Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Chati > Dhoma #Shqiperia > Ne lidhje me #Shqiperia > Akoma nje faqe tjeter qe lidh ne Chat Fajtori
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

13 Mars 2018 ::: 16:33
CAKMAKU
Anetar i ri


Regjistruar: 10/11/2005
Vendbanimi: greece
Postime: 7
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Akoma nje faqe tjeter qe lidh ne Chat Fajtori

Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė reBashkangjitje: chat-shqiptar.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 9 herė.

ChatoShqip.com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje Chat Shqiptar .
Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.

 
Click Here to See the Profile for CAKMAKU Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CAKMAKU (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė CAKMAKU't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: CAKMAKU Shto CAKMAKU nė listėn e injorimit Shto CAKMAKU nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 04:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Chati > Dhoma #Shqiperia > Ne lidhje me #Shqiperia > Akoma nje faqe tjeter qe lidh ne Chat Fajtori

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen