Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Arkiva > EURO 2008™ / Ndeshjet / Opinione / Sondazh
Cili nga ekipet mendoni ose doni te fitoje Euro 2008?
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
Republika Ceke 1 2.17%
Portugali 1 2.17%
Zvicer 0 0%
Turqi 2 4.35%
Austri 0 0%
Kroaci 0 0%
Gjermani 11 23.91%
Poloni 0 0%
France 2 4.35%
Itali 11 23.91%
Hollande 12 26.09%
Rumani 0 0%
greqi 1 2.17%
Rusi 2 4.35%
Spanje 3 6.52%
Suedi 0 0%
Gjithsej: 46 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 29 Qershor 2008, ora 14:16  (25 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 81 faqe: « E parė ... « 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

me vjen keq per tifozet gjerman por duhet ta pranojne qe Spanja beri nje loje shume me te mire se sa Gjermania ne finale. nje mbrojtje shume e mire (vetem 3 gola ne gjith kampionatin) dhe nje mesfushe shume e sakte (Fabregasi me te vertete shume i afte ne menaxhimin e topit deri ne momentin e nderrimit), plus nje Sena qe kishte 90% te paseve te sakta dhe diti te mbyllte mire cdo hapesire...statistikat ne fund pastaj tregonin qarte se sa here u sulmua porta gjermane ne krahasim ne ate spanjolle...keto fakte flasin shume.
Urime skuadres spanjolle

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 12:18
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Besoj se nuk kam bere me gabime Une jam....
dhe nuk ka nevoj fare per rregullime.Emocione nuk kam pasur fare.Gjermanet i kam vleresuar dhe i vlersoj,por ne kete europian ata zhgenjyen fansat e tyre me lojrat e dobta qe zhvilluan.Ekipit i duhet nje shkundje qe nga themeli per tu ngjitur atje ku ata deshirojne.Mbreme isha me spanjollet sepse luajten bukur dhe fituan me merite.
Patjeter eshte me bukur ta ndjekesh nga shkallet e stadiumeve nje eveniment sportiv.Boterorin Gjermania 2006 une e ndoqa si gjithe te tjeret nga ekrani.Nqse do te zhvillohet ndonjehere ketu ne Angli do te perpiqem ta ndjek si puna jote boterorin 2006.
Ne kete Europian pame skuadra simpatike qe zhvilluan ndeshje te bukura,gje te cilen nuk e pame ne Portugali ku fitoi ne skuader fantazme,te cilen mbas nje viti e rrahu edhe kombetarja jone.
Mos ndoshta paraqitja e dobet e liderve te futbollit elitar europian dhe atij boteror beri qe disa te vegjel te shndrisnin?

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 12:53
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE^MiLaNisT
Ehe...Ehe...Ehe..!

Regjistruar: 18/10/2006
Vendbanimi: Diku..
Mesazhe: 58

E Mgjth Bruti Ishte Njeri i Ndershem...

Dy fjal per te "madhin"balack" qe u rit e u poq e mbeti....qe kurre ne jeten e tij se ka kaluar vendin e 2 ne cdo lloje kompeticioni,eshte i destinuar te vdes 1 "yll" qe kurre si erdhi ora e casti te ndris...ehh kshu e ka sporti,1 her humbet...1 here humbet...e rradhes tjeter prap me humbje...
Gjithsesi e mori Kampionatin ai Ekip qe e meritoi (aq me shum kur ky ne finale te ben dhe me lek ...) Ky eruropian mori haken gjithsecili,sbesoj se thot njeri JO..

Bravo Spanja

__________________
Une Di NJe Gje..Qe Nuk Di Asgje..!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 14:43
ThE^MiLaNisT nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE^MiLaNisT Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE^MiLaNisT (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ThE^MiLaNisT't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE^MiLaNisT Shto ThE^MiLaNisT nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE^MiLaNisT nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Me ne fund fitoi nje ekip qe e meritonte te fitonte. E keqja eshte qe gjermania do mbaje po ate trainer qe kishte..... sepse arriti finalen.
Qe kur Torres eshte lojtar i Manchesterit ???????????????????? Se me sa i kam ndjek merkaton une ...... vazhdon te jete i Liverpoolit ...... apo e kam gabim??????? (ketej nga ne lajmet vijne me 6 ore vones ).
Megjithate me qene i sinqerte, 20 min e fundit edhe une u bera me Spanjen ...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 15:10
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Citim:
Po citoj ato që tha Une jam...!!!
Une ishja mbreme, ca i merzitur nga ndeshja e dobet qe beme....dhe.....pastaj.....hajde te durosh Eria! Eria u ba me te gjithe Shtetet qe luajten kundra Gjermanise Tifoze, vetem qe te humbte Gjermanija!:-) I nderronte Flamuret sipas qejfit!!!! :-):-)




Edhe humbi ! Ke inat ti ???


Citim:
Po citoj ato që tha turll

Megjithate me qene i sinqerte, 20 min e fundit edhe une u bera me Spanjen ...........



Te rafte pika ,pse mo ti mi paske trembur spanjollet,qe te benin gol tjeter !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 15:30
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE^MiLaNisT
Ehe...Ehe...Ehe..!

Regjistruar: 18/10/2006
Vendbanimi: Diku..
Mesazhe: 58

E Mgjth Bruti Ishte Njeri i Ndershem...

Torres ka kohe i Liverpool'it dhe do vazhdoj te jet lojtar i tyre,kot se blen 40 Mil derra Gjithsesi vetem gjermani se meritonte as te vinte ne finale,jo me te merte kupen,ne 6 ndeshje ka bere vetem 1 ate me portugalin,nuk besoj se ka njeri kundra eee ?!?!? skuadrat qe ran ne sy ne kete kompeticion "per mua" kan qen : Turqi Rusi dhe Spanja qe vertete e meritoi sepse jo vetem loja e bukur por ishte ekip me dy 11 -ce (njembedhjece) kshu eshte kur u luten gjerman te mos binin me italin,ran nga shiu ne bresher me spanjen...gjithsesi urime spanjes dhe iher e meritoi


E bukura vonon por nuk harron.....

__________________
Une Di NJe Gje..Qe Nuk Di Asgje..!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 15:41
ThE^MiLaNisT nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE^MiLaNisT Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE^MiLaNisT (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ThE^MiLaNisT't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE^MiLaNisT Shto ThE^MiLaNisT nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE^MiLaNisT nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Sipas UEFA-s

keta jane me te miret e turneut, zihuni tani po s'qete dakort :p


Portieri: Gianluigi Buffon (Ita), Iker Casillas (Spa), Edwin Van Der Sar (Ola).

Difensori: Jose Bosingwa (Por), Philipp Lahm (Ger), Carlos Marchena (Spa), Pepe (Por), Carles Puyol (Spa), Yury Zhirkov (Rus).

Centrocampisti: Hamit Altintop (Tur), Luka Modric (Cro), Marcos Senna (Spa), Xavi Hernandez (Spa), Konstantin Zyryanov (Rus).

Centrocampisti offensivi: Michael Ballack (Ger), Cesc Fabregas (Spa), Andres Iniesta (Spa), Lukas Podolski (Ger), Wesley Sneijder (Ola).Attaccanti: Andrey Arshavin (Rus), Roman Pavlyuchenko (Rus), Fernando Torres (Spa), David Villa (Spa).


ps.. turll ai trajneri juaj ka marre cmimin : Trajneri me Chic i kampionatit, merrte ca poza qe te vdisnin gazit

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 15:42
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Se harrova te shkruaja...dje neper tifozat gjermane doli teoria..qe Löw u sjell ters gjermoneve....Iher nuk ishte ai ne pankine..luajti per mrekulli gjermani..ose lujati sh keq portugalia,qe u vu re loja e mire gjermane!!!

Ps.Tulpe kush ish trajneri trullit ?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 15:45
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

si nuk e njihke Orso Jogi opps Löw Jogi

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 16:05
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Eria

Te rafte pika ,pse mo ti mi paske trembur spanjollet,qe te benin gol tjeter !



Spanjollet kishin frike vete ......... megjithate jo si ne ndeshjen me Italine .... Ate ndeshje i mbushen liveret ...... . Une personalisht beja tifozllik per nje lojtar te tyre vetem ...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 16:20
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 81 faqe: « E parė ... « 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Arkiva > EURO 2008™ / Ndeshjet / Opinione / Sondazh

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.