Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ciftet e Forumit Horizont
Gjithsej 12 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
dylan, ke ndonje ide te mire?


Idera kam shume, kjo eshte e keqja.

Dulse

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2013 00:57
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*
Bionde kur shkruajta nuk gjej arsye te mos e them dmth qe dhe dua ta them, por dhe e shikoj si te nevojshme meqe jemi ne virtual. P.sh Nuk ke pse u jep shpjegime kureshtareve, si, qysh, pse, ne... mp. Une e shikoj te nevojshme, dikush jo.
Personalisht, e kam te veshtire te diskutoj me persona kur nuk ua di gjinine, moshen, apo gjendjen civile.
Duke menduar se ngelemi anonim, s'bejme gje tjeter vecse kufizojme vetveten ne diskutime.
Kufizohu ne jete, kufizohu ne virtualitet. Asnjehere nuk jemi vetvetja.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2013 15:36
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
U prish ajo pune Biondia, nuk do bruni.
mushi mendjen brunit.
nderkohe sa te besh pune bindese me brunin po shoh ndonje mundesi te ha ndonje embelsire dardhash a/e pjeshkash.
he pra piktor foli ....se poi vestita bianca e nera meglio ancora. a quell punto dimentico altri colori

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2013 16:51
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Lexova diku nje couple kishin vajt me pushime ne ceki dhe kishin pa fotografine e tyre ne nje reklame. Pronari cek tha se kish vajt ne internet e nuk e dinte i beri copy-paste. Qesha me veten. Gjera qe ndodhin ne evropen lindore. Kshu dhe kjo puna e anonimitetit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2013 16:59
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu


Idera kam shume, kjo eshte e keqja.


Ehe shume keq puna.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2013 17:51
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha bruni22he pra piktor foli ....se poi vestita bianca e nera meglio ancora. a quell punto dimentico altri colori

Me drit fikte me mire ancora.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2013 17:53
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha bruni22he pra piktor foli ....se poi vestita bianca e nera meglio ancora. a quell punto dimentico altri colori
e pra e ashtu me than dhe mua qe ajo vestaglia bianco e nero mi sta bene ...spo e zgjas shume bruni se mos po na del nami dhe sic e di mua vret shume opinioni sidomos ai virtual me len pa te dashur .Piktor preferoj driten ndezur dhe ti shof dhe te me shofin ne sy.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2013 21:21
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
rastesisht ne mhb e siper me nje mikun tim zbulova qe ka pas shkrujt ne ket forum para shume vitesh madje dhe grun e ka njoft ktu

ja 2 shembuj pozitive


u kthy ne agjensi martesash po qe se do kete rast te 3te.po pra, edhe ky cifti qe permedna une. Kjo mikja ime ishte spanjolle, e vetmja e huaj ne kete forum.

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2013 01:28
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MaCkA
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi:
Mesazhe: 45

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*
Eh macka une kam qene e martuar kur jam regjistruar ne forum. Nuk hyn konkurrenca ketu. Ne kohen qe ti je regjistruar ne forum e ke njohur burrin e ardhshem, ne 2004 une u martova. Kemi dicka te perbashket. :p Kur thashe sme kishin vene re e kisha fjalen qe spara chatosja ne forum me anetaret si femra e meshkuj. Isha shume serioze atehere, haha ce pyet. Ke postuar gje foto te tuat ne forum qe i ngeli mendja juventinit tat tek ty? Konkretisht cfare e beri te te vecoje ty nga te tjerat me aq pak postime, po ashtu dhe ty cfare te beri ta vije re, dhe ti jepje nje mundesi njohje me aq pak kohe ne firum? Jam kureshtare shume, mos mi merr per keq pyetjet. :p Une kam njerez te afert qe jane njohur ne internet, dhe tani jane martuar e me femije, se ku e qysh jane njof si kam pyet xhanem. :Une besoj qe njeriun e jetes mund ta gjesh jo vetem ne jeten reale. Personat mosbesues, jane mosbesues si ne realitet ashtu dhe ne virtualitet.


Pergjigje pyetjeve te tua, Deb*:

Asnjeri nga ne nuk kishte postuar fotografi. Mund te kete qene posti im i 5-te ose i 6-te ne forum, tema “Nga je me origjine?“dhe me pas juventini dergoi mesazh privat ku shkruante qe ishte nga i njejti vend, emrin e tij te vertete, ku jetonte, me c“fare merrej dhe ne fund shkruan:

“Nuk di cte te them me shume tani qe u njohem do flasim shpesh dhe me gjate.Me shkruaj ti per cfare te duash me pyet ku di gje une bej cfare te duash mua me mjafton te mbajme kontakte.”

Nga mesazhi i tij i prezantimit morra vesh qe vazhdonte studimet ne nje dege shkolle qe do e konsideroja me mbarrimin e gjimnazit dhe mendova qe mbase mund ta pyesja si po i dukej. Vura re qe kishim te pakten dicka te ngjashme deri ketu!

Nga kjo, nga kembengulja dhe interesi i dukshem per te mbajtuar kontakte dhe nga siguria e cuditshme qe ne “do flisnim shpesh dhe me gjate“ tani qe ishim “njohur“ (ashtu sic shkruante vete ai), ne pergjigje te mesazhit i dergova adresen time te email e te tjera menyra kontakti duke lene keshtu pas dore forumin e njohjes.

Normale qe fakti qe vijme nga i njejti vend na jepte shume mundesi dhe tema per te folur duke qene se kishim njohje te perbashketa dhe shume eksperienca te njejta ne ate vend. Madje edhe familjet tona njiheshin shume mire. E pranova qe nuk ia kisha idene kush ishte pasi jam larguar nga aty heret. Kurse juventini hedh variantin qe me mbante mend qe te vogel ashtu si neper enderr!

Shkurtimisht lidhur me disa nga komentet e tjera dhe me skeptiket (gje qe eshte e kuptueshme, respektoj mendimet tuaja ashtu si dhe te atyre qe suportojne):

Une mund te flas vetem per historine tone. E gjitha nisi virtualisht, por me shume te perbashketa dhe te dyja anet kishin seriozitet te plote.

Dicka te mira qe beme ne ato 5 vitet e lidhjes para martese ishte mbledhja e te gjitha bisedave, mesazheve, emaileve apo cdo forme tjeter bisede ne nje adrese te vetme.

Kur i lexoj tani qe jetojme bashke dhe qe i kemi dhene provat e marteses me duken akoma me shume origjinale! Mund te them qe te dy kemi qene mese vetvetja.

PS: Nuk do e kisha problem nqs postoja dhe nje fotografi, por pasi lexova ate qe tha Endri lidhur me ciftin me pushime ne Ceki, po e leme fare!

Gjithe te mirat te gjitheve.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2013 13:21
MaCkA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MaCkA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MaCkA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MaCkA Shto MaCkA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MaCkA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Urime Mace urime.

Po çiftezime tip dashnorësh hyne tek kjo tema apo vetem ata qe jane martuar quhen.
Sepse njoh disa qe kane zene dashnore ose dashnorë ketu.
Yhyyyyyyyyyy jane shume

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2013 17:32
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Ciftet e Forumit Horizont

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.