I URREJ,NDERSA TEK MESHKUJT S'ME PELQEJNE ATA QE MBUSHIN PLOT TRUPIN(NORMALJA 2,UNE PER VETE 1 NE SHPATULL E KAM).
DO VI NJE DITE QE DO PENDOHEN PER ATO QE KANE BERE.

__________________
LOVE IS A GAME.A GAME FOR TWO.
LOVE IS A GAME.FOR ME AND FOR YOU

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2006 16:18
CSS OPENDOOR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė CSS OPENDOOR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CSS OPENDOOR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CSS OPENDOOR Shto CSS OPENDOOR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto CSS OPENDOOR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tavolina
Anetar i ri

Regjistruar: 17/03/2005
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 22

TATU ME PELQEJNS=E SHUME, EDHE PIRSAT

__________________
ciao

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2006 00:53
tavolina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tavolina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tavolina (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė tavolina't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tavolina Shto tavolina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tavolina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Un ekam nje ne    sup te djatht   Tatto dmth... do bej dhe nje tjeter ne te  majtin...

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2006 02:13
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dorieta
fanse e cmendur

Regjistruar: 08/03/2005
Vendbanimi: ne parajse
Mesazhe: 180

kota bravo, do besh edhe nje tjeter. por me fal qe jam kaq supersticioze, po thoen qe numri i tatuve duhet te jet tek, se cift eshte keq. kshu thone.

__________________
nje shprehje nga njeri pjestar i produkt 28:njeriu i ben parat,parat njeriun se bejne dot...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2006 13:45
dorieta nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dorieta Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dorieta (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dorieta Shto dorieta nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dorieta nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:12 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > pircat dhe tatuazhet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.