Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1
lum si ju qe te gjithe punoni neper zyra. urime!


O Anal po ti ku punon ?

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2011 03:39
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

nje cope RN jam, dhe ke shkruar gabim emrin Tim. Ana, Jo Anal!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2011 03:45
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI
--Ai rusi qe kam une ne zyre eshte shume gomar , dhe kur ishte me vacation vajti ne France --Epo mire erdhi nga Franca dhe po bisedonim si ja kaloi etj ---Kur nje dite ky ishte i semure shume i dhimbte barku , dhe iku ne spital te vizitohej .........
--Atje e ithane qe ke veshkat --hahahahahahahahahahahaha

-Erdhi ne zyre bajga ruse dhe i them une :--He si je ?--Se une mendova mos kish ngene ndonje cope mut , ndja i dhimbte barku --Kur ky idioti me thote mua :--- Kisha gure ne veshka ---- I them une po si ka mundesi ngaqe kishe gure ne veshka ty te dhimbte stomaku ?---Ju ne rusi mos e keni veshken te vendos ne mes te barkut ?looooooooooooooooooooooooool -hahahahahahaha--Une po eshja me lote , u dhiva ----Por po qeshte edhe ai kafsha hileqare --se eshte shume i lig

-Epo mire iku kjo semundje --
-------------Kur pas ca ditesh vjen ne zyre ky qoftja , edhe me thote mua :--Raimond jam me tension te larte ---
------I them une qe ta ngushelloja :--Po nuk eshte ndonje gje , te gjithe e kane ate mjafton te pish ndonje baby aspirine per dite qe te hollon gjakun dhe mosperdor kripera ---Dhe po i thosha qe edhe babai im e ka ate semundje ---------....edhe keshtu po benim muhabet , ndersa punonim .........
-----------Kur ky Brezhnjevi filloi po tregonte fotot qe kishte bere ne Paris dhe Monte Carlo me Gruan tuj me ca trapin ....isha ketu dhe isha atje --

-- Po kishte bere shume foto edhe pasi i pame te gjitha i thashe une :----

-----Bej nje album me keto foto ....Ai Tha :---Mire thua do bej nje album se kam gjithe keto foto.............
--I thashe une pastaj :.....Ti beje albumin por ne kopertine te Albumit shkruaj :---

.......................If You want to have high blood pressure, take a look at this shit -- ( Dmth po do qe te behesh me tension te larte hidhi nje sy ketij mutit (sorry )
hahahahahahahaahahahahahahahahahahaahaha

--Por sa i thashe keto fjale po qeshja u meka ...-Ai ngeli nje minute si idiot pastaj qeshi , nuk e mbante dot megjithse i vint inat
--Po me cau trapin idioti i dreqit - .....



hahahahaa, Raimond, perveq fjalorit te them te drejten storia me pelqeu shume, dhe uroj te mos e vrasesh rusin, se dhe pak mund ti perfundoj ndonje tull apo karrike kokes, hahahahahaa, po me vjen shume mire qe nuk po e leke te qon krye. ahaaha looool

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2011 06:28
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1
lum si ju qe te gjithe punoni neper zyra. urime!


Unw ishmangem zyres Ana1 sepse kam meri te jem ne ambient te mbyllur, dhe thene te drejten nuk mund te qaj koken me te njejtat gjera rutinor. I pelqej njerezit me durim te qendrueshem.

Nje storie nga e perditshmja, nje miku ime veterinier (trap fare), ia fut bordh ( me falni ne shprehje), po te jesh ne udhe apo ne makine me te pa ndonje te keq. NJe dite me ndodhi mua ta bej ai nje gjest te tille. I thash qke more keshtu? Si s'te vjen turp. Me thote se nuk mund te permbahet. Atehere kur hyme ne nje restorant u ulum pran ca miqve tjere> posa u rregulluam une u ngrita ne kembe dhe me ze te larte iu thash TE NDERUAR KY MIKU IM KA NJE PROBLEM SHENDENTESOR. KA PROBLEM NE PERMBAJTJEN E GAZRAVE, KESHTU QE NESE NDODH, I KA SI TE BOMBAVE TE NATOS, MOS U MERAKOSNI SE KY ESHTE SHKAKTARI, DHE DIQKA PER FUND, MUND TA SHOQERONI PA MERAK EDHE JU POR PASI TE DAL JASHT UNE... hahahahahahaha mund ta merrni me mend se si ka reaguar ai hordhi, dhe mund ta besoni se ka marr edukate qe nuk do ta harroj kurren e kurres.


Raimond shyqyr qe nuk e ke kete tipin ne zyre se do e kisha vrare hahaha, por, mire e ka profesionin mund te rrije te pacientet e tij hahaha.

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2011 06:40
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1
nje cope RN jam, dhe ke shkruar gabim emrin Tim. Ana, Jo Anal!



--Ca eshte RN o Ana ?

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2011 13:15
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Kohe e keqe ka ardh kush nuk asht ne humor me shkru naj anektod nga perditshmeria. E dinamizem e vetetim...te gjithe ne aksion.

hahaha po qesh qik me anekdoten e cicilias

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Qershor 2011 17:03
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Ky rusi qe kam une ne zyre , kur kish qene ne France me pushime i kish ndodh nje "axident " i vogel , por me arome


Ishin ne autobuz duke udhetuar ne mes te Marsejes ,mirpo autobuzi nuk ndalej deri sa te mbaronte xhiron dhe keta pastaj shkonin tek porti qe hypnin ne Anije

Ne fakt autobuzi kishte bere nje ndalese te shkurter ne nje qyteze te vogel afer Maersejes , ku ky kishte blere dicka per te ngrene dhe bashke me te shoqen u fut ne autobuz dhe u ulen per te ngrene

--Mirpo ishin ulur ne fillim te autobuzit ---I thote gruas ky : Grua shkojme andej nga fundi se vinka ere e keqe ketu ne filim
--Dhe ashtu sic ishin moren ushqimin ne duar dhe vajten te ulen dhe te hane buken ne fund te autobuzit ....
(....mezi po e shkruaj kete dreq nga te qeshurit ...).....

...... Kur sa vene ne sedilen e fundit te autobuzit shikojne njerin qe po dhiste atje .,,,,,,,,,,.hahahahahahahahahaha --- U meka me lot ......

Me thote Rusi ,ndersa une po vdisja se qeshuri ..., :--Ikem me vrap andej nga fillimi i autobuzit ,po nuk kishim ku te venim se vinte era gjithe autobuzi , deri sa erdhem tek porti qe do hipnim ne Anije

......Ky tregim mund te permblidhet ne Librin me titull : "Aspekte nga Vakancare Rusit "

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2011 00:26
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Kete te premte qe shkoi une teksa punoja ne zyre , me zuri ...dhe doja te shkoja ne banje ....

..Vete ne banje , por atje nuk kishte leter higjenike .
ok. U ktheva ne zyre dhe ndeersa punoja i them rusit : Po ketu tek ne , ca skandali .Nuk ka leter higjenike ne banje ... Ca bejne keta keshtu ?
Rusi me thote mua :--Shko tek banja poshte ne kate te pare !

-Eh -i thashe une -- me mire e mbaj , dhe nuk vete poshte jo, se pertoj
Rusi pasi ndenjti pakez me tha mua :--Do vete une te shof nese eshte hapur banja poshte apo jo, se ka raste qe e mbajen mbyllur
I them : --Jo man, lere se nuk shkoj jo..

Por rusi u ngrit dhe vajti poshte ne banjen e katit te pare ( se ne i kemi zyrat ne kate te dyte )
..Vjen rusi dhe kishte nje rotull letre higjenike ne dore --Me thote mua :Na merre
--Oh -i thashe , Faleminderit shume ,

.... E mire , e mora une rotullen me leter higjenike dhe vajta ne banje
Pasi mbarova pune vi ne zyre dhe iu them rusit ;

...Faleminderit man !--Ti me shpetove jeten ( You saved my life ) hahahahahahahahahaha

---Tani rusi filloi te qeshte , Por po qeshte aq shume sa terhoqi vemendjen e zyrave te tjera
Ndersa une po i thosha : Avash o shoku Brezhnjev , avash --Por rusi vazhdonte tuj qesh......

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2011 04:05
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Talking

Hmmm

Kjo qe po ju tregoj, eshte reale, pasi i ka ndodhur nje forumisti ketu.

Ky forumisti yne, se bashku me disa shoke te tij (forumisti dhe shoket e tij jane dhe shoket e mi gjithashtu, dhe nga ata e mora vesh historine), kane qene ne nje lokal per te pare nje ndeshje futbolli, me duket se Champions League...Prane tavolines se tyre ulen 2 femra, njera ishte bionde, tamam nordike (shteti pak rendesi ka ), dhe kuptohet qe midis tyre flisnin nje gjuhe nordike ...

Tani, keta shoket bashke me forumistin tone, fillojne e komentojne kete femren bionde, por ne shqip kuptohet...madje komentet le te themi ishin teper "sexual fantasy in nature"...

Ne mbarim te pjeses se pare me duket, keto gocat cohen dhe ikin, dhe ajo biondia i thote njerit prej shokeve (nje tip nga Lezha, çuni i Koles i therrasim zakonisht ) naten e mire, ne gjuhen e embel shqipe .

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2011 14:38
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Dicka e ngjashme i ka ndodhur nje shoqes sime.
Ne nje lokal me disa mike te sajat, vjen kamarieri merr porosine dhe njera nga shoqet flet ne polonisht (ishin te gjitha polake keto), sa i shemtuar ishte ai djalei, as muskuj vetem kocka, s'kishe ku ta kapje. Ai nuk reagon hic.
Kur do paguanin keto, kamarieri i flet ne polonisht, shpresoj ju pelqeu

Kishin paguar me koken ulur dhe ia kishin mbathur me vrap nga lokali.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2011 17:44
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.