Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Pershendetje Forumista
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Ol3Nj@_UsA
Anetar i ri

Regjistruar: 03/10/2008
Vendbanimi: Atje ku stresi eshte pjese e pandashme e jetes,dhe c'do gje behet me nxitim
Mesazhe: 15

Talking

Pershendetje Forumista

Pershendetje te gjithve.
Une jam Olenja nga Tirana por jetoj ne SHBA.

Jam studente full-time gjithashtu dhe ne pune full time por gjej kohe te vi dhe ketu

Dhe pse nuk jam regjistruar me perpara,kam pas lexuar postimet tuaja duke u nisur nga disa tema qe jane te renditura ne faqen kryesore te FAJTORI. Historia qe me ka prekur dhe me beri qe te regjistrohesha ketu ishte: Prinderit e mi dhe gjysma e endrres qe humbi.


Shpresoj qe t'ja kaloj mire midis jush

Gjithe te mirat!

__________________
_ *A moj Amerike e shkrete,me more gjithe ato vjet-e, ne Shqiperi do vi perjete se ketu me ka lezet-e*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2008 03:01
Ol3Nj@_UsA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ol3Nj@_UsA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ol3Nj@_UsA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ol3Nj@_UsA Shto Ol3Nj@_UsA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ol3Nj@_UsA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Olenja, mirese erdhe, por nese je miqesore me mua atehere ndoshta edhe une te njoh po nuk me shkonte mendja se jeni nga Tirana por nga veriu.
Megjithate nuk eshte ndonje ndryshim i madh, deshira per tu njohur eshte e njellojte!

Pershendetje!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2008 05:41
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Olenja, mirese erdhe, por nese je miqesore me mua atehere ndoshta edhe une te njoh po nuk me shkonte mendja se jeni nga Tirana por nga veriu.
Megjithate nuk eshte ndonje ndryshim i madh, deshira per tu njohur eshte e njellojte!

Pershendetje!



Ti thuje troc mer plak se kshu si ja ke than i ke ron larg e larg hahahaha, nese je miqesore me mua thot ky hahahaha sa kam qesh o Lezhaaaa, po vajza miqesore do jet se nuk ka se si te mund te jet mizore.
Ti te pakten pyte se ca vit prodhimi je per me dite nese mund te beheni miqesor hahahaha per sot nuk po hyj mo ne forum se e mora dozen e te qeshmes.

I fort je lezhjano....


PS. Ol3Nj@_UsA mirserdhe edhe dalsh faqe bardh me shkrimet tuja.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2008 08:22
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Bjeri shkurt se ke lehtesira ........


p.s. mire se na gjete o studenteee ........ shyqyr s'paske nevoje per "tulla" se qeke ne pune ........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2008 18:44
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ol3Nj@_UsA
Anetar i ri

Regjistruar: 03/10/2008
Vendbanimi: Atje ku stresi eshte pjese e pandashme e jetes,dhe c'do gje behet me nxitim
Mesazhe: 15

Mirmbrema dhe faleminderit per mirpritjen tuaj.

Ti Lezhjani mos me luj se s'ta quj,me te pa n'gur do te gjuj :p

Si ke guxim e me drejtohesh sikur jam mashkull? je ne terezi djalo? Nejse te falet do kesh qene pergjumesh pale..... Une jam vajze dhe JO nuk jam nga Veriu dhe pse shoqeri kam shume prej Veriu sepse ne NY ata jane te shumte.

Durrsaku flm e shyqyr qe te gjeta mire,te fala Arizones se qeke larg shume. Dhe mua me bere me qesh ky po hajt i falet se Amerika ca s'te ben lol. Sa per miqsore ti duhet ta dish qe jam miqsore se JE DORA JONE(Shqipria methme)

Turll , gzohem qe te gjeta mire por ti nqs ke ndonje TULLE teper ma hidh ktej se na duhet me pagu shkollen

__________________
_ *A moj Amerike e shkrete,me more gjithe ato vjet-e, ne Shqiperi do vi perjete se ketu me ka lezet-e*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2008 03:32
Ol3Nj@_UsA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ol3Nj@_UsA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ol3Nj@_UsA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ol3Nj@_UsA Shto Ol3Nj@_UsA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ol3Nj@_UsA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
THe_AnSwEr
unknown

Regjistruar: 08/06/2003
Vendbanimi: California
Mesazhe: 681

mire se erdhe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2008 20:12
THe_AnSwEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė THe_AnSwEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me THe_AnSwEr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė THe_AnSwEr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: THe_AnSwEr Shto THe_AnSwEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto THe_AnSwEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ol3Nj@_UsA
Anetar i ri

Regjistruar: 03/10/2008
Vendbanimi: Atje ku stresi eshte pjese e pandashme e jetes,dhe c'do gje behet me nxitim
Mesazhe: 15

Faleminderit,mire se te kam gjet

__________________
_ *A moj Amerike e shkrete,me more gjithe ato vjet-e, ne Shqiperi do vi perjete se ketu me ka lezet-e*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Tetor 2008 17:43
Ol3Nj@_UsA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ol3Nj@_UsA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ol3Nj@_UsA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ol3Nj@_UsA Shto Ol3Nj@_UsA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ol3Nj@_UsA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Citim:
Po citoj ato që tha Ol3Nj@_UsA
Mirmbrema dhe faleminderit per mirpritjen tuaj.



Durrsaku flm e shyqyr qe te gjeta mire,te fala Arizones se qeke larg shume. Dhe mua me bere me qesh ky po hajt i falet se Amerika ca s'te ben lol. Sa per miqsore ti duhet ta dish qe jam miqsore se JE DORA JONE(Shqipria methme)




Si po duken gjasat me Lezhjanin ? I je treguar qe je miqesore se prite zot rrezikun ka me te kerku per dashnore

eeeeee Arizona larg mer larg po ngaqe ka shume miqesore ktej thash po rrij ca ktu.

Kalofsh mire me shkollen....

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2008 07:56
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

o sa selfish jam une!! as nuk vij kurre knej tju jap doren antarve te rinj, nuk jam abonuar kurr ne ke nen forum...

mire se vjen ne forum ol13nj@_usa....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2008 11:46
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Pershendetje Forumista

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.