Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 478 479 480 481 482 483 484 485 486 [487] 488 489 490 491 492 493 494 495 496 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Re: Hmmm

Citim:
Po citoj ato që tha Admirali


Hajt të na trashëgohet ene n'kokë të forumistave beqoAmin ore kjo ''n`koke'' sesi degjohet sikur do I bjere dicka ne koke tjetrit,zot na ruaj

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2013 22:25
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Citim:
Po citoj ato që tha VizionerKe te drejte Eliz, por se si me erdhi ashtu. Ngelem ne pune e ne gjume gati gjithe kohen. Tani po na afrohen dhe ca festa dhe, sic duken bathet, ne beqaret, do na bjeri ne plan te punojme se familiaret kane prioritet

Nejse, sa per muhabet.
Tani mbaroji 10 minutshi i pushimit dhe stacioni eshte mbushur plot me rob qe mbaru punen dhe po me hane te gjalle me sy pse nik hap deren te hyjne mbrenda.Normal po qysh,do pjekin gjelin ata per kalamajte.Per ke do e pjekesh gjelin ti p.sh? c`te duhet pushimi ty

Ke bere ndonjehere te ikesh e ti lesh pasagjeret ne stacion ?

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2013 22:35
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Citim:
Po citoj ato që tha VizionerKe te drejte Eliz, por se si me erdhi ashtu. Ngelem ne pune e ne gjume gati gjithe kohen. Tani po na afrohen dhe ca festa dhe, sic duken bathet, ne beqaret, do na bjeri ne plan te punojme se familiaret kane prioritet

Nejse, sa per muhabet.
Tani mbaroji 10 minutshi i pushimit dhe stacioni eshte mbushur plot me rob qe mbaru punen dhe po me hane te gjalle me sy pse nik hap deren te hyjne mbrenda.U pa puna,, martohu qe te shpetosh. Beje si Toto tek Destinazione Piovarolo. Ose si ketu me mire

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2013 01:00
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Kjo nuk eshte per te qeshur aspak faktikisht.
Nje djale ne kine eshte gjuajtur nga kati i 7-te dhe gjetur vdekjen ne vend.
Arsyeja; ishte me te dashuren ne shopping mall per 5 ore , mbas 5 oresh e dashura e tij akoma kembngul te futet ne nje dyqan kepucesh tjeter pasi ky i shkreti i lutet si shpirt I i keq qe ke aq shume kepuce per 100 vjet. Dhe don te shkoje me shpi i gjori.
Ajo budallica akoma refuzon dhe ky ja fut e hidhet nga kati i 7-te i vdekur ne vend.
(Nga daily mail)t

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Dhjetor 2013 12:55
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Citim:
Po citoj ato që tha kurt

Ajo budallica akoma refuzon dhe ky ja fut e hidhet nga kati i 7-te i vdekur ne vend.
(Nga daily mail)t
ajo budallic e ai miku shum i mencur.

kjo esht nje ga lista č gjat shum, shum
č gjat. č sjelljeve negative nga femrat. kur behet fjal per te dal nga shpija o me keq akoma nga dyqani. ta cajn me ter mend ...kaptinen

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2013 12:18
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

M.c.1 S`me del dita me nga 24 ore...

M.c.2 Duhet te shendoshem ca se s`mbeshtetet mire laptop kur jam shtrire...

M.c.3 Ta degioi dhe njehere kete kengen

M.c.4 Prap femrat e kane fajin?

M.c.5 vajti vone prap

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2013 22:52
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha kurt
Kjo nuk eshte per te qeshur aspak faktikisht.
Nje djale ne kine eshte gjuajtur nga kati i 7-te dhe gjetur vdekjen ne vend.
Arsyeja; ishte me te dashuren ne shopping mall per 5 ore , mbas 5 oresh e dashura e tij akoma kembngul te futet ne nje dyqan kepucesh tjeter pasi ky i shkreti i lutet si shpirt I i keq qe ke aq shume kepuce per 100 vjet. Dhe don te shkoje me shpi i gjori.
Ajo budallica akoma refuzon dhe ky ja fut e hidhet nga kati i 7-te i vdekur ne vend.
(Nga daily mail)t


Si "ja fut" o kurt?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Dhjetor 2013 00:08
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

sa me shume rri pa ju aq me shume me merr malli per ju
ja ku mu kujtuat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Dhjetor 2013 00:11
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
sa me shume rri pa ju aq me shume me merr malli per ju
ja ku mu kujtuat


Ke ra n'dashni dylan

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2013 01:40
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu

Ke ra n'dashni dylanme cilin ashtu ne bote jo per zotin po ca dashnie tamamm koha per dashni ehste

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2013 20:57
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 478 479 480 481 482 483 484 485 486 [487] 488 489 490 491 492 493 494 495 496 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.