Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Nxenesi

Një nxënës i sapoardhur ne klasën e re pyet mësuesen
: “Mesuese a dënohet dikush për diçka që nuk e ka bërë?
–“Jo asnjëherë” përgjigjet mësuesja.
– Atëherë se besoj se do të më dënoni për detyrat që nuk i kam bërë.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 03:07
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Pleshti

Një shkencëtar Shqiptar po studionte një plesht. “Hidhu” i thote pleshtit, pleshti hidhet, “hidhu” pleshti hidhet. Më pas i këput krahët. “Hidhu” i thotë pleshtit, pleshti hidhet. Raport1: Pleshti me krahë të këputur u hodh. Më pas i pret këmbët. “Hidhu” i thotë, pleshti hiç, “hidhu” edhe një herë, pleshti hiç. Shkencëtari shkruan: Raporti2: Pleshtit kur pret i këmbët, nuk dëgjon nga veshët.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 03:09
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Arkeologjistet

Një shkencëtar Shqiptar merr pjesë në një konferencë rreth kërkimeve arkeologjike. Filluan të mburren Amerikanët: - në vendin tonë gërmuam 25 metra nën dhe dhe gjetëm kabllo telefoni. Dmth të parët tanë kanë përdorur telefona. I vjen rradha Shqiptarit: - Ne në vendin tonë gërmuam 50 m sgjetëm gjë, gërmuam edhe 50 m të tjerë prapë sgjetëm gjë ... dmth. të parët tanë kanë përdorur celular.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 03:11
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Sulmuesi

Ishte ndeshje e madhe, vetëm se pjesa e parë mbaroi keq. Sulmuesi i qendrës i shkoi huq të gjitha pasat. Përveç kësaj hëngrën edhe tre gola. Në pushim ne dhomat e veshjes sulmuesi qëndror sla llaf pa thënë për albitrin: “ Albitër i shitur, padrejtësi...” Sa të gjej rastin do ti fus nje shkelm b... Trajneri duke i rënë supeve..: “Kam frikë se do të të shkoj huq edhe ajo...”

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 03:16
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Beni edhe Magjistari

Beni kthehet nga shkolla me hundën të gjakosur, e jëma fillon të bërtasë...Bobo..ctë ndodhi, ndonjë aksident? – Jo ..e ka fajin magjistari. – Cili magjistar - Erdhi ne shkollë për shfaqja. Më mori në skenë dhe me nxorri 100 lekshe nga hundët. – A maskarai... – Jo jo në fakt ai nuk bëri gjë, fajin e kanë shokët e klasës..pasi iku magjistari filluan të kërkojnëe a ka para të tjera ne hundë...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 03:17
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Dhembjet e barkut e te kokes

Beni para se të shkojë në shkollë i thotë të jëmës se i dhemb barku. E jëma: "Nuk ke ngrënë bukën, e ke barkun bosh ndaj të dhemb, po të ishte plot nuk do të të dhembte. Në shkollë mësuesi mxënësve "Fëmijë më dhemb koka, mos bëni zhurmë ju lutem." Beni ngrihet në këmbë "Mësues, e keni kokën bosh prandaj, po të ishte plot nuk do të të dhimbte"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 03:20
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana_Detroit_Playa
i didn't do it ......!!!

Regjistruar: 08/01/2004
Vendbanimi: michigan
Mesazhe: 12

Talking

4 G

looooooooooooool G
lmao
hahahahhahhahha-ke te tjera se gati jam te qesh un-e qeshura te zgjat jeten....

__________________
"The weak can never forgive. Forgiveness is the attribute of the strong."

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 03:27
Ana_Detroit_Playa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana_Detroit_Playa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ana_Detroit_Playa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana_Detroit_Playa Shto Ana_Detroit_Playa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana_Detroit_Playa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Albanian man
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 07/09/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 64

Mesuese a ka zemra kembe-- pyet Beni mesuesen

Jo Beni- pergjigjet mesuesja- perse pyet?

Mbreme degjova babin ne dhomen e gjumit qe thoshte hapi kembet zemer- thote Beni

__________________
Proud to be Albanian

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 06:06
Albanian man nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Albanian man Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Albanian man (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Albanian man Shto Albanian man nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Albanian man nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Rrugeci
Anetar i ri

Regjistruar: 19/01/2004
Vendbanimi: France
Mesazhe: 22

Njeri kishte dhimbje te forta barku e shkon te doktori.
Doktor mbarova nga barku--i thote!
Po cffare ke ngrene mbreme?--i thote doktori
Nje konserve peshku!
Po kur e hape--i thote doktori--mos binte gje ere te keqe?
Pse duhej hapur doktor!?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 10:30
Rrugeci nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Rrugeci Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Rrugeci (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Rrugeci Shto Rrugeci nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Rrugeci nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Ana,

E shpirt, te zgjat jeten e qeshura po e di ate shprehjen ti?

Mos qesh sum se do qash sa ke qesh?

Dmth rri urt se te erdha te hyra ne dru te bera te qash.
Bej shaka se te kam si shpirt.

Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

-G-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Janar 2004 16:28
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.