Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Arkivi i Muzikės > Kush Mendon Se Di Te Kendoj?
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Ne raste gezimesh familjare apo shoqerore i bie kitares per qef edhe kendoj per qef te shoqnise.

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2005 22:09
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

Citim:
Po citoj ato që tha amoxil
Ne raste gezimesh familjare apo shoqerore i bie kitares per qef edhe kendoj per qef te shoqnise.
awwwwwwwwwwww how cute & sexy ilov guys qe i bie kitares se un i bie mandolines

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2005 22:19
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Citim:
Po citoj ato që tha _mIzZzA_
awwwwwwwwwwww how cute & sexy ilov guys qe i bie kitares se un i bie mandolines


Faleminderit miza.Edhe ti nice i bike mandolines!Kendon?

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2005 22:27
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

Citim:
Po citoj ato që tha amoxil


Faleminderit miza.Edhe ti nice i bike mandolines!Kendon?



UF CA THUA TI I BIE MANDOLINES MENGJES PER MENGJES KUR NGJIS MALIN TATPJET KUR VETE PER NE SHKOLL EHDE JA FUS NGANJE MELODI NGA PAS ME ZERI NTIME TE EMBEL
DO VISH TI NESER TA NGJISIM BASHK MALIN NE????????????
SE UN ATA AVAZ KAM TI ME KITARE UN ME MANDOLIN
HAM E PIM

XOXOXOXOXO

KISS HUG

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2005 22:49
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mirror_of_madness
Anetar i ri

Regjistruar: 22/10/2005
Vendbanimi: United Kingdom
Mesazhe: 20

Vetem pak, shume pak dine te kendojne ne Shqiperi.Te tjeret kendojne per te bere noi lek duke kopjuar e pretenduar se jane kengetare.All rubish

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Tetor 2005 15:01
mirror_of_madness nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mirror_of_madness Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mirror_of_madness (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: mirror_of_madness Shto mirror_of_madness nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mirror_of_madness nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

mirror iu aman pak fare kendon ti ???? i sa keq
kendo yllo se kengimi te zbukuron jeten

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Nëntor 2005 13:57
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Unhappy

i them vetes nga mengjesi ne darke,po si nuk je nje cik artiste mi,as te kendosh,as te recitosh,as te ppikturosh,nejse na ra fat i keq,kur vajta te ndarja e talenteve kishin mbaruar te gjitha,une ngela me gisht ne goje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Nëntor 2005 14:10
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Ama di&njoh dike qe di te kendoj sh bukur,e nje &iliriusa si thua e themi kkush eshte apo do ta thote vete ai???
Luna tu,....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Nëntor 2005 19:45
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MITI
Anetar i ri

Regjistruar: 06/11/2005
Vendbanimi: hellas
Mesazhe: 2

Talking

!

PO QE PUNA PER ATA KENGET ME ***TELI SI P.SH; (MOJ E MIRA QI SHKON ME LOPE)UNE JAM I PARI.NE QOFTE SE DO TE JA MARRIM NJI BASHKE,MERRE NJI ***TELI ME VETE SE ME ESHTE PRISHUR E IMJA.........!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2005 18:17
MITI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MITI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MITI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MITI Shto MITI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MITI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

kam nje ide hajde ja fusim nje kenge keshtu te gjith memebers te forumit

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Dhjetor 2005 12:42
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Arkivi i Muzikės > Kush Mendon Se Di Te Kendoj?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.