Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
Mos ka qene ne forumi Horizont ai moj. Pa pyet Fajen se ai i ben keto lojna dhe hiqet si shenjtor.



o cedrus si je o burri i dheut. si ia kalon?

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Gusht 2010 00:50
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Re: Re: Hey pike e zez qe ne mengjes te bejne ca lloj pytjesh qe s'i pret :D

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari



O cicil o cicil, ti edhe po te besh mbi 100 vite prap nuk do plakesh se te mban humori origjinal.




Po c'te bej o ksovari?! Hajt mo mundohem.

Si ke qene ti? Ke humbur fare. Te pershendes!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Gusht 2010 10:10
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

: Hey pike e zez qe ne mengjes te bejne ca lloj pytjesh qe s'i pret :D

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia



Po c'te bej o ksovari?! Hajt mo mundohem.

Si ke qene ti? Ke humbur fare. Te pershendes!



Po ashtu eshte cicil. Kam humbur se ponova nje vit profesor ne shkolen e mesme te larte, e aty kisha shume angazhime. e Ne kete vit kerkova ta nderpres kontraten. se mos marr rruge jasht vendit, e nese me pelqen marrveshja ka mundesi vazhdoj atje per ca kohe.

Po ju si keni qene? meqenese ua lexoja nganjehere artikujt me besoni ...

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2010 15:43
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Re: : Hey pike e zez qe ne mengjes te bejne ca lloj pytjesh qe s'i pret :D

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari


Po ashtu eshte cicil. Kam humbur se ponova nje vit profesor ne shkolen e mesme te larte, e aty kisha shume angazhime. e Ne kete vit kerkova ta nderpres kontraten. se mos marr rruge jasht vendit, e nese me pelqen marrveshja ka mundesi vazhdoj atje per ca kohe.

Po ju si keni qene? meqenese ua lexoja nganjehere artikujt me besoni ...


Shiko shiko..... profesor i shkolles se mesme te larte eee?
Te lutem shikoje pak me kujdes ate kontratet jashte shtetit, se me siguri ta kane nevojen.

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 01:27
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

pershendejte

Citim:
Po citoj ato që tha lost_soul

Shiko shiko..... profesor i shkolles se mesme te larte eee?
Te lutem shikoje pak me kujdes ate kontratet jashte shtetit, se me siguri ta kane nevojen.



Nuk them qe po, por disa projekte qe kam bere ne lemine e energjetikes, nuk mund ti quaj zbulime, por ide te reja, ketu nga keshilli i larte per hulumtime me jane pranuar, por imlementimi i tyre nuk mund te realizohet, per shkak te buxhetit bosh....hahaha,, dhe keshtu ata e derguan tek bashkepunetoret jasht vendit, ata pas shqyrtimit e pranuan, dhe kjo ishte diqka prallore per mua... vajta ne ambasaden e atij vendi, dhe ata me pyeten se a mund te shkoj t'i realizoj keto pilot projekte ne vendin e tyre, une ju thash jo. Me pyeten pse..i tregova se nuk mund te jem larg familjes me shume se nje muaj, atehere ata me thane qe te kompletoj dokumentacionin per te gjithe....kjo eshte historiku i shkurter i nderuar...

Dhe kur thate ta kane nevojen, eshte shume e vertete. Pse e them kete, Populli yn ka shume talente, ketu jam bindur edhe gjate punes ne shkolle, dy nxenes nga nje klase qe une kam dhene mesim, ministri i arsimit te Austris me kerkese te larte shteterore i ka kerkuar t'i shkolloj. Nje tjeter nje kompani gjermane, qe nga shkolla e mesme e ka marr ne mbikqyrje me te gjitha shpenzimet, nje tjeter nje kompani per prodhime dhe sbukurime nga druri e ka punesuar per disajnim- e ai djali ka moshen diku 16 vjeq..e si do t krahsohem me ta ne raport me moshen...

Nje brez i tere nga miqte e mi kane ikur ne boten e jashtme dhe jane gjindur shume mire...dhe ajo qe me bene te ndihem nire eshte se ata po ndertojne shtepi te mira ne atdhe, dhe shpeshher sponzorojne aktivitete te ndrryshme...

Une nuk ik atje per kushte financiare, por per specializim te me tutjeshem, per shkak se ende nuk kemi kushte dhe eksperienc ne rrafshin e hulumtimeve te reja...dhe kuptohet buxhet...

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 07:27
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Nje e forte sot

...

Duke ecur, kam perpara dy burra me kostum ( kishte nje dasem se dallohej nga veshja e njerzve te tjere & Kisha afer) mirpo doja t'i parakaloja po s'mundesha ngaqe ishte nje trotuar i ngushte shume (dyqane ne te djathte & makina ne te majte) kur ne moment njeri nga keta shef nje makine tip mini-coper, e lezetshme si makine, e thote: " ja keshtu do ja blej gruas nje" c'me kap nje e qeshme mbrapa ketij & i them bleje per vete lene grun

Kthehen te dy e qeshin e me thote ky qe do i blente grus makinen: po qe se ke keq ti


Ps: ue, sa anekdota kam lon pa thon gjithe kesaj kohe kisha harru temen

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2011 14:26
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

hahha cfare teme gallate

po shkruaj dhe une ketu

Dita pas dites se Falenderimeve ,eshte dita ku ka ulje drastike cmimesh ne gjithe mall-et e US. Njerezit bejne lista se c'do marrin neper dyqane dhe zene rradhen qe ne oren 12 ose 1 te nates duke pritur gjithe naten jashte ne te ftohtin e Nentorit qe te jene te paret per te marre gjerat qe u nevojiten kur dyert hapen ne 7 te mengjezit. ( si rradha e qumeshtit dmth, por me agresive........ )
Une s'e kisha provuar ndonjehere por mendova te pres nje here me babin per te marre disa gjera dhe nje lap top qe me duhej per shkollen.
So, kur u hapen dyert--rremuje e madhe. Eh c'mu desh mua. Mire lap topin qe s'e mora se te gjitha i kishin perlare por qellova qe pashe nje bisede qesharake midis dy grave. Njera po mbante nje kuti frulatori ne duar, dhe ishte duke qare, tjetra ia bente: Me vjen keq por kete frulatorin e zgjodha une ne fillim dhe e fsheha pas kesaj ketu qe ta merrja me vone kur te isha gati, ti nuk mund ta marresh. Ajo e para po qante me denese duke i thene se kishte pritur me kohe per te marre kete frulatorin ketu dhe se ishte i fundit, nuk kishte tjeter. Tjetra ia bente: E pashe une e para.
Jo e pashe une. Me erdhi ti thoja: Aman se po shkoj ne shtepi te marr frulatorin tim e tua jap, mos u zini.
Por ika, duke i lene ne biseden e tyre.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2011 19:16
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Re: Nje e forte sot

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
...

Duke ecur, kam perpara dy burra me kostum ( kishte nje dasem se dallohej nga veshja e njerzve te tjere & Kisha afer) mirpo doja t'i parakaloja po s'mundesha ngaqe ishte nje trotuar i ngushte shume (dyqane ne te djathte & makina ne te majte) kur ne moment njeri nga keta shef nje makine tip mini-coper, e lezetshme si makine, e thote: " ja keshtu do ja blej gruas nje" c'me kap nje e qeshme mbrapa ketij & i them bleje per vete lene grun

Kthehen te dy e qeshin e me thote ky qe do i blente grus makinen: po qe se ke keq ti


Ps: ue, sa anekdota kam lon pa thon gjithe kesaj kohe kisha harru temen

qenke mistrece ti cec:d
ai burri paska qene cool

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2011 19:28
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

do shkruaj dhe nje sa per shplodhje

se pastaj --- nisin leximet per klasat e mia.

Kishim organizuar si shoqeri nje movie-night me pizza. Por ne fillim luajtem lojera (board games) ,hengrem pizza dhe disa prej shokeve iken se kishin per te punuar turn nate. Keshtu mbeten 5 vajza dhe nje djale. Film s'kishim vendosur akoma te shihnim dhe duke kontrolluar ne koleksionin e filmave te shoqes sime vendosem per nje film romantik Ever After, por shoku yne s'donte te shihte kete. Ne duke i thene - hajde se eshte i bukur. Ka per te te pelqyer. Ai i dorezuar ia ben: Ok, i guess it's not a big deal to be in touch with your feminine side.
Por ai i shkreti nuk e pa filmin fare, gjithe kohes duke derg. mesazhe ne Facebook shokeve te vet: I can't believe this. I am sitting here, waiting to see if Drew Barrymore will become princess or not.
Shoket nga ana tjeter: Mire qe nuk po shikon football por gishtat ia lyet njeri-tjetrit? bahahah

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2011 19:55
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Me nje mikun tim, qe sapo ka krijuar nje lidhje,( i thençin) kam vdek tu qesh sot .

Tip sqarimi, ajo me me L jam un

L...7 jav pa fol
...... dit :
e di mi
L ...dit :
kte timin di
....... dit :
po ja mi pra


L...dit :
ee
....... dit :
u mos te shaj kot tashi
shtrige femer
e di pra
sa shume tqeka merzit mi .nji e dy imi imi
ma fal mu po se deshe
l... dit :
ahahhahahahahha


....... dit :
lol
po ste qesh naihere surrati ty e di une

L..
po mo, çthot jeta martesore? mire??

....... dit :
mire mi
rraf taf dy qofte i pilaf
hajt mo

p.s kaq boll se lash nam

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Modifikuar nga lule datė 11/06/2011 ora 20:08

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2011 19:58
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.