Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqërore > Diskutime Shoqërore > Tema Shoqerore > C'fare po hani?!
Gjithsej 18 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mëparshme   Tema Tjetër
Autori
Titulli Hap një temë të re    Përgjigju brenda kësaj teme
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Në bankat e shkollës.
Mesazhe: 8180

C'fare po hani?!

Duke u nisur nga temat qe kemi se cfare jemi duke bere? Ca muzike po degjojme? Ca po mendojme? etj si keto, thashe se mungonte nje teme se cfare jemi duke ngrene ne kete moment...

Une per veten time po haj nje molle jeshile qe po me shijon shume. (thartesia e saj me pelqen)

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 02 Shtator 2009 23:21
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të cecilia Kliko këtu për të kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: cecilia Shto cecilia në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto cecilia në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Sapo hengra ca gjera qe solla nga Shqiperia.
Mish te skuqur,djath, te rrexhura e nje gote raki.

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 03 Shtator 2009 00:13
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Piktor Kliko këtu për të kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: Piktor Shto Piktor në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Piktor në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Sapo hengra ca gjera qe solla nga Shqiperia.
Mish te skuqur,djath, te rrexhura e nje gote raki.



Pse re ku jetoke ti qe duhet me i sjell nga shqiperia keto lloj gjojnash .......... aq me shume ushqime????????????????

Sa per temen ........... nuk ha kur jam para kompiuterit ........

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 03 Shtator 2009 00:38
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të AndreaPirelli Kliko këtu për të kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto AndreaPirelli në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Në bankat e shkollës.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha turll


Pse re ku jetoke ti qe duhet me i sjell nga shqiperia keto lloj gjojnash .......... aq me shume ushqime????????????????

Sa per temen ........... nuk ha kur jam para kompiuterit ........




Epo pikerisht ,prandaj se kam vene "ne keto momente" sepse e mendova, ca do bej njeriu i shkrete ne fillim thashe, te haj apo te shkruaj tek tema...

Keshtu qe ti turll, mbasi te kesh ngrene apo para se te hash hajde shprehu.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 03 Shtator 2009 00:42
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të cecilia Kliko këtu për të kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: cecilia Shto cecilia në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto cecilia në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Cfare po hani????? nuk eshte "cfare hengret" apo "cfare do hani" ......... aq me teper duke u nisur dhe nga pergjigja juaj qe thoni :"Une per veten time po haj nje molle jeshile qe po me shijon shume." me ben te mendoj per nje gje te tille .............. megjithate pas sqarimit besoj se dhe te tjeret do jene me te qarte ........... :aha :aha

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 03 Shtator 2009 00:54
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të AndreaPirelli Kliko këtu për të kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto AndreaPirelli në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

recel manaferre te bome vete

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 03 Shtator 2009 00:57
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të AngelDevil Kliko këtu për të kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto AngelDevil  në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha turll


Pse re ku jetoke ti qe duhet me i sjell nga shqiperia keto lloj gjojnash .......... aq me shume ushqime????????????????

Sa per temen ........... nuk ha kur jam para kompiuterit ........

Ka ca gjana qe nuk i gjen askund ne bote, pak a shume ato qe citova me siper.
Mish gici i shkrire ne yndyren e vet dhe i mbyllur ne kavanoz.
Raki te mire rrushi dhe turshite qe i marr tek nje miku im qe i ben te mrekullueshme.
Kaq per habine tende, kurse kur vjen puna per atje ne Shqiperi eshte e vertet qe bejsha kujdes me ato qe hajsha dhe kam henger vetem gjera te sigurta vendase te fshatit.

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 03 Shtator 2009 23:15
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Piktor Kliko këtu për të kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: Piktor Shto Piktor në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Piktor në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

"Panna montata". :p

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 04 Shtator 2009 00:33
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të briseide Kliko këtu për të kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: briseide Shto briseide në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto briseide në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Ka ca gjana qe nuk i gjen askund ne bote, pak a shume ato qe citova me siper.
Mish gici i shkrire ne yndyren e vet dhe i mbyllur ne kavanoz.
Raki te mire rrushi dhe turshite qe i marr tek nje miku im qe i ben te mrekullueshme.
Kaq per habine tende, kurse kur vjen puna per atje ne Shqiperi eshte e vertet qe bejsha kujdes me ato qe hajsha dhe kam henger vetem gjera te sigurta vendase te fshatit.



Mahhh ....... turshi ketu tek une si ti dush e cfare te dush .......... ate mishin e derrit ......... gjeja me normale ......... (nuk e di ca marifeti i bejne andej nga fshati jot, se une cun qyteti .............. ) ....... rakine ....... personalisht e kam te dera jashtme qe nuk lejohet ne shtepine time ......... . Sa per ushqimin shqiptar ......... as qe me merr malli ............. le qe .... se mos kemi ndonje ushqim tonin ne qe te te ngelet mendja ..... .

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 04 Shtator 2009 07:45
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të AndreaPirelli Kliko këtu për të kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto AndreaPirelli në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha turll


Mahhh ....... turshi ketu tek une si ti dush e cfare te dush .......... ate mishin e derrit ......... gjeja me normale ......... (nuk e di ca marifeti i bejne andej nga fshati jot, se une cun qyteti .............. ) .



turll me dergo nje kile me domate e speca turshi ..he te keqen se mka shkuar mendja ...

po haj rrush me ere ..

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 04 Shtator 2009 22:15
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të BIONDIA Kliko këtu për të kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto BIONDIA në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:56 Hap një temë të re    Përgjigju brenda kësaj teme
Gjithsej 18 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mëparshme   Tema Tjetër

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqërore > Diskutime Shoqërore > Tema Shoqerore > C'fare po hani?!

Përgatit Këtë Faqe Për Printim | Dërgoje Me Email | Abonohu Në Këtë Temë

Vlerëso këtë temë:

Mundësitë e Nën-Forumit:
Nuk mund të hapni tema
Nuk mund ti përgjigjeni temave
Nuk mund të bashkangjisni file
Nuk mund të modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko për tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.