Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato qļæ½ tha cecilia


Raimond, mos e beso shume gjinine e kundert.Ate qe thote tani e merr mbrapsht mbas disa oreve.



Po mire ajo edhe mund ta ndryshoje mendjen , dihet ajo pune qe femra eshte e ...levizeshme lol

--Porse ai mendim qe ajo tha eshte i vertete, sipas meje , po mbase jam edhe gabim,
Ju femrat e njihhni me mire natyren e mashkullit

Pastaj , cdo femer ka shijen e saj ....

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2012 02:30
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Cecilia nuk me perfaqeson dot mua, dhe me aq sa arrij ta kuptoj une, duket e thekur ( apo thene ndryshe, duket e pjekur), dhe mundohet t`i beje bisht muhabetit.
Ajo mund te nderroje mendje si femer qe e cileson, dhe ajo le te flase vetem per veten e saj! E citova ngaqe kerkonte pak si teper nga jeta.

Une dhashe mendimin tim, dhe ashtu do mbetet, sepse mbeshtetem ne realitet, dhe nuk jetoj ne "fairy tale!"
Faleminderit Raimond, dhe marrc nje nuse te mire, dmth nje nuse me " kembe ne toke". )))))))

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2012 02:50
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Mondit prandaj I kan rene dhe floket, se pret per nje nuse te mire

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2012 04:20
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Ana,shume po zgjatesh e dashur.Une pikerisht u nisa nga realiteti im. Cte bej qe dy polet e kunderta ngjisin.

Nje tip si ai qe kam thene nuk terhiqet asnjehere nga po te njejtat femra (si ai) ne natyre. Nje tip i tille,ka nevoje per stabilitet,etj...

E lejme me kaq me mire..

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2012 08:59
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Thuhet që dashuria nuk njef kufi, nuk kam asgjë kundër kësaj, por, njof shumë të rinjë që kanë bredh botëne prap me shqiptaren nuk ndërrpjnë asgjë. Vërtetë popull i bukur jemi. Deri tani luftëra, izolime. Mendimi im është që kemi vlera dhe jemi në atë shkallë të etëdijes saqë bota duhet të marr mësim nga ne.

Kur jemi te vajzat shqiptare, vërtetë janë shumë të bukura. Unë bredh poshtë e lartë nëpër vendin tim me punën që bëj dhe nuk më sheh syri diçka të shëmtuar.

Kjo puna e vajyave tona është sikur puna e kroit në mesin e oborrit, sa ka ujë nuk e ruajm, nuk kujdesemi për të, kur shterret, ulesh e vajton se sa ujë të freskët të ka dhënë.

Kalofshi bukur dhe simpatikshëm.

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2012 06:32
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari
Thuhet që dashuria nuk njef kufi, nuk kam asgjë kundër kësaj, por, njof shumë të rinjë që kanë bredh botëne prap me shqiptaren nuk ndërrpjnë asgjë. Vërtetë popull i bukur jemi. Deri tani luftëra, izolime. Mendimi im është që kemi vlera dhe jemi në atë shkallë të etëdijes saqë bota duhet të marr mësim nga ne.

Kur jemi te vajzat shqiptare, vërtetë janë shumë të bukura. Unë bredh poshtë e lartë nëpër vendin tim me punën që bëj dhe nuk më sheh syri diçka të shëmtuar.

Kjo puna e vajyave tona është sikur puna e kroit në mesin e oborrit, sa ka ujë nuk e ruajm, nuk kujdesemi për të, kur shterret, ulesh e vajton se sa ujë të freskët të ka dhënë.

Kalofshi bukur dhe simpatikshëm.


Keto shqiptaret kane edhe genin te paster, safi shqiptar 24 karat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2012 16:05
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 523436_337365792992434_1931753561_n.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 23 herė.

Komshija e shelgu-t


Citim:
Po citoj ato që tha shelgu

Keto shqiptaret kane edhe genin te paster, safi shqiptar 24 karat

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2012 16:56
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
Komshija e shelgu-t



\Ka faj une qe te tregoj ty.
Oj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2012 16:57
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu
\Ka faj une qe te tregoj ty.
Oj



E ka fajin Kimi qe ka marre shpi afer teje e tla pa....

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2012 17:02
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705



o vdeeeeeeekkshaaaaaaaaa , ca fati kan ca . T'kisha pas kte kojshije un kisha bo gjith lagjen kurban . Apo ska dhe mbiemrin e keq , provokus

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2012 20:12
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:38 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.