Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt dhe ėndrrat e tyre........ > Votoni per cunin ma te keq te forumit..lol
Votoni per cunin me te keq ...
Unstoppable ()
Plloshtani
DieFaust
Cx55
Ajrori
Myzeqari
Devolliu
Fajtori
Roke
..asnjeri nga keta me siper por dikush tjeter qe nuk eshte ne liste !
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 12 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

28 Tetor 2009 ::: 13:34
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14610
Status: Offline

Modifiko Mesazhinprotestoj sjane gjithe emrat e cunave ketu

une per rrugacin do votojsha loool

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit
 
28 Tetor 2009 ::: 13:36
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Talking

e di cfare po mendoja une angel qe gjithe cunat ktu jane te mira mos na lejofte zoti te jetojme pa to

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
28 Tetor 2009 ::: 13:38
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14610
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha dylan
e di cfare po mendoja une angel qe gjithe cunat ktu jane te mira mos na lejofte zoti te jetojme pa to


varet nga gustot dylan

une pershembull do preferoja rrugacet loool

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit
 
28 Tetor 2009 ::: 13:39
erious
.


Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Postime: 2217
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha turll
Ve bast qe me tentativen e dyte i merr numrin e tel .......... :aha :aha


pa numer hiç... po me ra rruga ne vlore pershemull, futem ne forum vej bast po nuk e la burrin ne krevat e te vi te me takoj

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Shto erious nė listėn e monitorimit
 
28 Tetor 2009 ::: 13:48
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


varet nga gustot dylan

une pershembull do preferoja rrugacet loool
gjithe jeten dhe une hahhah se di me bejne me per vete me fusin ne varr si themi po de me pelqen ti dua me bejne per vete

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
28 Tetor 2009 ::: 13:49
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14610
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha dylangjithe jeten dhe une hahhah se di me bejne me per vete me fusin ne varr si themi po de me pelqen ti dua me bejne per veteja ketu eshte gabimi yt

qe mos te te fusin ne "varr" mos i duaj thjesht beji ata te te duan ty :p

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit
 
28 Tetor 2009 ::: 13:51
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


ja ketu eshte gabimi yt

qe mos te te fusin ne "varr" mos i duaj thjesht beji ata te te duan ty :pktu eshte ndryshimi gjithmone me duan ato tipat e ndershem e mire te qete
ndersa une vi me te kundertit

po nuk vuajte ne dashuri ste vjen shume e bukur angel ndaj

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
28 Tetor 2009 ::: 15:09
Deb*
different


Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Postime: 5515
Status: Offline

Modifiko MesazhinDuhet rinovuar lista. Ka te tjere qe meritojne me plot te drejte te jene aty.:p

P.s Une paskam votuar, por  se mbankam mend per ke kam votuar.

 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Click Here to See the Profile for Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Shto Deb* nė listėn e monitorimit
 
27 Janar 2020 ::: 11:09
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14610
Status: Offline

Modifiko Mesazhinketa cunat me siguri jane bere burra tani

burri me i keq Piktori do votoja une Lol

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 04:39 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt dhe ėndrrat e tyre........ > Votoni per cunin ma te keq te forumit..lol

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen