Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

hmmm rASH NE DASHURI ME NJE CUN EDHE ISHIM BASHK PER NGA 5 MUAJ edhe ai tha qe gjerat per te po iknin shum shpejt donte cik pushim por kam qe atere qer po pres se car po ndoth a jeni bashk apo jo....cfar kam ber un hmmmm....kam nga 6 muaj qe po pres pergjigjen e tij nese me do akoma apo jo
"I HATE BOYZ".....

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2007 22:18
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

hahahahahhahaha ca shikoni ju meshkujt do ken qene noj push up po sma ha menja ledi o marshalla.lol


nje cmenduri e imja... i thashe njerit po sme the te dua do te vras...kisha nje pistolete lodre...po dukej si TT origjinale...per momentin e hengri... hahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahha
haha sa kam qesh....good times good times...

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2007 02:01
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

kurse njeher tjeter jarani ishte ne nje dasem...po nje nga njerzit e tij u martonte ...close family...une hahahah dreqi e mora duke u tall dhe te jem honest me mori malli lol... i thashe... kam ngel ne mes te rruges me eshte prish makina....terrc verrc.... bona sikur po qaja hahahahahahahahhahahaha edhe ai errdhi per 20 minuta ... une se prisja ...po pija kafe per qefin tim me nja dy shoqe...

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Qershor 2007 02:16
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

i kam dal riidit lakuriq ne webcam hahahahahahhahahaha
shaka shaka se ju gjithe fjalet e mia i merrni me vertet...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2007 17:49
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

mos mi kujto ato momente ..baaa te kam then ndihem keq kur e kujtoi :S .Prisja ndonje gj**oks tamem por dolen 2 gj***e te varur ..kemb te trasha shum e ..nejse lesh kudo

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2007 18:58
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha ridii
mos mi kujto ato momente ..baaa te kam then ndihem keq kur e kujtoi :S .Prisja ndonje gj**oks tamem por dolen 2 gj***e te varur ..kemb te trasha shum e ..nejse lesh kudo




hahahahahahahahaha lesh kudo thot
po une se rruaj per njeri riidi prandaj
masanej shalet e trasha jan ne mode
se ke degju ate shprehjen shale naaaa marrshalla

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2007 01:42
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Denisa_EG
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/01/2007
Vendbanimi: Ne Tarushes
Mesazhe: 54

drece ca cmendurie mi goce, une shkoj perher ne plazh nudo, biles rri me kome hapur qe te merr rreze gjithe andej

__________________
Bej Si Them Une, E Mos Bej Si Bej UNE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2007 02:38
Denisa_EG nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Denisa_EG Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Denisa_EG (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Denisa_EG Shto Denisa_EG nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Denisa_EG nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane




hahahahahahahahaha lesh kudo thot
po une se rruaj per njeri riidi prandaj
masanej shalet e trasha jan ne mode
se ke degju ate shprehjen shale naaaa marrshalla



Edhe thua qe bera shaka kur thash qe i dola ridir nudo ne kamer .

Pse me mbushet privati ne cdo forum qe shkoi nga mesazhe prej moderatoreve me tem -sa me pak chit chate

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2007 11:22
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

hahahahahahahahah nuk po citoj asnjerin se te gjithe nje cmenduri te njejte keni

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2007 15:43
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha ridii


Edhe thua qe bera shaka kur thash qe i dola ridir nudo ne kamer .

Pse me mbushet privati ne cdo forum qe shkoi nga mesazhe prej moderatoreve me tem -sa me pak chit chate





jan xheloza riidi prandaj
kto me vertet jan te cmendur
pse vetem do thojme cmendurin qe kemi bee dha kaq
sigurisht qe do kthehet pak ne humor tema se ndryshe kot me hy ne forum

ps:nje cmenduri tjeter ce do bej do rraf Lelen.. hahahaha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2007 16:41
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.