Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshjet firmato...
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Ja dhe çanta (dhe pak dhe po ju prezantoj gjithe gardaroben time :p ),kete ma kane sjellur nga Amerika,eshte e Banana Republic.

Amerika eshte e madhe.nga kush pjese e saj

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2006 14:12
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha roke

Amerika eshte e madhe.nga kush pjese e saj



E ke fjalen per filialin e Banana Republic apo per ato qe mi kane sjellur?

1.Filiale normalisht i ke ne shtetet me te medha te U.S.A.,eshte goxha e njohur ,poashtu dhe ne Canada

2.Nese e ke fjalen per njerezit:ma sollen prinderit heres te fundit qe ishin me pushime ne U.S.A.Ju kam bere nje liste te gjerave qe doja 90% te tyre mi sollen :p 

 

Ja,u mor vesh dhe historiku i çantes time

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2006 19:29
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Amor te gjitha qe ke me pelqejne sidomos cantat me ngjyra te ndezura .....i kam shume qejf...por me te preferuar kam fundin ....vertet shume i bukur ..tamam stili im.....

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2006 05:29
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Topolina
Mbreteresh e dhimbjes...

Regjistruar: 19/04/2006
Vendbanimi: *Ne boten e endrave*
Mesazhe: 102

Nuk jam e fixuar mbas rrobave me firm
Po me pelqejn me shume Guess, Banana Rebulcik...

__________________
~Nese nje dite me nuk do jem,me shkruaj... dhe nen toke e jotja jam...~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2006 20:00
Topolina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Topolina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Topolina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Topolina Shto Topolina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Topolina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 08676355_b1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 189 herė.

Kete e gjeni ne Lord & Taylor (nese jetoni ne usa) me shkon jasht mase ........vdes per ngjyrat

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2006 02:44
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ejmi-baby
ENIGM

Regjistruar: 01/06/2006
Vendbanimi: tr
Mesazhe: 11

EXTREME

ME PELQEJN FIRMATOT.....

PO EKSTREME KENI PA/ TE BLINI FIRMATO TE GABI ME 500 LEK....JA TA MENOJN EDHE KTE ATA NJEREZ QE TE SHOHIN NGA VESHJA.....E TE GJYKOJN NGA KJO E FUNDIT.....
UN PERSONALISHT KAM BLE KAPELE
N.Y ADIDAS ESPRIT PO JAN TE PAPAME FARE AMA OSE PANTALLONA TERRANOVA DHE 1BLUZ MISS SISXTY QE TE TEMPO NE TR KET BLUZE E GJE 12O.000 TVJETRA
PASTAJ FIRMATO PREFEROJ PARFUMET(SHAFALI-INDIAN)....TE BRENSHMET TE V.SECRET ETJ......
ME KTO DOJA TE TREGOJA QE JAM UN AJO QE VESH FIRMATO E JAM PRAP UN AJO QE VESH TE GABIT.....E CA DO TE THOT KJO??????QE PERSONALITETI IM.....CA?HAHAHAH MO NA BONI ME QESH..........SA TE MDHENJ DO ISHIM PO TE HARRINIM TA NJIHNIM TJETRIN NGA RROBAT...........

__________________
LIFE CAN'T BE SO INTERESTING IF IT'S ALWAYS BEAUTIFUL

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2006 09:01
ejmi-baby nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ejmi-baby Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ejmi-baby (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ejmi-baby Shto ejmi-baby nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ejmi-baby nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Sigurisht......eshte absurditet ta gjykosh dike nga veshja.....aspak....por te themi te drejten ka shume njerez qe nuk i kushtojne rendesi veshjes si disa te tjere.......kjo nuk do te thote qe jane me pak intelektuale se te tjeret apo me pak te moderuar......thjesht kete natyre kane....
Une personalisht me mire dy e sak sesa nje dollap plot me rroba te lira....
Nuk them se shkoj tek me e shtrenjta por mundohem qe ato qe blej ti blej ne firma te mira (sepse firma e ben rroben kot nuk jane me te shtrenjta , se jane materjale me te mira dhe kane qepje dhe modele me te bukura dhe me te vecanta) Por ketu ne usa edhe firmaton e gjen me nje cmim shume te arsyeshem per te mos thene dhe te lire......ka dhe firma te tilla qe ndoshta ne akoma si prekim dot por.........(gjithsesi dua te te them se ketu ne usa po te shkosh ne nje dyqan te lire si Mandy apo rave apo ku di une dhe te futesh ne Nordstrom dhe Neiman Marcus kane shume dallim veshjet nga njera me tjeteren duke filluar nga nje pale vethe e deri te corapet se helbete kualiteti dhe firmat qe mbajne keto dy dyqane jane me te mira )
Gjithsesi ejmi-baby mos u merzit edhe ketu ne USA ka gabi.....u kenaqen popullsia .....po me tregonte nje miku im nje nate qe jeton ne nje qytet ketu ne NJ te quajtur Paterson......eshte nje dyqan (si gabi atje) shqiptaret tha te gjithe atje shkojne edhe nuk blejne gje tha po kot mikrobi bejne ndonje xhiro dhe kthehen sa heqin mallin e shqiperise )

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2006 06:29
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ballerina88
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/02/2005
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 54

un ne pergjithsi pantallonat dhe kepucet i mar gjithnje te ndonje firme te shtrenjt..sepse rrin me mire..jan me komode..dhe shpesh her jan me te bukura..
per sa i perket trikove e kanatiereve se kam problem...shkoj i blej edhe te terranova

__________________
Nn amarmi per gli occhi..
nč per le labbra,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Korrik 2006 09:47
Ballerina88 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ballerina88 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ballerina88 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ballerina88 Shto Ballerina88 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ballerina88 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cat deluxe
Studente

Regjistruar: 12/07/2006
Vendbanimi: United Kingdom Of Hearts
Mesazhe: 26

Wink

pershendetje

une tani sapo mberrita ne forum. ma propozoj nje shoqe dhe mu duk interesant. ne fakt kjo eshte tema qe me terhoqi me shume (mesazhi im i pare ky!!!) personalisht nuk jam shume e fiksuar pas veshjeve firmato. keq nuk do ishte sikur te kisha ca me shume(ose me mire te mi dhuronin). por ne pergjithsi per ditet e zakonshme preferoj nje veshje sportive, rendesi ka te ndihem rehat(sigurisht edhe te dukem bukur). pastaj per okazione....normalisht qe duhet te biesh pak ne sy..dhe te themi ate qe eshte veshjet firmato duken qe ne pamje te pare. ju pershendes te gjitheve dhe ishalla ndihem sa me mire ne forumin horizont dhe midis jush....

__________________
Cada fracaso supone un capķtulo mįs en la historia de nuestra vida y una lección que nos ayuda a crecer. No te dejes desanimar por los fracasos. Aprende de ellos, y sigue adelante.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Korrik 2006 09:44
cat deluxe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cat deluxe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cat deluxe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cat deluxe Shto cat deluxe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cat deluxe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ballerina88
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/02/2005
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 54

PS:: urrej kush vesh triko Dolce Gabbana fallco..sepse duken palesemente qe jan stampa koti..

__________________
Nn amarmi per gli occhi..
nč per le labbra,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 18:10
Ballerina88 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ballerina88 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ballerina88 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ballerina88 Shto Ballerina88 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ballerina88 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:36 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshjet firmato...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.