Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

quite a story megjithate meqe nuk te pelqente si tip ku e di ti maj Syn qe ky cuni nuk te ka genjyer?

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2006 19:15
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Juve e paskemi thene te dy pak a shume te njejten gje ne te njejten kohe dhe kur dicka e tille ndodhe mencuria popullit thote qe po na shajne te dyve... na marcin te keqen na marcin se si dy gonxhe jemi! :p

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2006 19:17
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Ashtu te lumte goja... .

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2006 19:19
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

sigurisht qe e verifikova se nuk ju besoj shume fjalve te tjerve sidomos atyre qe si njoh fare..... dhe eshte e vertet qe kjo me kto pune u merrte dhe merret... degjova qe tani po punon andej nga maqedinia.. une akoma kam shoqeri me ket djalin, djal flori, thjesht nuk me pelqente as nuk me pelqen si tip per ta zen te dashur por si djal ashte fantastik... ka 2 vite qe jeton ne usa ky dhe gallad saher e zem ne goje muhabetin e saj.... me thot nje dite ajo shoqja jone po qeron koka peshku ne maqedoni... une se dija se ku e kishte fjalen ky ngaqe se kisha degjo ndonjeher ket shprehje dhe i them une e po ma mire koka peshku se prostitut... eee ca gallad.... tia lexoni shkrimet e saja ne forum habiteni...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2006 20:01
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
sigurisht qe e verifikova se nuk ju besoj shume fjalve te tjerve sidomos atyre qe si njoh fare..... dhe eshte e vertet qe kjo me kto pune u merrte dhe merret... degjova qe tani po punon andej nga maqedinia.. une akoma kam shoqeri me ket djalin, djal flori, thjesht nuk me pelqente as nuk me pelqen si tip per ta zen te dashur por si djal ashte fantastik... ka 2 vite qe jeton ne usa ky dhe gallad saher e zem ne goje muhabetin e saj.... me thot nje dite ajo shoqja jone po qeron koka peshku ne maqedoni... une se dija se ku e kishte fjalen ky ngaqe se kisha degjo ndonjeher ket shprehje dhe i them une e po ma mire koka peshku se prostitut... eee ca gallad.... tia lexoni shkrimet e saja ne forum habiteni...


Vallahi dreqe, shyqyn qe paska qe ky robi mo. Per dashnor nuk bote po ama i pune me vlere e boni, te largoi nga shoqnia e keqe. I dhe ndonje te puthur te pakten? Se e meriton.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2006 20:46
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha juve


Vallahi dreqe, shyqyn qe paska qe ky robi mo. Per dashnor nuk bote po ama i pune me vlere e boni, te largoi nga shoqnia e keqe. I dhe ndonje te puthur te pakten? Se e meriton.




hahahaha puthje vetem ne faqe.....akoma me propozon dreqi
Juve une se kisha problem shume se cfar thojne robt ne tirane se une aty isha vetem per 1 muaj dhe gjith jeten time kam qen ne shqiperi vetem 3 here... thjesht skam qef te takoj kshu lloj robsh sepse sjan klasa ime, jam rrite ndrysh dhe me bejne shume pershtypje kto lloj gjerash, mgjth ket djalin e falenderova vetem per konsideraten qe kishte per mua se fundi i fundit ai as qe me njihte..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2006 04:55
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ajrori
Profesion i lire

Regjistruar: 31/08/2004
Vendbanimi: TIRANE
Mesazhe: 180

:)

Kane dale fjale se ne forumistat jemi
tipa te ngeshem :

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2006 15:36
Ajrori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ajrori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ajrori (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ajrori Shto Ajrori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ajrori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Citim:
[i]tia lexoni shkrimet e saja ne forum habiteni... [/B]



Kush te jete valle, kush te jete valle..... . Si the ti dreqe, nuk hynte te temat e sexit e? Atehere..
Sexi? -jo, ajo aty gdhihet, aty ngryset,
Darma? - as ajo, ajo aty ka shtepine ....
LeLa? ajo eshte nga durresi dhe rri ne Itali, as kjo.
Eriosa? edhe ajo me duket se ka shkrujt do here aty,
Enigma? sikur nuk rri ne greqi...
Kush te jete valle? E? More po Analisten sikur nuk kam pare te shkruaje aty? (ops filloi lufta trete). Jo jo jo as ajo nuk rri ne greqi.
Eeeee. Po do ta gjejme.
Fajin e ke ti Dreqe. Kjo teme eshte per thashetheme. Dhe kjo qe the ti nuk eshte thashethem. (sipas teje). Pse del nga tema? Po duket qe e paske mire me moderatoret.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2006 16:12
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Kishe na i hall me mua ti juve????
Kur beni thashetheme nxirrini me emra...se thashethemet ashtu behen...
Sa per ate qe po kerkon te garantoj qe nuk jam une:
E para se nuk rri ne greqi
E dyta s'kam takuar ndonjehere ndonje forumist e jo me dreqen shkodrane...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2006 16:18
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

He mi ti nuk durove? Se te vume vulen ne ty. Amon ere as kete sens shakaje nuk kuptoni? ........... Nejse nuk eshte faji yt.
Nje thashethem qe me thane dje, ishte se ishte bere nje studim, nga do shkencetare, vetem 20% e njerezve e perceptojne shakane dhe ironine. 80% nuk e kupton.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2006 16:23
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.