Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshja dhe Opinioni
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

nje dicka nuk e kam kuptuar kurre!? se si disa njerz vishen me ca lloj teshash qe nuk duken te reahtshme ne trup aspak. nje dite me ashu dhoj rrobash do ishte turture fizike dhe mendore per mua.

p.sh ka njerz qe vishen me kepuce lekure te zeza apo bojkafe pak rendesi ka, e sidomos ne mes te veres.
perjashtohet detyrimi i punes per disa, por ka ashtu tipash qe edhe pa pune vishen kshtu

nuk e imagjinoj menyren e jetes pa t-shirts sallat colors pambuku, comfortable jeans dhe atlete qe jane gjysem atlete dhe gjysem kepuce, mudesisht te peshojn jo me te renda se nje pal corape

veshja ka rendesi te madhe ne shijimin e jetes, sepse e kalojm shumicen e jetes te veshur, (jo si kto gocat e forumit tonme qe rijn gjithe diten zhveshur neper shpi ) dhe po sperdora rroba qe me bejn te ndjehem rehat ne trup, fuck that kind of life than!!

p'sh, edhe dy tre jave me duhet te shkoj diku qe duhet patjeter te vishesh kollare bluze pantallona kostumi kepuce lekure etj.
nuk kam asnje dhoj rrrobe tjeter pervec t-shirts pambuku dhe jeans, atlete dhe pantofla shorts per plazh
nuk di as ku t'i blej apo t'i rentoj se vec njehere do i vesh, as nuk ja kam haberrin se si te lidhi kollaren?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2010 00:01
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
nuk e imagjinoj menyren e jetes pa t-shirts sallat colors pambuku, comfortable jeans dhe atlete qe jane gjysem atlete dhe gjysem kepuce, mudesisht te peshojn jo me te renda se nje pal corape

Are you planning on getting laid this century?? In those clothes it ain't gonna happen.

Kurt, gjysem atlete dhe gjysem kepuce? Per zotin, Kurt...hahahahaha, me duket se vesh crocs ti(ose gjera qe ju ngjajne). Ato rroba jane per nje shetitje ne park me qenin por per me tutje...no sex appeal at all.


Ke nevoje per nje femer ne jeten tende. Sidomos per nje qe t'i ben t-shirtet lecka per te pastruar shtepine.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2010 14:29
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Are you planning on getting laid this century?? In those clothes it ain't gonna happen.

Kurt, gjysem atlete dhe gjysem kepuce? Per Zotin, Kurt...hahahahaha, me duket se vesh crocs ti(ose gjera qe ju ngjajne). Ato rroba jane per nje shetitje ne park me qenin por per me tutje...no sex appeal at all.



Amor, e kam zene vete te folmen e Brooklin-it. Shume shume mund te le turllin te afrohet ketej nga getot.
Oj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2010 14:31
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

I can do a British accent too!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2010 14:45
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Are you planning on getting laid this century?? In those clothes it ain't gonna happen.

Kurt, gjysem atlete dhe gjysem kepuce? Per zotin, Kurt...hahahahaha, me duket se vesh crocs ti(ose gjera qe ju ngjajne). Ato rroba jane per nje shetitje ne park me qenin por per me tutje...no sex appeal at all.


Ke nevoje per nje femer ne jeten tende. Sidomos per nje qe t'i ben t-shirtet lecka per te pastruar shtepine.



Per informacion me shume, do te doja te te kujtoja qe Kurti jeton ne Amerike ...................... ku njerezit i kushtojne me shume rendesi komfortit sesa modes ................. .

Personalisht me duket cmenduri te harxhoj 150$ per nje kemishe Lacoste ........... duke qene se tek H&M apo Aeropostale, Aberkombe apo si dreqin quhen ...... mund te gjesh shume te bukura per 19.99 ........ ......... qe shkojne shume mire per nje cun te ri ........................ Po une jam cheap ....... keshtu qe ........................... .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2010 14:47
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth
Per informacion me shume, do te doja te te kujtoja qe Kurti jeton ne Amerike ...................... ku njerezit i kushtojne me shume rendesi komfortit sesa modes ................. .

Amerikanet kane deshire per te imituar euro-perendimoret por kane nje sens mode te gabuar. Pyet perreth sa shiten designs europiane. Klasi eshte ne Europe. Konsumizmi eshte ne Amerike.

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth
Personalisht me duket cmenduri te harxhoj 150$ per nje kemishe Lacoste ........... duke qene se tek H&M apo Aeropostale, Aberkombe apo si dreqin quhen ...... mund te gjesh shume te bukura per 19.99 ........ ......... qe shkojne shume mire per nje cun te ri ........................ Po une jam cheap ....... keshtu qe ........................... .


20 euro per t'u qelbur ne djerse ne pak minuta ndersa rri ne diell, me nje pamje kemishe 20 euroshe. me 20 euro s'blen kualitet, blen nje kemishe per ta veshur ne kopesht ndersa shkul barerat e keqija.

Per cuna te rinj?! U bera gati te te them diçka por po e le.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2010 14:54
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Liqenimagjepsur
Anetar i ri

Regjistruar: 27/05/2010
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 22

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veshja dhe Opinioni

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Liqeni, hunden operacion? Mundet mundet.

Demek po ta kesh te madhe edhe mund ta zvogelosh, si puna e kesaj komshijes sime.

Mire e ke.




jo nuk e kam te madhe dhe nuk e kam bere operacion....
ma thyu njeri me koke
e kam per syrin e keq
nuk eshte shume jo. Ishte thjesh per shebull.
Meqe ra fjala njeh ndonje kirurg te mire ;-)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Qershor 2010 00:20
Liqenimagjepsur nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Liqenimagjepsur Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Liqenimagjepsur (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Liqenimagjepsur Shto Liqenimagjepsur nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Liqenimagjepsur nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Liqenimagjepsur
Anetar i ri

Regjistruar: 27/05/2010
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 22

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veshja dhe Opinioni

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


e une prap po ta them .... une vishem per qejfin tim e sme plas fare per opinionin

si dhe duhet te kuptosh e dicka tjeter nje femer apo nje mashkull i bukur e me lecka te vishet prap bukur do duket do kthejne koken njerzit kur te kalojne ... ja kshu e pike



Nuk i dihet pse e kthene koken njerezit per bukurin apo cmendurine e te veshurit...bej shaka.

Nuk dua ta ve ne dyshim qe ty ste plas
Ti vishesh per qefin tend do te thote qe ke nje kenqesi personale.

Po kur je ne shtepi si vishesh?
Nuk dua ta di, por deshte te kuptoj a mbahesh dhe kur je vetem ne shtepi thejesht per qefin tend?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Qershor 2010 00:32
Liqenimagjepsur nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Liqenimagjepsur Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Liqenimagjepsur (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Liqenimagjepsur Shto Liqenimagjepsur nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Liqenimagjepsur nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Are you planning on getting laid this century??

hahaha e fort kjo!!
per informacion turlli e ka gjete taman, jo se po imitoj americant but comfort is a personal choice, or in my case is a priority

edhe per nje informacion tjeter, me duket sexi kur nje goce mabsi bej sex, vesh t-shirts e mia neper shpi, dhe asgje tjeter, no underwear, nothing else. (se mos me akuzojn kta psikologet e forumit qe subconsciously im in love with myself qe me duket sexi nje gje e tille )

i dont care, no matter what, i know my simplicity in comfort clothing and no tatoos in my body is a fashion statement to be reckoned with. im a man of good taste

one of these days i will get laid though i belive, i have a dream, sic berstiste ai martini neper amrike dikur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Qershor 2010 00:47
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Veshja dhe Opinioni

Citim:
Po citoj ato që tha Liqenimagjepsur


jo nuk e kam te madhe dhe nuk e kam bere operacion....
ma thyu njeri me koke
e kam per syrin e keq
nuk eshte shume jo. Ishte thjesh per shebull.
Meqe ra fjala njeh ndonje kirurg te mire ;-)



Po ti nuk do qirurg me zemra.
Oj

(OO)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Qershor 2010 01:27
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshja dhe Opinioni

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.