Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ciftet e Forumit Horizont
Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

28 Janar 2013 ::: 11:20
MaCkA
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi:
Postime: 45
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Ciftet e Forumit Horizont

U riktheva ketu ashtu rastesisht dhe tani pasi kam lexuar te gjitha postet e vjetra vertet ndjeva nostalgji per ato vite (pavaresisht se disa jane poste adoleshence - nisur qe nga pseudonimi!)

Dua te them qe une dhe burri im jemi njohur ne kete forum ne 2004 dhe me vjen mire qe forumi akoma egziston. A ka cifte te tjere qe e kane nisur historine ketu?

 
Click Here to See the Profile for MaCkA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MaCkA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MaCkA Shto MaCkA nė listėn e injorimit Shto MaCkA nė listėn e monitorimit
 
28 Janar 2013 ::: 17:08
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14610
Status: Offline

Modifiko MesazhinTe trashëgoheni
Dhe te mendosh qe 37 postimet e tua këtu bënë qe te gjesh dashurinë e jetës tënde

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
28 Janar 2013 ::: 17:24
Piktor
Artist


Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Postime: 10972
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Te trashëgoheni
Dhe te mendosh qe 37 postimet e tua këtu bënë qe te gjesh dashurinë e jetës tënde

Po mesazhet private hyjne.
Ka qene dashuri ne mesazh te pare AD.

 
Click Here to See the Profile for Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Shto Piktor nė listėn e monitorimit
 
28 Janar 2013 ::: 18:02
lorie
you fascinate me...


Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Postime: 3134
Status: Offline

Modifiko Mesazhinlol

 

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Click Here to See the Profile for lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Shto lorie nė listėn e monitorimit
 
28 Janar 2013 ::: 20:29
Endri
Moderator


Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Postime: 1498
Status: Offline

Modifiko MesazhinCdo gje e mundur...you just have to be lucky.

 
Click Here to See the Profile for Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Shto Endri nė listėn e monitorimit
 
29 Janar 2013 ::: 00:49
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different


Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Postime: 5515
Status: Offline

Modifiko MesazhinWow! Mire se na u riktheve! Kurse mua mu duk se vetem pas 500 postimesh me vune re anetaret qe kisha ardh ne forum. Me behet qejfi qe npm forumit ke arrit te gjesh njeriun e jetes. Asgje nuk eshte e pamundur sot. Po burri me cfare nicku ka qene?

 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Click Here to See the Profile for Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Shto Deb* nė listėn e monitorimit
 
29 Janar 2013 ::: 03:37
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Te trashëgoheni
Dhe te mendosh qe 37 postimet e tua këtu bënë qe te gjesh dashurinë e jetës tënde

E fort kjo
Shume bukur ama qe ky forum paska bashkuar dy veta te krijojn nje jete bashke.

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
29 Janar 2013 ::: 09:50
MaCkA
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi:
Postime: 45
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Te trashëgoheni
Dhe te mendosh qe 37 postimet e tua këtu bënë qe te gjesh dashurinë e jetës tëndeFaleminderit.
E verteta eshte qe forumi mundesoi bisedat e para por jo se filluam nje marredhenie dashurie plotesisht te bazuar nga forumi dhe ne 37 postimet e mia ketu! U deshen plot 5 vitet e ardhshme per te arritur te martesa ne 2009. Dhe tani qe kemi pothuajse 4 vjet martuar nuk mund te them se njihemi 100% dhe jo me me 37 mesazhe!

 
Click Here to See the Profile for MaCkA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MaCkA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MaCkA Shto MaCkA nė listėn e injorimit Shto MaCkA nė listėn e monitorimit
 
29 Janar 2013 ::: 10:02
MaCkA
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi:
Postime: 45
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha kurti
E fort kjo
Shume bukur ama qe ky forum paska bashkuar dy veta te krijojn nje jete bashke.Jam e sigurt qe nuk jemi te vetmit.

 
Click Here to See the Profile for MaCkA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MaCkA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MaCkA Shto MaCkA nė listėn e injorimit Shto MaCkA nė listėn e monitorimit
 
29 Janar 2013 ::: 10:11
MaCkA
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi:
Postime: 45
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Endri
Cdo gje e mundur...you just have to be lucky.


Certainly true. I do indeed feel very lucky as I couldn“t have asked for a better person to spend my life with. Good luck to you too.

 
Click Here to See the Profile for MaCkA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MaCkA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MaCkA Shto MaCkA nė listėn e injorimit Shto MaCkA nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 03:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ciftet e Forumit Horizont

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen