Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Mendime te castit...
Gjithsej 373 faqe: « E parė ... « 364 365 366 367 368 369 370 371 372 [373]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha Dulcis in Fundo
Une kam enderruar sikur me ndiqte dikush per te me vrare.. e une vazhdoja t'i fshihesha. U zgjova ne oren 5 dhe shkova piva pak uje, qe te hiqja dhe mendjen. Me zuri gjumi dhe vazhdova po te njejten enderr, po kete here sikur i dhashe nje perfundim disi pozitiv. E habitshme. Me duket vetja regjizore endrrash ndonjehere.

Shelgu a te ta recitoj une nje kenge?




ateher paske frik dike ,ose dikush ta ka futur friken ne palc qe ke fillu ta shoefsh dhe ender hahah
kam shiku endrra si kjo per vite me rall po ka kshu dy vite dicka qe me jan hekkur nuk shikoj me
dhe tani qe te lexoj ty arrij te vertettoj ose them me vete qe ishte vetem nga ajo rrenjosja ime ne tru ose frika qe kisha dikur ne zemer dhe me ktheheshin ne andrra cod nat

tani jam free nga kto psh shume me mir e shume rrall pa then kurr shof endrra

mbren spo shifja enderr po emndoja sikur te me behej enderr ca mendime neper kry qe me vertiteshin para se te me kap gjumi
po dicka e bukur me pelqej ta riperserit po te njejten enderr syhapur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2011 12:20
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Dulcis in Fundo
Une kam enderruar sikur me ndiqte dikush per te me vrare.. e une vazhdoja t'i fshihesha. U zgjova ne oren 5 dhe shkova piva pak uje, qe te hiqja dhe mendjen. Me zuri gjumi dhe vazhdova po te njejten enderr, po kete here sikur i dhashe nje perfundim disi pozitiv. E habitshme. Me duket vetja regjizore endrrash ndonjehere.

Shelgu a te ta recitoj une nje kenge?


He moj ta marrrsha. Me se e ke kengen?

Mire te ra ndermend.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2011 19:13
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

me plasi kjo kafja apo nuk shkon pas birres

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2011 19:27
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
po me beri ta pres hde sot ja qi nonen e se pres ma me kapi inati me falni per prishjen e teems po prish se prish thashe pse jo ta forcoj dhe une pak



edhe pak e ka

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2011 19:45
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

tan nonen e nons

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2011 20:08
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
tan nonen e nons

Mbajo gojen o motra se jena te pa rritun akoma. Nuk e shef Glakun si u ka ba kuq si pjeshka

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shtator 2011 23:40
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu

Mbajo gojen o motra se jena te pa rritun akoma. Nuk e shef Glakun si u ka ba kuq si pjeshka




hahhahhhahah te me falni nerva casti jam me mir ket rall

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shtator 2011 01:20
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 373 faqe: « E parė ... « 364 365 366 367 368 369 370 371 372 [373]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.