Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Perfundimisht e hengra ate ftoin por krimbin nuk e gjeta.
ku te kete perfunduar valle?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2011 20:43
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari


Unw ishmangem zyres Ana1 sepse kam meri te jem ne ambient te mbyllur, dhe thene te drejten nuk mund te qaj koken me te njejtat gjera rutinor. I pelqej njerezit me durim te qendrueshem.

Nje storie nga e perditshmja, nje miku ime veterinier (trap fare), ia fut bordh ( me falni ne shprehje), po te jesh ne udhe apo ne makine me te pa ndonje te keq. NJe dite me ndodhi mua ta bej ai nje gjest te tille. I thash qke more keshtu? Si s'te vjen turp. Me thote se nuk mund te permbahet. Atehere kur hyme ne nje restorant u ulum pran ca miqve tjere> posa u rregulluam une u ngrita ne kembe dhe me ze te larte iu thash TE NDERUAR KY MIKU IM KA NJE PROBLEM SHENDENTESOR. KA PROBLEM NE PERMBAJTJEN E GAZRAVE, KESHTU QE NESE NDODH, I KA SI TE BOMBAVE TE NATOS, MOS U MERAKOSNI SE KY ESHTE SHKAKTARI, DHE DIQKA PER FUND, MUND TA SHOQERONI PA MERAK EDHE JU POR PASI TE DAL JASHT UNE... hahahahahahaha mund ta merrni me mend se si ka reaguar ai hordhi, dhe mund ta besoni se ka marr edukate qe nuk do ta harroj kurren e kurres.


Raimond shyqyr qe nuk e ke kete tipin ne zyre se do e kisha vrare hahaha, por, mire e ka profesionin mund te rrije te pacientet e tij hahaha.



Kosovari te me falesh se e pashe me vonese kete shkrimin tend

--Nje si ky shoku yt e kam bere une ne Vlore , hahahahahahahahahaa

--Ne Vlore ja kam punuar njerit qe ishte nga Himara ,dhe nga fisi i atij Bollanos
---Ne ketij koqes i therrisnim Usta Bollano

Ky usta Bollano punonte saldator--Ndersa une isha student per Inxhinjeri por beja praktiken atje tek ky qoftja

-Nje dite ndersa po dilja me 2 shoke te tjere xhiro (por shoke Vlore qe e kishin mendjen vetem per gjera te liga hahahahahahaha ) , takojme kete Usta Bollanon qe ishte komplet hajvan


--I them une : Ooo Usta Bolano --! Hajde na bej ndonje muhabet,hajde
,dhe nderkaq keta shoket po me shifnin me bisht te syrit ( Se po thoshin me vete : Ce do ky kete gomar qe mban ne koke kapele si kapele e Mao ce Dunit ) ....

Vjen Usta Bollano dhe pasi shkembyem nje --ca ben si je - Ju them une ketyre shokeve :
Usta Bollano eshte shume i forte per pune ...sexy --( E thashe me teper per te kurdisur Usta Bollanon)
--Ustai aq donte ,dhe na tha --Degjoni cuna tu them nje histori me ..sex ...Edhe filloi ustai nga perralla e tij -

------Nderkaq une ju thashe shokeve :-- Mos qeshni cuna se Bollano eshte i forte
--Ka pas nje thes me dashnore ...--dhe nderkaq po i shifja ne sy .... ( me demek qe behuni gati te tallim njecik bythen )
.........Edhe ndersa ecnim ne mes te sheshit te Famurit ,duke bere xhiron ,,
Usta Bollano tregonte si e kishte mberthyer njeren ......

..Ne kete moment me vjen mua nje Pordhe , por e forte ama, pordhe kapanoni
---Dhe ju them ketyre shokeve :--Cuna afrohuni me afer qe te degjoni ca thote Bollano--Keta shkerdhatat afrohen duke pare nga une .....

Une prita momentin qe Bollano po tregonte dhe po thosh :....E ndalova Filanken dhe i thashe .....----Ne kete cast une ja fus nje batare te forte ...

-- Bollano kur degjoi krismen qe vinte nga bytha ime u hutua ...dhe ngeli pa fjale. per nje moment .........
. Kur une i them njerit nga shokeve duke e goditur tek Krahu : Boll ti a te qifja ut ,se ky eshte babai yt --.....Ai shoku po qeshte me lot dhe me ze te larte
-
-Ndersa Bollano ne moment u permend dhe filloi ta shante kete shokun ......
Ky shoku nderkaq po i thoshte :Qe nuk e bera une or jooo, ,me placin syte qe s'e bera une....--dhe vazhdonte te qeshte me lote ... por u largua njecike --
-------Kur Bollano ju sul ta kapte qe ta godiste
--Ky i hipi bicikletes (se kishte biciklete ) dhe iku ,ndersa Bolano e ndiqte me vrap ne mes te xhiros se Vlores duke share ........Ne ketej po qeshnim me lote..................

---------Po keta dy shoket e mij ishin njerezit me hileqar te te gjitha koherave dhe vetem per llogje e kishin mendjen...


-----------

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2011 00:02
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI


Kosovari te me falesh se e pashe me vonese kete shkrimin tend

--Nje si ky shoku yt e kam bere une ne Vlore , hahahahahahahahahaa

--Ne Vlore ja kam punuar njerit qe ishte nga Himara ,dhe nga fisi i atij Bollanos
---Ne ketij koqes i therrisnim Usta Bollano

Ky usta Bollano punonte saldator--Ndersa une isha student per Inxhinjeri por beja praktiken atje tek ky qoftja

-Nje dite ndersa po dilja me 2 shoke te tjere xhiro (por shoke Vlore qe e kishin mendjen vetem per gjera te liga hahahahahahaha ) , takojme kete Usta Bollanon qe ishte komplet hajvan


--I them une : Ooo Usta Bolano --! Hajde na bej ndonje muhabet,hajde
,dhe nderkaq keta shoket po me shifnin me bisht te syrit ( Se po thoshin me vete : Ce do ky kete gomar qe mban ne koke kapele si kapele e Mao ce Dunit ) ....

Vjen Usta Bollano dhe pasi shkembyem nje --ca ben si je - Ju them une ketyre shokeve :
Usta Bollano eshte shume i forte per pune ...sexy --( E thashe me teper per te kurdisur Usta Bollanon)
--Ustai aq donte ,dhe na tha --Degjoni cuna tu them nje histori me ..sex ...Edhe filloi ustai nga perralla e tij -

------Nderkaq une ju thashe shokeve :-- Mos qeshni cuna se Bollano eshte i forte
--Ka pas nje thes me dashnore ...--dhe nderkaq po i shifja ne sy .... ( me demek qe behuni gati te tallim njecik bythen )
.........Edhe ndersa ecnim ne mes te sheshit te Famurit ,duke bere xhiron ,,
Usta Bollano tregonte si e kishte mberthyer njeren ......

..Ne kete moment me vjen mua nje Pordhe , por e forte ama, pordhe kapanoni
---Dhe ju them ketyre shokeve :--Cuna afrohuni me afer qe te degjoni ca thote Bollano--Keta shkerdhatat afrohen duke pare nga une .....

Une prita momentin qe Bollano po tregonte dhe po thosh :....E ndalova Filanken dhe i thashe .....----Ne kete cast une ja fus nje batare te forte ...

-- Bollano kur degjoi krismen qe vinte nga bytha ime u hutua ...dhe ngeli pa fjale. per nje moment .........
. Kur une i them njerit nga shokeve duke e goditur tek Krahu : Boll ti a te qifja ut ,se ky eshte babai yt --.....Ai shoku po qeshte me lot dhe me ze te larte
-
-Ndersa Bollano ne moment u permend dhe filloi ta shante kete shokun ......
Ky shoku nderkaq po i thoshte :Qe nuk e bera une or jooo, ,me placin syte qe s'e bera une....--dhe vazhdonte te qeshte me lote ... por u largua njecike --
-------Kur Bollano ju sul ta kapte qe ta godiste
--Ky i hipi bicikletes (se kishte biciklete ) dhe iku ,ndersa Bolano e ndiqte me vrap ne mes te xhiros se Vlores duke share ........Ne ketej po qeshnim me lote..................

---------Po keta dy shoket e mij ishin njerezit me hileqar te te gjitha koherave dhe vetem per llogje e kishin mendjen...


-----------



Thene te drejten me ke bere te qesh me beso, vertwete jeta ka gjerta te quditshme. shiko asgje nuk na mbetet pos ketyre ndodhive.

Para ca dite e morra nje post politik pa dashje,nje qyni aty e morri fjalen, dhe ne prezentim e siper ngeci, dhe njeri nga te pranishmit u ngrit e tha mos te ka ngel mikrofoni ne fyt, hahha

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2011 16:13
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Urime per postin politik o Kosovari !

--Po mire te te pyes une ti me cilin krah politik je ?--Me te majten apo me te djathten ?

--Megjithse me mire mose thuaj se une jam me te majten,dhe nuk me pelqen e djatha Hic hahahahahahha-
-Ose mund te them se e djatha me pelqen pake fareeeeee...

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Nëntor 2011 01:43
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI
Urime per postin politik o Kosovari !

--Po mire te te pyes une ti me cilin krah politik je ?--Me te majten apo me te djathten ?

--Megjithse me mire mose thuaj se une jam me te majten,dhe nuk me pelqen e djatha Hic hahahahahahha-
-Ose mund te them se e djatha me pelqen pake fareeeeee...



une jam konservator i krahut te djatht. hahaha,

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Nëntor 2011 01:57
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Ky rusi qe kam une ne zyre eshte komplet gomar,--Dhe para dy ditesh i them une qe Gorbacovi ishte ne Shqiperi ...e nejse beme njcike muhabet per politke ....

Sot ndersa po punoja une ...i Them rusit : ....Mister Gorbacov!

Ky koqja hic ,nuk reagonte .Bente sikur nuk diegjonte ....
Une prape : ...Mister Gorbacov ....Rusi ktheu Koken .
Atehere vazhoj une : .....Mister Gorbacov , tear down this "wall" --, dhe kur thashe fjalen "Wall"
i drejtova syte nga vegla ime "frymore" .... --Rusi ngeli si idiot , --jo per gje por une kisha pesuar nje ...erexion - -

---Pastaj ja shpjegova kafshes ruso -cifute (se eshte cifut me origjine ) qe kjo shprehje i eshte thene Gorbacovit nga Regani qe te rrezonte murin e Berlinit,
ndersa ti --i them une.,-- po te duash mund te rrezosh kete murin tim se eshte ngritur shume lart

Kam edhe nje te forte tjeter per kete idiot por e harova

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Dhjetor 2011 05:32
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI
Ky rusi qe kam une ne zyre eshte komplet gomar,--Dhe para dy ditesh i them une qe Gorbacovi ishte ne Shqiperi ...e nejse beme njcike muhabet per politke ....

Sot ndersa po punoja une ...i Them rusit : ....Mister Gorbacov!

Ky koqja hic ,nuk reagonte .Bente sikur nuk diegjonte ....
Une prape : ...Mister Gorbacov ....Rusi ktheu Koken .
Atehere vazhoj une : .....Mister Gorbacov , tear down this "wall" --, dhe kur thashe fjalen "Wall"
i drejtova syte nga vegla ime "frymore" .... --Rusi ngeli si idiot , --jo per gje por une kisha pesuar nje ...erexion - -

---Pastaj ja shpjegova kafshes ruso -cifute (se eshte cifut me origjine ) qe kjo shprehje i eshte thene Gorbacovit nga Regani qe te rrezonte murin e Berlinit,
ndersa ti --i them une.,-- po te duash mund te rrezosh kete murin tim se eshte ngritur shume lart

Kam edhe nje te forte tjeter per kete idiot por e harova











hahah, mos more se do e vret çifutin nga sulmi ne zemer hahaha.

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Dhjetor 2011 07:51
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Kam nje te lezetshme po meqe jam ne forme po e them.

Me dt: 1 korrik babai i nje shoqes time kishte ditelindjen. Dhe duke qene se i njoh nga afer, me thote shoqja ne telefon, degjo cec, merre plakun tim e uroje se do i bohet qefi. Dhe une i them patjeter sa ta mbyll me ty po i bie dy minuta.

Mirpo problemi qendroi se harrova fare dhe se mora dot per nje jave rresht. Per te justifikuar veten i them shoqes do e marr sot se harrova ate dite, kshu,kshu muhabeti. Me thote e mire bej cte duash se ti e cmenme je.

I bie telefonit une mbas nja 10 diteve nga dt e ditelindjes e i them: Me fal per vonesen por e bera pa dashje se po ta shohesh holle-holle pse vetem me baballaret harroj une? Me thote, po ku di gje une. I them, po sepse ju me bythe n'a boni edhe ne me bythe ju duam.

Ai ka vdek nga te qeshmet. ja hudha edhe kesaj rradhe thashe.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Gusht 2012 23:14
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

le nam cec

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Gusht 2012 23:16
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

Ceci, ti dhe mami ime duhet te beheni shoqe, jo per gje po keni te njejtin lloj humori bahahahha, ellbasonllinj hesapi.

une bej njecike gallate, por jo si ajo, sa here te lexoj ty sikur t'ka nxjerre ajo nga hundet.

Madje me duhet ti them 'mos perdor kete fjale. mos thuaj kete, jo ate' sikur jam une mamaje e saja lol.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Gusht 2012 23:24
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.