Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Filozofia > pse te frikesohesh nga vdekja? Vlerėsimi i Temės: 6 votime, mesatarja 4.33.
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

Lubi me behet qefi shume


lajmi me i bukur i dites

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2005 18:11
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lubi
shume pune

Regjistruar: 05/05/2005
Vendbanimi: shtepi
Mesazhe: 378

me kthyet buzeqeshjen

Analistja--je shpirt njeriu
sapo e lexova mesazhin tend e akoma e kam buzeqeshjen ne fytyre
me dhate gjithe ate sadisfaksion

__________________
is good to be important,but is more important to be good

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2005 23:45
lubi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lubi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lubi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lubi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lubi Shto lubi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lubi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Re: me kthyet buzeqeshjen

Citim:
Po citoj ato që tha lubi
Analistja--je shpirt njeriu
sapo e lexova mesazhin tend e akoma e kam buzeqeshjen ne fytyre
me dhate gjithe ate sadisfaksion


Lubi....meqe un jam administratori kryesor ne kete forum, se pari te uroj mirse ardhjen dhe se dyti fjalen siqeritet ta shkruash vetem me germen '' q '' ok.
Qofsh motra jone !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2005 04:32
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lubi
shume pune

Regjistruar: 05/05/2005
Vendbanimi: shtepi
Mesazhe: 378

.........''''''''''??????!!!!!!!!!

Rrofsh i dashur Kontinent faleminderit shume per verejtjen tende qe kur kam hyre ne kete foru kjo eshte e vetmja menyre me te cilen ti ke komunikuar me mua

besoje nuk do te doja qe te ishte keshtu ku per çdo gje qe shkruaj e them ti vetem e vetem me kundershton
nejse tani e ndjej qe realisht po emocionohem pasi jm shume e prekur nga kjo menyre e jotja e te komunikuarit me mua (nuk me pelqen fare ironija)

Megjithate uroj qe opinioni yt ne te ardhmen ne lidhje me mua te ndryshoje gjithmone drejt permiresimit----------------

__________________
is good to be important,but is more important to be good

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2005 22:15
lubi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lubi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lubi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lubi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lubi Shto lubi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lubi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Dreq Lubi....cfar po te boj un ty?
Un te du fort...dhe ti me shan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2005 07:42
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Re: .........''''''''''??????!!!!!!!!!

Citim:
Po citoj ato që tha lubi
besoje nuk do te doja qe te ishte keshtu ku per çdo gje qe shkruaj e them ti vetem e vetem me kundershton
nejse tani e ndjej qe realisht po emocionohem pasi jm shume e prekur nga kjo menyre e jotja e te komunikuarit me mua (nuk me pelqen fare ironija)


Lubi...un jam vllai jot...ti prekesh nga une.
Nuk kam bere ironi me ty mi Lubi...jo mi zemra mos u prek nga un ti.
Un as qe kam ndonje qellim ironik me ty mi motra.
Shkurt puna te dua shume .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2005 07:54
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lubi
shume pune

Regjistruar: 05/05/2005
Vendbanimi: shtepi
Mesazhe: 378

eh tani tani........

E di Kontinenti qe mbreme te lutem besoje e kisha mendjen tek ti e madje e fajtesova shume veten qe e shkova ate mesazh

Tani sapo erdha nga puna dhe ashtu e lodhur hyra ne forum vetrem per pergjigjen tende

Faleminderit me lehtesove nuk dua edhe une asgje tjeter vetem te me pranoni sepse mes jusht po e ndjej veten kaq mire

Edhe une te dua shume per miqesine tende

Te pershendes miqesisht
P.S madje une shkrihem se qeshuri kur me kundervihesh tek qeveria qe ke formuar..................

__________________
is good to be important,but is more important to be good

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2005 13:14
lubi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lubi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lubi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lubi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lubi Shto lubi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lubi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Re: eh tani tani........

Citim:
Po citoj ato që tha lubi
nuk dua edhe une asgje tjeter vetem te me pranoni sepse mes jusht po e ndjej veten kaq mire

Lubi,kur thua ''te me pranoni'' un mendoj se ketu e ke gabim.Pse kujt do t'i marresh leje ti qe te qendrosh ketu? Ti je e pranuar pa lejen e askujt. Perderisa shkruan mendimet e tua,vete ti je ajo qe nuk ke te drejte te perfillesh njeri .
Ja mua nuk me do njeri Lubi,por un vazhdoj ne timen.
Nuk me pranon njeri ,por,s'ka gje...i pranoj une ata.
Komiteti u mblodh te me heqe kohet e fundit,me propozim te Naim Frasherit qe ka bere poemen ''bageti e bujqesi'' por mua nuk me hoqen ...a e di pse?
Sepse ketu nuk shkelen te drejtat e njeriut.
Pra Lubi, mos thuaj ''te me pranoni'' por thuaj do t'ju pranoj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2005 17:10
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Hektori
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 06/05/2005
Vendbanimi: Ne Troje
Mesazhe: 215

O njeri mos ki frike nga vdekja sepse kur je ti nuk eshte ajo dhe kur eshte ajo nuk je ti.

__________________
Ndero Zotin, dashuro gruan, mbroje atdheun

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Korrik 2005 14:36
Hektori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Hektori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Hektori (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Hektori Shto Hektori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Hektori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
topkardiologia
Anetar i ri

Regjistruar: 06/01/2006
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 2

Nuk me frikson vdekja,por me frikson fakti qe mund te vdes para se te kem harritur dicka te bukur ne jet.

__________________
Mbi te gjitha mundohu te jesh njeri!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2006 23:59
topkardiologia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė topkardiologia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me topkardiologia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: topkardiologia Shto topkardiologia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto topkardiologia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:50 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Filozofia > pse te frikesohesh nga vdekja?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.