Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ndonje SMS te bukur?
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ComeAsYouAre
Kurt-Cobain

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: In Hell
Mesazhe: 271

Nese me trdhetove
ke trdhetuar veten
se tashi ne vetmi
do e kalosh jeten

Sdi cte them tjeter
te qofte udha mbare
se kurre me me mua
Nuk ke per tu pare!!!

__________________
Bjeri zemres time
sa te kesh fuqi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2004 11:45
ComeAsYouAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ComeAsYouAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ComeAsYouAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ComeAsYouAre Shto ComeAsYouAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ComeAsYouAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Question

Ndonje SMS te bukur?

Comeasyouare nuk po me duket dhe aq romantik ai sms-i i mesiperm por me pelqen

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2004 11:53
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vlora-angel
jetoj ne boten e engjejve

Regjistruar: 06/03/2004
Vendbanimi: in a house of angels!!
Mesazhe: 92

Re:jeta eshe e bukur

Citim:
Po citoj ato që tha SUNBELOVED
Ndonje SMS te bukur qe keni marre apo derguar ditet e fundit?


msm me e bukur qe kam marr une eshte ;

nese ndihesh e vetmuar dhe ke frike
te shofesh endrra shuaje driten
ndize zemren do te me gjesh mua brenda

__________________
beso tek zoti por mos beso ne fe??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2004 13:20
vlora-angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vlora-angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vlora-angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vlora-angel Shto vlora-angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vlora-angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SUNBELOVED
Tequila`Spirit

Regjistruar: 28/12/2002
Vendbanimi: my house, house of sun
Mesazhe: 389

Re: Re:jeta eshe e bukur

Citim:
Po citoj ato që tha vlora-angel


msm me e bukur qe kam marr une eshte ;

nese ndihesh e vetmuar dhe ke frike
te shofesh endrra shuaje driten
ndize zemren do te me gjesh mua brenda



sms eshte

nese sonte ndihesh vetem ,
dhe ke frike te thuresh endrra,
shuaje driten, ndize zemren,
do me gjesh ti mua brenda


hahahahah sms tipike shqiptaresh , meqe eshte edhe kenge e grupit kosovar ne mos gabohem " FISNIKET"

:d

__________________
Ottimi corraptus pessimi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2004 13:28
SUNBELOVED nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SUNBELOVED Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SUNBELOVED (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SUNBELOVED Shto SUNBELOVED nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SUNBELOVED nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Talking

Po nga e di ti versionin origjinal meqe nuk e paske perdorur? :p


Bruxelles:ku punonte kjo qe ta ka shkruar kete mesazh?? Ne ndonje boite si 'zonja e shtepise'?

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2004 14:28
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vlora-angel
jetoj ne boten e engjejve

Regjistruar: 06/03/2004
Vendbanimi: in a house of angels!!
Mesazhe: 92

Re: Re: Re:jeta eshe e bukur

[QUOTE]Po citoj ato që tha SUNBELOVED
[B]

sms eshte

nese sonte ndihesh vetem ,
dhe ke frike te thuresh endrra,
shuaje driten, ndize zemren,
do me gjesh ti mua brenda


hahahahah sms tipike shqiptaresh , meqe eshte edhe kenge e grupit kosovar ne mos gabohem " FISNIKET
ej kjo ishte menyra qe mua ma kishuin derguar kete sms dhe vashdonte keshu;
nese ndihesh e vetmuar dhe ke frik te shofesh endrra
shuaje driten ndize zemren do te me gjesh mua brenda dhe
ne fund thuhej te dua shume shpirt dhe me fal
per menyren se sui u solla me pare te uroj naten e mire ok
keshtu me uishe derguar ok sunbeloved ciao tani

__________________
beso tek zoti por mos beso ne fe??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2004 14:56
vlora-angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vlora-angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vlora-angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vlora-angel Shto vlora-angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vlora-angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SUNBELOVED
Tequila`Spirit

Regjistruar: 28/12/2002
Vendbanimi: my house, house of sun
Mesazhe: 389

do te me pelqente dicka origjinale vlora angel, ndaj e rikshkuajta,ose te pakten vendosni variantin origjinal , jo ta deformoni

amor alucius une e di, sepse i kisha degjuar fisniket , ti ? pastaj kam pasur nje shokun tim qe punon ne gjermani tani, qe cdo femre qe i merrte nr e telefonit direkt kete sms i dergonte, e kishte racion, madje ja dergonte naten, para se me fjetur gjume. hhahahah

vlora, uroj te mos ta ka nisur ai shoku im hhaahhaha

__________________
Ottimi corraptus pessimi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2004 15:04
SUNBELOVED nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SUNBELOVED Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SUNBELOVED (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SUNBELOVED Shto SUNBELOVED nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SUNBELOVED nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Talking

E di qe te mungoj,e di qe s'do mundesh te jetosh pa mua,qekur te lashe.E firmosur:truri yt

Post scriptum se kam degjuar,si njoh

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2004 15:04
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bledumi
----------

Regjistruar: 06/09/2003
Vendbanimi: Tr
Mesazhe: 2110

-----Ti me kalove prane dhe une ndjeva aromen tende,mora guximin te te pyes:--Me falni ti fende...:p..

__________________
Leku shkon e vjen, shoqerine nuk ke ku e gjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2004 17:12
Bledumi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bledumi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bledumi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bledumi Shto Bledumi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bledumi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vlora-angel
jetoj ne boten e engjejve

Regjistruar: 06/03/2004
Vendbanimi: in a house of angels!!
Mesazhe: 92

Citim:
Po citoj ato që tha SUNBELOVED
do te me pelqente dicka origjinale vlora angel, ndaj e rikshkuajta,ose te pakten vendosni variantin origjinal , jo ta deformoni

amor alucius une e di, sepse i kisha degjuar fisniket , ti ? pastaj kam pasur nje shokun tim qe punon ne gjermani tani, qe cdo femre qe i merrte nr e telefonit direkt kete sms i dergonte, e kishte racion, madje ja dergonte naten, para se me fjetur gjume. hhahahah

vlora, uroj te mos ta ka nisur ai shoku im hhaahhaha



mirmbrema sunbeloved meq e zgjte mesa di une pyetja jote ishte ndonje sms te bukure qe keni marr apo keni derguar kot e fundit dhe une te thash timen ,sa per punen se kush e ka derguar e ka derguar njeriu qe une doja ;dhe jo shoku jot qe une sdu tia di ok shtyje po deshe hahahahahahhaah

__________________
beso tek zoti por mos beso ne fe??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2004 20:10
vlora-angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vlora-angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vlora-angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vlora-angel Shto vlora-angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vlora-angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ndonje SMS te bukur?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.