Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Gjuha Shqipe > ALBANY (prejardhja e ketij emri)
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

14 Gusht 2020 ::: 13:46
robert
Veteran ne forum


Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Postime: 869
Status: Offline

Modifiko MesazhinPer te interesuarit, disa shkrime te miat, me sakte te nje amatori ne gjuhesi, qe analizojne disa tema e artikuj gjuhetaresh me tituj; do te ishte me e kuptueshme, nese para shkrimeve te mia te lexoheshin keto artikuj, qe merren ne analize, titujt e te cilve gjinden ne fillim te shkrimeve te mia:
https://fjalecimbuese.wordpress.com/albert-riska/
https://fjalecimbuese.wordpress.com/origjina-kercunit/
https://fjalecimbuese.wordpress.com/risku-bes-e-fe/
Si dhe per emertimet e reja "shqip" e "shqiptar":
https://fjalecimbuese.wordpress.com/sokaku-i-te-marrve/
https://fjalecimbuese.wordpress.com...oks-shqip-tari/

 

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Click Here to See the Profile for robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Shto robert nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 05:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Gjuha Shqipe > ALBANY (prejardhja e ketij emri)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen