Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re shek.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 55 herė.

Hahah imteresante se dua te lexoj gazeten shekulli dhe chrome me thote se ka virus. Sipas saj keto vijne nga gazeta Sporti qe eshte nje sit i mirnjohur per viruse.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2012 20:50
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Re: Shqiperia eshte vendi i katert ne bote per mirėqėnie.

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re saliu.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 52 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz
Eshte i papare fare ,e paçim sa malet .Ky ta heq merzine si me magji. Se di ne eshte per te qeshur a per te qare . Jovan Bregu do thoshte si te jete vakti .

Ah se nuk e kisha lexuar fare artikullin po tani po shoh qe shakatori yne paska thene qe : Shqiperia dhe Gjermania jane vendet me ekonomine me te forte ne Europe.Me keto qe po lexoj mendoj se mos eshte me mire te kthehem ne Shqiperi se ketej nga jam une ka plas kriza keq.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2012 12:59
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Lėpirja e Fajes

Nuk e di po me doli gjumi si puna e budallait qe ne pike te mengjezit sot dhe ngaqe sdija cte beja pasi pastrova boren qe na çau menderen duke rene po lexoja forumin. Kjo tema ketu eshte fantastike lexojeni pak dhe do dhiheni tu qesh ,po nuk u dhite duke qesh ka diçka qe s'shkon me trute e mi atehere , dmth une qesh kot si pune e budallait.

E kane lëpire fajen sikur me qën kallom sheqeri....

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Avash icik ti misterioz, se vertet plako eshte ber per spektakel ketu. Ore e kuptoni se te gjithe ata/ato qe e shajne i Jane lepire mbrapa kuintave, dhe pa pike turpi hedhin kunja poshte e lart...po kjo padrejetesi sme pelqen ketu. Ku qendron dinjiteti i ketyre njerezve ą mund tme thuash?



E kuptojme te keqen e kuptojme ,ashtu eshte.

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz


Prape gabim plako,une psh e kam share dhe e kam lavderuar por qe ta kem lepire mbrapa JO KURRE , ti flet kot ashtu ne pergjithesi apo e ke nga pervoja.



Ti mbylle ti ...

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


Cec mbaj gojen te lutem se une Fajtorin se kam lepire asnjeher mos me ngatarron me ndonje tjeter ....
...Bruni ti pse qesh te lutem lepihet Faja dhe kilikosesh ti bir selmani nenes u be ketu .



Jo Bionde se ke lepire asnjehere ,ja ku me ke mua si deshmimtar

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz

Po mire kur e kane lepire nga mbrapa fajen ,dhe prapa kuintave ti ku e di apo edhe ti po pergjoje prapa deres.
ps.per punen e se lepires ka dhe meshkuj qe lepijne si femra dhe pasi lepijne qeshin si qipa ose qypa siç thua ti



Qip je vete...

Ja dhe ne fund faja qe e pranon qe i ka ra me dore duke lexuar mesazhet private dhe qe e kane lepire

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
........... Po pergjigjem vetem nja dy gjerave.

Nejse..... kjo tema ketu konfirmon pikerisht ato qe thashe: Ketu duhet ti lyesh rroten secilit,dhe t'i biesh me dore me mesazhe private ........



Dhe ne fund temen e mbyll Lulja ,dhe jo vetem temen por dhe tallaferen..

Citim:
Po citoj ato që tha lule


ah ngordhsh ti te hongsha humorin me buk me djath *tipik rrugaç* .
po desh me prishe pune .

Tallaferen myll do e mbaj se ska lezet mo..




Happy END

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2013 06:17
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Nga hundet mi nxorre céréalet

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2013 07:44
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Mua sa here e lexoj me ngrihen nervat sepse per inate personale te dikujt iku nje moderatore shume e mire e ketij forumi te tjerat jane si thoshte dikur nje mik monologje te penisit .
Misterisoz shyqr qe te kam ty deshmitar qe se kam bere nje gje te tille dhe pse preferoj te kunderten t'me lepijne sesa ti lepij.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2013 11:29
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Mua sa here e lexoj me ngrihen nervat sepse per inate personale te dikujt iku nje moderatore shume e mire e ketij forumi






__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2013 15:00
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Re: Lėpirja e Fajes

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz


Happy END

[/B]

shume dmthenese kjo misteriozo,tani nje nga administratoret dmth faja ket teme duhet ta beje kryeteme kot kshu se jena cuna te paster.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2013 16:01
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Nese doni me qesh me verte, shkoni te faqja e Saliut ne fcb.
Une e shtypa kot tani se e pata degjuar jo benin bllok direkte po te flisje nje gje kundra. Edhe une ça bej duke lexu komentet qeshja me te madhe se me kujtonte komunizmin...te gjithe duke e lavderu kot pa lidhje. Une i futa nje te qeshme dhe thashe vetem,qekan te lezetshme kto komentet. Direkte me hoqen te drejten me shkrujt. te keqen e Sales para komunizmit

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2013 12:00
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Lėpirja e Fajes

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz
Nuk e di po me doli gjumi si puna e budallait qe ne pike te mengjezit sot dhe ngaqe sdija cte beja pasi pastrova boren qe na çau menderen duke rene po lexoja forumin. Kjo tema ketu eshte fantastike lexojeni pak dhe do dhiheni tu qesh ,po nuk u dhite duke qesh ka diçka qe s'shkon me trute e mi atehere , dmth une qesh kot si pune e budallait.

E kane lëpire fajen sikur me qën kallom sheqeri....
Dhe ne fund temen e mbyll Lulja ,dhe jo vetem temen por dhe tallaferen..



lulja nfund eee? e mylla temen dhe tallaferen se u bom gazi botes! Ama spranoj kurre qe t'kem lepi Fajen!!

Hej po me mu çpate po mir kto qe jan plak bashke per kaq vite rresht??
Sa per tprish , m'prish...... pranoje ate qe e ke e ke. Punprishes je

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2013 16:58
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Nese doni me qesh me verte, shkoni te faqja e Saliut ne fcb.
Une e shtypa kot tani se e pata degjuar jo benin bllok direkte po te flisje nje gje kundra. Edhe une ça bej duke lexu komentet qeshja me te madhe se me kujtonte komunizmin...te gjithe duke e lavderu kot pa lidhje. Une i futa nje te qeshme dhe thashe vetem,qekan te lezetshme kto komentet. Direkte me hoqen te drejten me shkrujt. te keqen e Sales para komunizmit

do te hapkan edhe ty nje dosje cec, ki kujdes moj te keqen

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2013 18:36
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:50 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.