Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Citjanet(tumanet)
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Re: Citjanet..

Citim:
Po citoj ato që tha Donika Arianiti
Kam nostalgji per to...kur isha e vogel kisha nje shoqe came. Gjyshja e saj vishte citjane. Sa here vinte ne shkolle gjyshja i sillte petulla te mbeses, e cila i ndante me mua...
Hajde petulla hajde!!!!!
Tani kur shikoj citjane me kujtohen petullat e gjyshes came. Mbase kam nostalgji per petullat. Nuk e di.
Ne sunduk nuk kam citjane, nuk e di nese kam ne sepete. Do hedh nje sy...





Hahhahah. Rastesisht me ra ne sy dhe vertete me ka bere te qesh, po si ju ra ne mendje nje gje e tille. Edhe ka kohe kur ishte shkruar ky shkrim, them ehde njehere me pelqeu.

Une te vajzat por edhe tek meshkujt nuk perlqej kur mundohen te emitojne . Ndiq stilin ose ndertoje qfare te shkon per trupin dhe formen tende.

Besoj se pajtoheni me mua?!

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2009 19:54
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

S'i kam blere/veshur ndonjehere.Them se do dukesha pak qesharake.
Sa here qe dal xhiro me time më,qesh kur shikon gocat te veshura si gjyshja ime ,kur ne fakt jane veshje e lezetshme!

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2009 20:05
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Re: Citjanet..

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari



Hahhahah. Rastesisht me ra ne sy dhe vertete me ka bere te qesh, po si ju ra ne mendje nje gje e tille. Edhe ka kohe kur ishte shkruar ky shkrim, them ehde njehere me pelqeu.

Une te vajzat por edhe tek meshkujt nuk perlqej kur mundohen te emitojne . Ndiq stilin ose ndertoje qfare te shkon per trupin dhe formen tende.

Besoj se pajtoheni me mua?!



Une pajtohem me qfar thua ti dhe eshte teme e bukur fort..

Keto qitjanet vallahi qe jane lezet i madh.

Emitimi esht gja e keqe boll.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2009 21:30
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha briseide
S'i kam blere/veshur ndonjehere.Them se do dukesha pak qesharake.
Sa here qe dal xhiro me time më,qesh kur shikon gocat te veshura si gjyshja ime ,kur ne fakt jane veshje e lezetshme!




Per mendimin tim nese i shkojne per stil pse mos ti vesh. Nuk do doja te them se me bejne pershtypje,por, vertete me bin ne sy si disa vajza ose disa quna qe vertete te habisin me elegancen e tyre. Ia vlen barra qiran.

Po faliminderit prej Zotit kemi rini te mrekullueshme dhe po te vishen me rroba lypsaresh do dalin te bukur dhe stil ne vete lere me si rregullohen

KEMI ÇKA TE VESHIM DHE KA KUSH ÇKA TE VESH.

JENI TE SHKELQYER

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2009 14:05
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

E kshu kshu. keto tumanet moderne jane c'jane.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 03:08
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

more a dolen modesh keto fare gjera

Hej oj rini mosni more, pse nuk shkruani per historine e citjaneve,? Kush ka qene kreatori i pare? Ne cilet popuj jane veshur ato? Te merrni ne intervista vajzat qe i veshit? Arsyet pse,etj etj.

Te sillni me shume informata rreth tyre. Mos rastesisht do ngele si veshje kombetare moderne?!!!

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2009 07:42
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Citjanet(tumanet)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.