Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt dhe ėndrrat e tyre........ > Votoni per cunin ma te keq te forumit..lol
Votoni per cunin me te keq ...
Unstoppable ()
Plloshtani
DieFaust
Cx55
Ajrori
Myzeqari
Devolliu
Fajtori
Roke
..asnjeri nga keta me siper por dikush tjeter qe nuk eshte ne liste !
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
eng_girl
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: absolutely, relatively here
Mesazhe: 381

Citim:
Po citoj ato që tha Unstoppable
Vajze inxhiniere...
Pse nuk e hap vet nje teme te tille apo ke qef te hedhesh gurin dhe te fshehesh doren ?
Meshkujt e marrin me te qeshur kete punen e "cunit me te keq" kurse femrat , e perjetojne (vuajne) shume lol , keshuqe nese ke deshire te shohesh zhgulje flokesh , cat fight etj etj , hape nje teme te tille ..lol



pikerisht, per kete te fundit e kisha fjalen edhe une...

__________________
"If I love you, what does that matter to you?!" - Goethe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2005 14:48
eng_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eng_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eng_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: eng_girl Shto eng_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eng_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Hey Unstopi...prandaj se je mesues i gjuhes shqipe, me vjen mire qe e kuptove menyren time te se shkruari.

Vota ime shkon per ty Unstopo.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2005 15:26
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Unstoppable
My way...

Regjistruar: 13/09/2004
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 429

Citim:
Po citoj ato që tha eng_girl


pikerisht, per kete te fundit e kisha fjalen edhe une...


Yeah , ecen me ane te llogaritjeve dhe parashikimit te rezultateve se Ing-girl hesapi , me te cilat per here te pare jam dakort me ty..lol
Citim:
Po citoj ato që tha hirushja
Hey Unstopi...prandaj se je mesues i gjuhes shqipe, me vjen mire qe e kuptove menyren time te se shkruari.

Vota ime shkon per ty Unstopo.


lol
Ti votove per mu nji here mer dreq , edhe sa here do me fundosesh ?
Mos me vallezo shume si banane se te hapa nji teme per femrat me te keqia te forumit ..lol

__________________
Boys don't cry..!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2005 15:57
Unstoppable nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Unstoppable Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Unstoppable (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Unstoppable Shto Unstoppable nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Unstoppable nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

A ban me votu dy here???

me qense jena ne demokraci!
hahahhahahahha

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2005 18:36
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Re: A ban me votu dy here???

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra
me qense jena ne demokraci!
hahahhahahahha




hihihihihihihihi

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2005 03:36
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Citim:
Po citoj ato që tha Unstoppable

lol
Votoni per mua pasi me mua grinden (fitojne) te gjithe ( slogani im per zgjedhjet presidenciale te kesaj teme )

p.s Indrito , ty kam me te zgjedh vice-president mbas perfundimit te zgjedhjeve te fshehta me votim te hapur , vetem mos me ban grusht shteti dhe me shpallesh masandej Qeveri me vete
Hajt shnet e vota pra..lol



gjithesesi keto hapa qe keni ndermerre jane per tu patur zili grupo.
jo jo nese populli te ka votu ty per kryetar une skam cte bej tjeter pervecse te te bindem ne cdo sherr.
Megjithese heren tjeter mund ta hedh edhe une kandidaturen per kryesherrxhi lool.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2005 18:07
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Citim:
Po citoj ato që tha analistja


mos vetem kete mos e bej sepse meqe ti je ne usa dhe kane fituar neokonservativet, qe perhapin idete e luftes, nese zgjedh indritin vicepresident atehere do konvertonte gjithe boten me detyrim ne myslimanizem dhe gjithe ameriken me perce si te duket si ide

me fjale te tjera do kishte lufte civile ne amerike :p



Analiste, une pa te detyru ty per asigjo edhe je razi me me henger per veshi e jo mo po ta bej kete ...
Mos u merzit cdo gje ne fe eshte vullnetare ashtu sic eshte e lire edhe te vjellesh per djemte ne kete teme.
Eshte e lire pasi eshte per tu votuar me i keqi.

Gjithesesi tek kjo teme je e lire te vjellesh cdo gje kunder meje dhe une do rri te qesh lool. Nxito se kjo mundesi te vjen nje here ne 100 vjet.

Ps. Unstoppable po pate mua si zevendes e analisten si keshilltare zere se je vetem lool se tere kohen do jemi te preokupuar per tu zene me njeri tjetrin.
Ne te dy kemi rene dakort qe te mos biem dakort.

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2005 18:26
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Citim:
Po citoj ato që tha Unstoppable



lol
Ti votove per mu nji here mer dreq , edhe sa here do me fundosesh ?
Mos me vallezo shume si banane se te hapa nji teme per femrat me te keqia te forumit ..lol



Do me gezosh tejmase Unstopi nese hap nje teme te tille.

Ciao

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2005 18:57
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Unstoppable
My way...

Regjistruar: 13/09/2004
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 429

Ncncnc , paska shku njona ne Gym mar deksha ma mire
Meqe te kam inat , s'po te gezoj

__________________
Boys don't cry..!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2005 19:42
Unstoppable nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Unstoppable Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Unstoppable (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Unstoppable Shto Unstoppable nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Unstoppable nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

Citim:
Po citoj ato që tha INDRITI2004


Analiste, une pa te detyru ty per asigjo edhe je razi me me henger per veshi e jo mo po ta bej kete ...
Mos u merzit cdo gje ne fe eshte vullnetare ashtu sic eshte e lire edhe te vjellesh per djemte ne kete teme.
Eshte e lire pasi eshte per tu votuar me i keqi.

Gjithesesi tek kjo teme je e lire te vjellesh cdo gje kunder meje dhe une do rri te qesh lool. Nxito se kjo mundesi te vjen nje here ne 100 vjet.

Ps. Unstoppable po pate mua si zevendes e analisten si keshilltare zere se je vetem lool se tere kohen do jemi te preokupuar per tu zene me njeri tjetrin.
Ne te dy kemi rene dakort qe te mos biem dakort.





duke patur parasysh aftesite e tua bindese dhe oratorine tende dhe kembenguljen tende fetare thjesht u perpoqa te imagjinoj nje skene nese MIRI do zgjidhej president i shteteve te bashkuara :p dhe ti do ishte zevendes president ne vend te cheinit :p, por ti as shakane nuk e kupton. nejse ur problem

PS: kritika eshte pjese e profesionit tim une kurre nuk bie dakort me asnje nga ata qe kundershtoj vetem debatoj.

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2005 21:00
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt dhe ėndrrat e tyre........ > Votoni per cunin ma te keq te forumit..lol

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.