Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Si do te vepronit...!?
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Jam_ai_qe_jam

Tema eshte e paqarte per mua.


Me shume respekt per ty Eliz.

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Modifikuar nga eliz datė 11/11/2003 ora 08:05

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2003 00:59
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

Eliz

Nuk di cfare te te them o eliz,
ndoshta (ndoshta citoj edhe njeher) e ke lexuar temen qe une kam hapur me shpejtesin e drites,sepse nuk ka te bej fare me mua,une e hapa ne diskutim ket tem,jo se me ka ndodhe mua,por nje fenomen i till ekziston dhe perderisa ekziston perse te mos e sjell ne forum te marre mendimet nga me te ndryshmet.

Une çmoje larte cdo mendim qe u shpreh ketu,gjithashtu edhe per mendimin tend respekt.
Sa i perket pyetjeve qe i ke ber nuk kam se cfare t'ju pergjigjem,sepse ti duhet te lexosh me vemendje temen,ose ndoshta nuk eshte e qarte per ty.
Nuk e kuptoj,perse nje i/e martuar mund te me japi mendime adekuate per kete temë!?

Te pershendes eliz,bofsh qejf mbrenda e jashte forumit

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2003 05:42
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

KIshe shume te drejte.Nuk e kisha lexuar deri ne fund .

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2003 08:09
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Te duash dike, nuk do te thote te duash te gjithe cka i perkasin atij

Nqs cuni e do ate vajze, kjo nuk do te thote qe do te doje femijen e saj, njerezit e saj....Jeta nuk eshte kusht por kompromis, e kompromisi do te thote respekt, e respekt nuk do te thote te duash kedo. Per mua ky femije do te ishte nje hendek i perjetshem midis tyre.Te japesh medim e te gjykosh eshte e lehte, por ta jetosh eshte nje ferr.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2003 22:56
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

Re: Te duash dike, nuk do te thote te duash te gjithe cka i perkasin atij

Citim:
Po citoj ato që tha mona
Nqs cuni e do ate vajze, kjo nuk do te thote qe do te doje femijen e saj, njerezit e saj....Jeta nuk eshte kusht por kompromis, e kompromisi do te thote respekt, e respekt nuk do te thote te duash kedo. Per mua ky femije do te ishte nje hendek i perjetshem midis tyre.Te japesh medim e te gjykosh eshte e lehte, por ta jetosh eshte nje ferr.



Nga kjo cfare na shkrove ti ketu mona,del se ti je kundra kesaj lidhjeje te mundeshme...

Paramendo vetveten nen lekuren e asaj goces!

A do te deshiroje te kishe nje cun pran teje,i cili nuk ta don femijen tend,pamvarsisht qe femija nuk eshte i tij...
Sa e sa cifte adoptojne femije te huaj i rrisin dhe japin cdo gje per ta,perse duhet te qe ky femije akoma pa dal ne boten e ferrit,ta perbuzin,me cdo kusht ta vrasin,,,perse!
Cfaj mbajne femijet per fajet dhe gabimet e te rriturve...?

Megjithate e nderuar,e kuptoj qe eshte e lehte te gjykosh dhe e veshtire ta jetosh,por nese ekziston vullneti dhe dashuria ne mes,nuk e shoh te pamundeshme...


flm per diskutimin tuaj ,,respekt!

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2003 17:06
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Re: Te duash dike, nuk do te thote te duash te gjithe cka i perkasin atij

Citim:
Po citoj ato që tha unforgiven
Nqs cuni e do ate vajze, kjo nuk do te thote qe do te doje femijen e saj, njerezit e saj....Jeta nuk eshte kusht por kompromis, e kompromisi do te thote respekt, e respekt nuk do te thote te duash kedo. Per mua ky femije do te ishte nje hendek i perjetshem midis tyre.Te japesh medim e te gjykosh eshte e lehte, por ta jetosh eshte nje ferr.


Cfare hendeku? Hendek do te ishte nese kjo te priste nje femi me nje tjeter nderkohe qe jetonte me ty. Kur ky femi te ishte frut i tradhetise.


I bie qe te gjithe meshkujt e femrat e ndare te mos martohen me per shkak se kane femije nga dikush tjeter..

P.s Ky hapesi i temes mos eshte frymezuar nga filmi," Une e dua Eren?"

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2011 01:49
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Me femijen e tjetrit Jo! Ka vajza plot!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2011 00:36
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Re: Te duash dike, nuk do te thote te duash te gjithe cka i perkasin atij

Citim:
Po citoj ato që tha unforgiven
Nqs cuni e do ate vajze, kjo nuk do te thote qe do te doje femijen e saj, njerezit e saj....Jeta nuk eshte kusht por kompromis, e kompromisi do te thote respekt, e respekt nuk do te thote te duash kedo. Per mua ky femije do te ishte nje hendek i perjetshem midis tyre.Te japesh medim e te gjykosh eshte e lehte, por ta jetosh eshte nje ferr.



per ti kthyer pźrgjigje ketij tipit qe ka shkru ket mesazh ktu shuime i panjohur ndoshta as qe existon em ne forum po gjithesesi nje mendim sdo benete dicka

ne qofte se nje person lillet me nje fmere apo mashkull apo cfare do qofte ai dhe nuk ehste ne gjendje te duaje famijlen ose acoma me te afert femiejn e tij saj ne ket rats smund te thuash qe e do dhe vet personin ne fjale
se kur do dike dhe ke dehsiren te kallohs me te duhet ti marr njeriu krejt para syve ose te hek dore

besoj per asnjeri kush do qofte sdo pranonte te linte familje e krejt vetem per nje cop burr apo grua fundja burii gruja nje dit qe tja prishesh e se do me eshte si nje i panjohur poer ty
po familjen ,fenmijen tend smund ta mohosh kurr

mendimi im ky

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2011 04:30
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Tema thote :Si do vepronit ....?

Psh Mua me tha njehere njera ne Vlore ( por talli bythen shkerdhata ) qe :
..Mondi me duket kam ngele shtatzane ..._

Une mbeta ...Me ngriu gjaku --dhe sa u mata ti thosha :Si ka mundsi ?--Ajo tha :...Bera shaka ...--Aty me shkriu gjaku, me erdhi mendja ne vend

Por po te ishte shtatezane nuk do dija si do veproja ....... se edhe e doja dreqin

Por nqs do ishte me femije, nuk do qasesha fare .....

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2012 05:40
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Si do te vepronit...!?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.