Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Moderatori me i mire per 2007.....
Cili mendoni se eshte moderatori me i mire i forumit per 2007 ?
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
agata 10 14.08%
Aljohin 1 1.41%
Balerina 1 1.41%
darke 1 1.41%
DR_Devil 2 2.82%
Endri 0 0%
Eria 3 4.23%
erzeni_be 4 5.63%
Fajtori 1 1.41%
Isra 1 1.41%
katilesha007 13 18.31%
Korcari si yll 3 4.23%
Lela_Dr 11 15.49%
lezhjani-82 2 2.82%
Lord_Of_The_Strings 0 0%
myzeqari 1 1.41%
NS-6 7 9.86%
plloshtani 1 1.41%
roke 2 2.82%
Shenjtori 0 0%
Tulipani 5 7.04%
wydra 2 2.82%
Gjithsej: 71 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 31 Dhjetor 2007, ora 10:13  (49 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
njeni
dikush

Regjistruar: 10/12/2006
Vendbanimi: united states of shkodra
Mesazhe: 1582

vota ime shkoi per katin...........

__________________
Ēka me i ba ksaj ♥♥♥♥zemres♥♥♥♥ se shkret, qe s`me la te jotoj rahat ne ket jete.....♥♥♥

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2007 13:53
njeni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė njeni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me njeni (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: njeni Shto njeni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto njeni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ekstravagantja
Fotomodele

Regjistruar: 11/04/2007
Vendbanimi: Gjithandej
Mesazhe: 168

Nuk e frekuentoj shume kete forum, por nganjehere me pelqen te lexoj.
Moderatoret nuk i njoh shume, por vota ime i shkon Lela_Dr sepse ne fillim kur jam regjistruar me ka ndihmuar ne disa gjera kur ndesha ne probleme me forumin.

Te tjeret shpresoj ti njoh me kalimin e kohes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2007 20:14
Ekstravagantja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ekstravagantja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ekstravagantja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ekstravagantja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ekstravagantja Shto Ekstravagantja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ekstravagantja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

Citim:
Po citoj ato që tha njeni
vota ime shkoi per katin...........


...........

hahahaha njeni edhe une ate votova...hajde bej ndryshe...se mbi koke e kam..

hahahaaaaaaa a quhet korruptim sondazhi ky??

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2007 09:26
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
njeni
dikush

Regjistruar: 10/12/2006
Vendbanimi: united states of shkodra
Mesazhe: 1582

Citim:
Po citoj ato që tha dhoma666


...........

hahahaha njeni edhe une ate votova...hajde bej ndryshe...se mbi koke e kam..

hahahaaaaaaa a quhet korruptim sondazhi ky??




epo po ta mbajti bej ndryshe ti e une..........shkojm gjysa njerezish ne shtepi..........hahahahahah

__________________
Ēka me i ba ksaj ♥♥♥♥zemres♥♥♥♥ se shkret, qe s`me la te jotoj rahat ne ket jete.....♥♥♥

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2007 12:17
njeni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė njeni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me njeni (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: njeni Shto njeni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto njeni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Girl-Power
36°C

Regjistruar: 10/02/2007
Vendbanimi: AFERDITA
Mesazhe: 207

Kush eshte moderatori me i mire i 2007? Po Tulipani kush tjeter

__________________
Erdhi dita e Arberit ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2007 19:18
Girl-Power nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Girl-Power Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Girl-Power (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Girl-Power Shto Girl-Power nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Girl-Power nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

Lela_Dr.......as qe e vej ne dyshim.....
Me terheq veshet edhe mua kur dal jashte teme, jo me ju te tjereve

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2007 19:49
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

lela dhe toni duhet te pres dhe ai cfare ishte ai punetori puth ty puntori

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2007 20:12
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

vota ime shkoi pa dyshim tek Agata...ja pse!!

Nuk para shkruaj ne kete forum, thjeshte jam lexuese e rregullt.
Jo me kot votova Agaten ,kam lexuar shume shkrime te sajat dhe ate qe kam kuptuar ka qene qetesia e saj mbi temat dhe reflektimi ,por me kryesorja ka qene drejtesia dhe ja ka arritur shume here,gje qe nuk ka qene evidente....Ka hapur gjithmon tema interesante dhe qe nuk ka lene njeri indiferent,ka dashur gjithmon te kaloj nje mesazh pa mbajtur krahun e njerit apo tjetrit......
Me vjen keq qe konstatova qe nuk ben me pjese ne stafin e forumit.
Forumi ka humbur nje moderatore model.
GEZUAR TE GJITHVE KRISHLINDJET DHE VITIN E RI 2008.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2007 18:29
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Atehere, modearatori me i mire per 2007 na doli Katilesha. Urime Kati. , si dhurate do te hash nji darke me shefat ne cfaredo restoranti te duash...

Ps: Temen per disa dite do ta mbylli dhe transferoj tek arkivat.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2008 16:18
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Atehere, modearatori me i mire per 2007 na doli Katilesha. Urime Kati. , si dhurate do te hash nji darke me shefat ne cfaredo restoranti te duash...

Ps: Temen per disa dite do ta mbylli dhe transferoj tek arkivat.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2008 16:19
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Moderatori me i mire per 2007.....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.