Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Cmenduria me e madhe qe kam bere per nje femer ?


E kam dashur...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 17:53
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Cmenduria me e madhe qe kam bere per nje femer ?


E kam dashur...



C'menduri te duash dike?
Atehere mohon ate qe ke marre dhe ke dhene?

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 18:03
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha briseide


C'menduri te duash dike?
Atehere mohon ate qe ke marre dhe ke dhene?




Une nuk mohoj asgje.
Asgje smohoj ne jete.
As nje dashuri te cmendur.
As nje cmenduri qe vret.
...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 18:48
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

kjo eshte vertet nje cmenduri/budadhadhek ne anen time...

kam vajtur ne mexico dy here kur nuk kisha dokumetat ne amerike, faktikisht e kisha per deportation/rrefuzim, kthim per ne shqiperi. kur u ktheva nga mexico isha me ca shoke amerikan dhe kisha thjesht vetem nje patente me vete.

kur me pyeten se cili eshte vendi jot? thjesht vetem nje fjale, "US"  qe mos te dyshonin nga dialkti nese flet fjal te tjera dhe pastaj fusin emrin ne kompjuter,dhe more fund hahah, mbete ne mexico atehere, obo bo kur me kujtohet sa buddhadhek ishte kjo. 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2008 13:10
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Franka
Amazone prej Reje

Regjistruar: 20/03/2008
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 64

nuk mund ti them cmenduri kesaj qe kam bere.......e beja rrugen Athine - Rinas cdo fund jave vetem qe te isha me njeriun qe doja dhe rrija vetem nje dite

__________________
Une shpesh mbytem ne psheretimen tende

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2008 23:04
Franka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Franka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Franka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Franka Shto Franka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Franka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Cmenduria me e madhe qe kam bere per nje femer ?


E kam dashur...

ohhhh kurse un kam te kunderten per nje cun e desh e dua edhe dota dua

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2008 02:53
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Re: ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

Citim:
Po citoj ato që tha ari77labi
cila ka qene çmeduria juaj qe keni bere per ndonje person..... natyrisht.... per ndonje te dashur....ose qe kane bere per ju?pershendetje




26 vite me pare kam bere vertete nje cmenduri,por jo nga keto qe mendon ti Ari.Rrezikova burgun per te mbrojtur nje shokun tim te ngushte.Dola deshmitar per te dhe e shpetova nga nje siklet i madh.Fqinji i tij nje aktor i teatrit te Vlores ja futi me lezet,pavaresisht se u muarr parasysh alibia ime.Me e forta eshte se ish shoku im ma mabn tani koken menjane.Harroi garipi qe per te une bera cmendurine me te madhe,duke rrezikuar veten time.Pak me vone gjykova se kisha bere gabim,mbasi ky person nuk do te sakrifikonte per mua po te isha une ne nje pozicion te atill.Por ajo pune iku e vate.Dhashe fjalen dhe nuk e dridhja me edhe sikur ta psoja.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2008 10:59
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LUCIFERO
I Verteti..?

Regjistruar: 24/02/2007
Vendbanimi:
Mesazhe: 76

S'ka as dy dite. Dhe do vazhdoj ti bej gjithmone per te, dike real flasim.

__________________
Dinjiteti njerezor permban karakteristiken e te qenurit i munguar pikerisht aty ku mendohet se eshte i shfaqur, dhe te shfaqet pikerisht aty ku eshte i munguar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2008 13:39
LUCIFERO nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LUCIFERO Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LUCIFERO (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: LUCIFERO Shto LUCIFERO nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LUCIFERO nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
UnKnOwN
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/10/2008
Vendbanimi: Ne zemren e tij
Mesazhe: 37

Sdo beja asgje qe do te quhej cmenduri,as gjene me te vogel per nje mashkull..sinqerisht.. Ndoshta me vone do ndryshoj mendim,por deri me sot skam ndjere se e ka merituar ndonjeri te bej ndonje gje te vecante per te..hell no :p

__________________
Integrali i ndjenjave te mia ne kufinjte nga unė tek ti ėshtė i barabarte me termin shumedomethenes dashuri ! .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Tetor 2008 04:09
UnKnOwN nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė UnKnOwN Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me UnKnOwN (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: UnKnOwN Shto UnKnOwN nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto UnKnOwN nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

kam ber shum per nje person

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2008 02:49
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.