Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Genjeni Sa Te Doni..... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 14 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

sido qe te veje puna thashe me vete keto 300 vjete qe me kane ngelur per te jetuar do ti shpenzoj duke udhetuar dhe fluturuar.


Jam biznesmen i fuqishem ore!!!

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2005 09:12
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

hahahahahah polli gamori ne ..............

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2005 10:23
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa
hahahhahahahhahahahahahhahahahahahhahahahaah o zot sa kam qesh
urime per temen halfgang .... shume funny
tani per tani sjam ne mood te genjej...next time




elsaaa leri shakate tani por trego dhe ti ndonje genjeshter ketu...
trego sesi e genjeve mamin atehere kur dole me ate cunin per kafe, kujton se nuk i di une keto...
pershendetje...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2005 16:07
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Talking

Re: hahahaahahahha o Zot sa kom qesh me lot,

Citim:
Po citoj ato që tha Evisa
Neri o Zot se na vdiqe me kto temat sa e hap pc shikoj shkrimet e tua se mbaj dot te qeshuren
Urime per temen Neri dhe thnx qe na ben humor sepse ndonjeher na duhet
Per te genjyer skam cfar te genjej per sot mbase genjej neser
~Evisa~



Evisa thuaj dhe ti qe thashe genjeshter, se kur futesh ti ne forum nuk shikon temat e mia te parat por u pergjigjesh mesazheve private.....hahahah
pershendetje NERI...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Modifikuar nga halfgang datė 02/08/2005 ora 20:42

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2005 16:10
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Smile

Sa shume genjeshtare qe paska kjo teme!
Ec mo Neri, mos na u hiq si Princi i Sinqeritetit!
Paske qene genjeshtar i madh!
Na cave koken me kete teme!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2005 16:31
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos
Sa shume genjeshtare qe paska kjo teme!
Ec mo Neri, mos na u hiq si Princi i Sinqeritetit!
Paske qene genjeshtar i madh!
Na cave koken me kete teme!



isha, jam dhe do jem princi i sinqeritetit....
une hapa temen dhe duhet te pergjigjem per te, dhe mesazhin e pare se nisa une ketu, dhe tek mesazhi i pare u tregua nje enderr dhe aty une tregova disa endrra te miat...
pastaj kjo eshte e kunderta e temes urrej genjeshtrat, dhe atje nuk kishte sukses tema sepse te pakte ishin ata qe urrenin genjeshtren....
dhe po qe se i cahet (koka) ndonjerit nga kjo tema ime mund te marri thjesht qetesues, ben mire per gjume...
pershendetje....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2005 16:41
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang



elsaaa leri shakate tani por trego dhe ti ndonje genjeshter ketu...
trego sesi e genjeve mamin atehere kur dole me ate cunin per kafe, kujton se nuk i di une keto...
pershendetje...



hahahhahahahahha halfgang ... mamin se kam genjyer se se kam pasur around.

once upon a time genjeva nje shoqe...i thashe te dashurin tend e pashe ketu ketu me filanen po putheshin mire qe s eboshin ne rruge.....asaj i iku truri saqe mori thiken edhe do shkoj tia caj barkun......ky ishte 1 prilli....dhe si njeri i besueshem qe jam se besonte ajo qe e kam genjyer edhe sot e kesaj dite thot sje tall ti e ke pa se une e ndjej loooooooooool...

ciao all

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2005 18:29
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa


hahahhahahahahha halfgang ... mamin se kam genjyer se se kam pasur around.

once upon a time genjeva nje shoqe...i thashe te dashurin tend e pashe ketu ketu me filanen po putheshin mire qe s eboshin ne rruge.....asaj i iku truri saqe mori thiken edhe do shkoj tia caj barkun......ky ishte 1 prilli....dhe si njeri i besueshem qe jam se besonte ajo qe e kam genjyer edhe sot e kesaj dite thot sje tall ti e ke pa se une e ndjej loooooooooool...

ciao all



te bera qe te thuash dhe ti genjeshtrat e tua, se the qe nuk genjen dot...
kaq ishte detyra ime, te zbulova qe mund te genjesh....
prandaj thuaji genjeshtrat e tua ketu.....(vetem tek kjo teme, kuptohet)
pershendetje....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2005 18:35
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


isha, jam dhe do jem princi i sinqeritetit....
une hapa temen dhe duhet te pergjigjem per te, dhe mesazhin e pare se nisa une ketu, dhe tek mesazhi i pare u tregua nje enderr dhe aty une tregova disa endrra te miat...
pastaj kjo eshte e kunderta e temes urrej genjeshtrat, dhe atje nuk kishte sukses tema sepse te pakte ishin ata qe urrenin genjeshtren....
dhe po qe se i cahet (koka) ndonjerit nga kjo tema ime mund te marri thjesht qetesues, ben mire per gjume...
pershendetje....



O Halfgang!Te thith truri arsye ty apo jo?
Apo te duket sikur ke pushtu Forumin?!

Une po beja shakka tek mesazhi i mesiperm,
sepse me te vertete ke hapur ca tema me tituj terheqes,por brenda jane bosh fare!
Ti q eje nismetari i temes, shtjelloje pak ceshtjen-bluaje mire mendimin para se ta hedhesh ne leter!

Edhe nje gje tjeter:-Une i jam pershtatur temes tende, por jo idese qe
mund te kesh ti ne koke!

Mundohu te jesh me i sakte ne te shprehur, ndryshe na prishe krejt bukurine e forumit me keto qe shkruan
poshte -e lart!
Leri tew tjeret te diskutojne!

Megjithse me mire do ishte sikur t`i kishe vene titullin:_"Perralla nga Neri"

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2005 19:23
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos


O Halfgang!Te thith truri arsye ty apo jo?
Apo te duket sikur ke pushtu Forumin?!

Une po beja shakka tek mesazhi i mesiperm,
sepse me te vertete ke hapur ca tema me tituj terheqes,por brenda jane bosh fare!
Ti q eje nismetari i temes, shtjelloje pak ceshtjen-bluaje mire mendimin para se ta hedhesh ne leter!

Edhe nje gje tjeter:-Une i jam pershtatur temes tende, por jo idese qe
mund te kesh ti ne koke!

Mundohu te jesh me i sakte ne te shprehur, ndryshe na prishe krejt bukurine e forumit me keto qe shkruan
poshte -e lart!
Leri tew tjeret te diskutojne!

Megjithse me mire do ishte sikur t`i kishe vene titullin:_"Perralla nga Neri"



opo do ti ve flaken me kete teme qe hapa....hahahahahahaha
nuk e besoja qe do ti merrje dhe ti seriozisht ato qe shkruajta me larte...
sa kollaj keqkuptoheni, tema e genjeshtres eshte ketu, mos i merni seriozisht gjerat...
po qe se i merni seriozisht gjerat dhe tek kjo teme, do kerkoj te mbyllet si teme..
pershendetjet e mia( per sot nuk ka peralle)

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Modifikuar nga halfgang datė 02/08/2005 ora 20:06

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2005 19:31
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:38 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Genjeni Sa Te Doni.....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.