Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Nje pyetje qe i intereson vajzave. Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 2.33.
Gjithsej 19 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lusinda 16
Anetar i ri

Regjistruar: 08/12/2003
Vendbanimi: London
Mesazhe: 7

Nje pyetje qe i intereson vajzave.

Hey!!!
Une kam 5 vjet qe jam larguar nga shqiperia. A mund te me thoni se kush qytet i shqiperise i ka djemte me hot?
Ju lutem nese nuk e keni bezdi me dergoni ndonje pergjigje.
Thanx
Lusinda xxx

__________________
Lucy16

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2003 12:35
Lusinda 16 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lusinda 16 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lusinda 16 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lusinda 16 Shto Lusinda 16 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lusinda 16 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Do te isha pergjigjur me qejf po ta kisha ditur => kam me shume kohe se ty qe jam larguar nga shqiperia

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2003 12:42
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
fjori
Anetar i ri

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: ne toke
Mesazhe: 20

me hot e fantazi seksuale jon tironsit, ti provoje e do flasim .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2003 13:20
fjori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė fjori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me fjori (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: fjori Shto fjori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto fjori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ComeAsYouAre
Kurt-Cobain

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: In Hell
Mesazhe: 271

Me Romantik,Sweety e Hot jan Vlonjatet

__________________
Bjeri zemres time
sa te kesh fuqi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2003 15:40
ComeAsYouAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ComeAsYouAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ComeAsYouAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ComeAsYouAre Shto ComeAsYouAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ComeAsYouAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHkodrane Per Merak
Anetar i ri

Regjistruar: 10/12/2003
Vendbanimi: EUROPE
Mesazhe: 27

LUSINDA

DJEM HOT jane te gjithe shqiptaret/por vendin e pare e kan shkodran ,edhe kete nuk e tham une si shkodrane po e thot shumica e vajzave shqiptare/sorry boys/

__________________
NJERIU LIND I TILLE NUK BEHET DOT.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2003 18:43
SHkodrane Per Merak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHkodrane Per Merak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHkodrane Per Merak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHkodrane Per Merak Shto SHkodrane Per Merak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHkodrane Per Merak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Don_Mondi
papuns

Regjistruar: 14/05/2003
Vendbanimi: uk
Mesazhe: 43

nuk ke pyll pa derra thote nje fjal e vjeter


ke te mir e te kqij po ne pergjithsi ne jemi te mire te gjith si shqiptar


une pak me mir se te tjeret po pak rendesi ka

__________________
nkrast

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2003 13:54
Don_Mondi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Don_Mondi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Don_Mondi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Don_Mondi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Don_Mondi Shto Don_Mondi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Don_Mondi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

jo Lusi jo mos i beso atyre se jan genjeshtar te medhenj

O Lusi mos i degjo kto antaret e tjere t forumit se jan genjeshtar shum , me beso mua qe me ardhte djali gjalle nuk kam genjyer kurre. Qe thua ti ne djemt nga elbasani jemi jo vetem hot por ene shume qeflinj , nese do te bash qejf njifi me elbasanllinj. Te siguroj nuk do zhgenjehesh , nese nuk beson po te jap adresen e disa vajzave qe mund ta vertetojn 100 %. Ciao yllo ,po iki tani se kam shum vap ( nuk e di nese po kuptohem ) Tung nga DIABOLIC A'S

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2003 16:48
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Citim:
Po citoj ato që tha ComeAsYouAre
Me Romantik,Sweety e Hot jan Vlonjatet


Mos me bej te dyshoj ne faktin qe je nga Vlora,sepse kam pershtypjen qe nuk i njeh aspak....
Romantik???
Sweety???
Gjithcka te mire e kan vetem keto te fundit i kane me teper mungesa....

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2003 07:43
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
S.l.
Anetar i ri

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Danimarke
Mesazhe: 28

Fieri Fieri Fieri Fieri Fieri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2003 09:30
S.l. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė S.l. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me S.l. (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: S.l. Shto S.l. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto S.l. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ComeAsYouAre
Kurt-Cobain

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: In Hell
Mesazhe: 271

ADELAIDA keto qe shkruajta me siper me shume i perkasin vetes sime dhe une meqe jam vlonjat i shkruajta ok?

__________________
Bjeri zemres time
sa te kesh fuqi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2003 10:46
ComeAsYouAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ComeAsYouAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ComeAsYouAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ComeAsYouAre Shto ComeAsYouAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ComeAsYouAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Nje pyetje qe i intereson vajzave.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.