Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
eeeeeee se njef moj amore metaxan ti jo se me receta nuk ecen ky , cfare femre ka ai qe te lun tepeleku kokes apo jo naqe fol?


Personalisht dreqe une nje femer nuk vleresoj nga pamja po nga kapaciteti intelektual qe ka ne koke si dhe nga respekti qe ajo i imponon te tjereve.Ne momentin qe nje mashkull te thote"ta kepus koken",lere qe eshte duke te pare si plaçke te tijen por eshte duke te minosur dhe te drejten fundamentale njerezore: ate te lirise.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 11:32
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Personalisht dreqe une nje femer nuk vleresoj nga pamja po nga kapaciteti intelektual qe ka ne koke si dhe nga respekti qe ajo i imponon te tjereve.Ne momentin qe ne mashkull te thote"ta kepus koken",lere qe eshte duke te pare si plaçke te tijen por eshte duke te minosur dhe te drejten fundamentale njerezore: ate te lirise.




eh, per keto specie ka nevoje mileti yne...

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 11:33
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
comja
atdhetare

Regjistruar: 21/09/2006
Vendbanimi: lagja tap. rr.shishe
Mesazhe: 611

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA


Ericun po pyet? lol
Sa i pergjithsoke gjojnat mi come, bjere troc. Thuj je mashkulli qe une e deshiroj por jo gjithe femrat se pastaj i bi qe ne te mos na deshiroje edhe femra qe kemi ne krah jo per gje po smund te jemi te gjithe si ericu. lol.



Jo metaxa, ju drejtova te gjithe meshkujve te forumit.
Te me falesh por Kush eshte ajo femer qe sdo te donte te ishte shtydha e shtepis dhe qe mashkulli qe do e merte per grua te ardhshme ta pranonte sic ishte jo me pretendime.
n.q.s ndonjeres i ngel hatri qe fola ne pergjithsi te me falni un shpreha thjeshte mendimin tim.

__________________
Pema e pritjes eshte e hillur por frutet e saj jan te embla.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 11:34
comja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė comja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me comja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: comja Shto comja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto comja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

ta kepus koken se ka thane me verte ai po me dashni moj pse si thuhet pra

te te prek pak e dashur me  leje ?----deri atehere u shkref muhabeti fare!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 11:36
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
ta kepus koken se ka thane me verte ai po me dashni moj pse si thuhet pra
te te prek pak e dashur me  leje ?----deri atehere u shkref muhabeti fare!



Kam frike se nuk e kuptove,ne raportet e mia sociale ka forma te tjera per te dashur nje njeri,pa i thene'ta kepus koken'.Une s'jam rritur me shprehje te tilla,im ate ka hequr te me rrise dhe te me beje kaq sa jam,ka sakrifikuar qe nje dite te me shohe si femer te pavarur qe i imponon respekt me sjelljen e saje dhe partnerit.S'me ka rritur qe nje dite nje mashkull te me flase ne nje forme te tille.Une respektin partnerit ja kam imponuar ne kete forme: edhepse ai me ka dhene liri totale,pa me kufizuar asnjehere,une ne 2.5 vjete qe kam me te s'ja kam demtuar asnjehere besimin e tije ne mua.Jeta eshte e veshtire rrusho,sidomos per dy njerez me diferenca si une dhe ai,ka patur perhere(dhe do kete)njerez qe me jane vardisur mua ose atij,njerez qe jane munduar qe me sjelljen e tyre te prishin ate qe kisha me te...por ka qene sjellja jone indiferente ne ato raste,si dhe besimi ne njeri-tjetrin qe s'ka demtuar ate qe kishim.Na ka rastisur shume here te tallemi me situata te tilla,por perhere duke ditur qe njerez te tille s'na hyjne ne sy as mua e as atij. 

Metaxa mesiper tregon brishtesi ne sigurine e tije ne vetevete dhe ne partneren e tije.Sikur te ishte i sigurte per veten ai s'do kalonte direkt ne ekstreme por do i behej qejfi qe ka ne krah nje femer qe ja admirojne te tjeret,ashtu sic me behet mua qejfi kur femrat e tjera me fiksojne partnerin.

Njeriu mund te kete hire fizike ne pafundesi,por kur nuk KERKON/IMPONON respekt njerezve qe ka afer eshte nje grumbull mishi me ca kocka e dy sy.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 28/09/2006 ora 11:56

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 11:48
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
ta kepus koken se ka thane me verte ai po me dashni moj pse si thuhet pra

te te prek pak e dashur me  leje ?----deri atehere u shkref muhabeti fare!



Sa ka fillu me me kuptuar dreqja mu, qysh kur e pashe nga mrapa .

Amorka ajo thenia ishte me shaka, femra normale qe smund te trajtohet si placke. Une personalisht femren time e respektoj dhe e vleresoj ne maksimum. Tani te vijme te pavarsia, ka dicka ketu amorka. Une e pranoj qe femra duhet te jete e pavarur ne cdo aspekt por jo qe ta tregoje si arme kundrejt te dashurit. Se pastaj nqs femra ime do te me vinte ne siklet ne publik duke buzeqeshur meshkujve qe e shofin apo stuff like that, une jo vetem qe ja kepus koken por e hedh sic mund te hedh nje pleher ne mes te rruges. Nuk ka te beje pavarsia ketu packa se nje femer e tille 'e pavarur' shume pak mundesi ka qe mos te fluturoje me presh ne b..ythe ne nje moment te caktuar dhe ne ate moment nderhyj une )))). Nqs nuk ve mend ateher ka pasoja tjera.

Une kam nje moto per femrat amorke.
Une nuk vej dore mbi femrat. I ze me shqelma.


Nejse se po bejme shaka normale po arrite qe ti thuash ta kepus koken nje femre dhe ta kesh seriozisht ateher eshte e kote qe rri me ate femer.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 12:07
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA
Une e pranoj qe femra duhet te jete e pavarur ne cdo aspekt por jo qe ta tregoje si arme kundrejt te dashurit. Se pastaj nqs femra ime do te me vinte ne siklet ne publik duke buzeqeshur meshkujve qe e shofin apo stuff like that, une jo vetem qe ja kepus koken por e hedh sic mund te hedh nje pleher ne mes te rruges. Nuk ka te beje pavarsia ketu packa se nje femer e tille 'e pavarur' shume pak mundesi ka qe mos te fluturoje me presh ne b..ythe ne nje moment te caktuar dhe ne ate moment nderhyj une )))). Nqs nuk ve mend ateher ka pasoja tjera.

Une kam nje moto per femrat amorke.
Une nuk vej dore mbi femrat. I ze me shqelma.  



Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
e une i buzeqeshi djallezisht ketij timit...


Une e specifikova dhe qarte me duket"ketij timit"=partnerit.

Je shume gabim Meto,dhe sikur te ta bente per borxh maksimumi qe ti mund te besh eshte ta lesh,per cenime fizike apo psikologjike as qe behet fjale.Mua para shume kohesh ma kane bere per borxh ti ze ne shqelma,e di cili ka qene reagimi im?Nje distancim i menjehershem dhe me tutje asnje reagim.Mbas ca kohesh arriten pastaj vete te me vinin ke shqelmat e mi,duke mu lutur ti shqelmoja vetem qe ti falja...por aha,s'jam njeri qe fal une.Per ti rene shkurt,integriteti yt si njeri s'vihet ne loje duke bere veprime te tilla.Leri te lire njerezit,po ju integruan principeve te tua ok,po s'ju integruan distancohu!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 12:18
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Une nuk vej dore mbi femrat. I ze me shqelma.



 

ahahahahahahahaahahahaahh you are very funny man.
 ma fut nje shqelm mua  se jam gati dhe e leme me kaq.,ahhaahahahahahah
per te tjerat ne virtualitet te gjitha jane princesha qe dhe e besoj por ne realitet eshte e drejta juaj te besoni ne ato qe thoni,skam kundershtin ne besimin etjetrit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 12:43
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Dreqe,mos merr per baze standartet e tua si standartet e te gjitheve kjo do te te ndihmoje shume ne besim!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 13:18
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

standartet e kujt amore?

sme njifke mire ti mu se qesh e luj me standartet e forumit ktu se te mijat sja jap njeriut se sdu te ma vjedhin modelin tim, gjithsesi besimet e njeriut per gjithcka qe fluturon i respektoj dhe rruge te lire,jam per lirine e njeriut deri ne maksimum,bile bile pa limit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 13:21
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.