Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Lloqe Pazari > Labet E Lalet
Gjithsej 22 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
brigid
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 19/04/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 46

Talking

Re: e moj te keqe xhaxhi

Citim:
Po citoj ato që tha Fieraku
e moj brigid pse i ncehur te dukem un ty? si thua ti?


jo per ndonje gje o xhaxhi fieraku po qe ate dite qe ti u nxeve nuk po pushon shiu ketu ne itali.U mbyllem brenda

__________________
te dua ty, se ti je jeta
e dua jeten , se brenda saj je ti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2004 20:12
brigid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė brigid Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me brigid (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: brigid Shto brigid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto brigid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Thumbs down

Re: nje jave qe iki me pushime une, ju ngjallen pleshtat juve?

Citim:
Po citoj ato që tha Albtiger
Doli ne drite dhe zgjuarsia e Labit ........E kuptove Brigid?


Nga bridhje ti mo?? lol.

Dhe lereni Brigid e shkrete rehat mo, se ju qepet asaj sikur ca ju ka bere. Nc nc, j/k.
-take care...

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2004 21:08
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Albtiger
Who is your daddy?

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Undisclosed Location, USA
Mesazhe: 45

Cool

Bera nje xhiro andej nga Florida.
Bye bye

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2004 17:54
Albtiger nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Albtiger Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Albtiger (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Albtiger't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Albtiger Shto Albtiger nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Albtiger nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fieraku
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/05/2003
Vendbanimi: Belgjik
Mesazhe: 55

Question

kohe me shi ?

moj brixhid po ti merr nje cader moj se do me lagesh edhe do me ftohesh... pasatj do jesh ncef ti prandaj nuk hap koha si puna e ' ZENOS'' buzeqesh moj se e ncive qiellin

__________________
peshku ne det,_, tigani ne zjarr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2004 21:29
Fieraku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fieraku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fieraku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fieraku Shto Fieraku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fieraku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
brigid
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 19/04/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 46

meraku

o fieraku po ti mos ma qaj hallin se fundja dhe po u ftoha burrin doktorr e kam keshtu qe me sheron ai.pastaj une nuk jam nhehur ore jo nuk nxehem kollaj une

__________________
te dua ty, se ti je jeta
e dua jeten , se brenda saj je ti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Maj 2004 18:56
brigid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė brigid Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me brigid (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: brigid Shto brigid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto brigid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fieraku
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/05/2003
Vendbanimi: Belgjik
Mesazhe: 55

ehe

bravo Bigid te lumte. po ti infermiere punon?

__________________
peshku ne det,_, tigani ne zjarr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2004 00:18
Fieraku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fieraku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fieraku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fieraku Shto Fieraku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fieraku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fieraku
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/05/2003
Vendbanimi: Belgjik
Mesazhe: 55

Talking

shaka moj_____ '' italione''

__________________
peshku ne det,_, tigani ne zjarr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2004 00:21
Fieraku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fieraku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fieraku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fieraku Shto Fieraku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fieraku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
brigid
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 19/04/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 46

Thumbs up

epo shyqyr ore shaka te bejme se debatet i bejne qeveritaret apo jo? ne jemi njerez te thjeshte te popullit.si thua ti belgjikan

__________________
te dua ty, se ti je jeta
e dua jeten , se brenda saj je ti

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2004 21:46
brigid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė brigid Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me brigid (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: brigid Shto brigid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto brigid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fieraku
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/05/2003
Vendbanimi: Belgjik
Mesazhe: 55

ehe ehe

e moj Italione e ashu eshte..... po edhe ti thoj mendimin tend me politik se demokraci jemi jo per gje nejse ti me dukesh goc e ndrojtur mua po sidoqofte po bie me shi ne Itali moj?....

__________________
peshku ne det,_, tigani ne zjarr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2004 00:49
Fieraku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fieraku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fieraku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fieraku Shto Fieraku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fieraku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
D.L.
Anetar i ri

Regjistruar: 11/04/2004
Vendbanimi: Danimarke
Mesazhe: 4

beqma

Une them beqma. Ju si thoni?


Pershendetje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2004 09:29
D.L. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė D.L. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me D.L. (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: D.L. Shto D.L. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto D.L. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:47 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 22 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Lloqe Pazari > Labet E Lalet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

 

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.