Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
Nga jeni ju??
Berat
Durres
Elbasan
Fier
Gjirokaster
Kavaje
Korce
Kruje
Lezhe
Lushnje
Permet
Pogradec
Sarande
Shkoder
Skrapar
Tropoje
Tirane
Vlora
Ne nje rreth tjeter qe nuk eshte permendur
Kosova
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 58 faqe: « E parė ... « 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
po zotrote nga ishe?


Une, nga fshaaati jam. Nga Rrajca dhe mamin nga Gjinokastra.
Pse me?

Ti me verte tironce je? Qenke jahu.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 13:34
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Kombinim i frikshem Gjinokastra me Librazhdin

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 13:38
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Kombinim i frikshem Gjinokastra me Librazhdin


Na fshati tone i thomi skerrritaktiks, Oj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 19:14
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Na fshati tone i thomi skerrritaktiks, Oj.



aisi

po cne apo u njoften tu ndertu brezare anej nga Delvina

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 20:42
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


aisi

po cne apo u njoften tu ndertu brezare anej nga Delvina





Angjel po ti na bregu je a e vrare?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 21:20
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus




Angjel po ti na bregu je a e vrare?



ncuq bre

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2010 21:26
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


ncuq bre


Ket "bre" e perdorin ose nga Korca ose na malsia.

Qudi sa larg dhe kane te njejten shprehje.

Jo bre c'ne une-thone korcaret
Jo bre burr i dheut-thone malsoret(se per pak thashe maloket dhe kush ndigjon kurtin pastaj)

Angjel, po nga e ke mamin ti me?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Mars 2010 02:16
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

cedrus po te pergjigjem nga tema e flamurit grek ktu.

ne asnje menyre dhe asnjehere nuk te jam ofenduar nga "dialekti" i im qe ti gjoja munodhesh te imitosh. thjesht te kam korrigjuar qe sja ke idene

perkundrazi, eshte argetimi qe gjej ne ket forum kultura e fshhete e ktij forumi, its like a secrete society nepermjet disa forumistvave "clever", zerat qe sdegjohen, imazhi qe krijojm per njeri-tjetrin, dhe me cfar lezeti/argetimi i veshtroj disa se si sforcohen to elevate their status in this so called "society", in order to make themselves feel better about thair pathetic existence. human nature hesapi
thats what i find intriguing, and very much amusing

p.sh, te kam qortuar si shok forumist, qe ne nje bisede te thjeshte mes nesh, te shendoshe dhe me shaka, nuk eshte e nevojshme per ty ti japesh vetes timonin, to flatter yourself, as if you r the decider.
even if yr capable of such "insightful intruingin original" abservetions, it might just surprise you, what i really think of you and alot of others here whenever i read amusing stuff like that.
but i wouldn't wanna spoil a good thing, would I, now!?
after all, i have grown to like u people, as pathetic as u all really are, (puting myself first on the leader board)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2010 04:33
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
cedrus po te pergjigjem nga tema e flamurit grek ktu.

ne asnje menyre dhe asnjehere nuk te jam ofenduar nga "dialekti" i im qe ti gjoja munodhesh te imitosh. thjesht te kam korrigjuar qe sja ke idene

perkundrazi, eshte argetimi qe gjej ne ket forum kultura e fshhete e ktij forumi, its like a secrete society nepermjet disa forumistvave "clever", zerat qe sdegjohen, imazhi qe krijojm per njeri-tjetrin, dhe me cfar lezeti/argetimi i veshtroj disa se si sforcohen to elevate their status in this so called "society", in order to make themselves feel better about thair pathetic existence. human nature hesapi
thats what i find intriguing, and very much amusing

p.sh, te kam qortuar si shok forumist, qe ne nje bisede te thjeshte mes nesh, te shendoshe dhe me shaka, nuk eshte e nevojshme per ty ti japesh vetes timonin, to flatter yourself, as if you r the decider.
even if yr capable of such "insightful intruingin original" abservetions, it might just surprise you, what i really think of you and alot of others here whenever i read amusing stuff like that.
but i wouldn't wanna spoil a good thing, would I, now!?
after all, i have grown to like u people, as pathetic as u all really are, (puting myself first on the leader board)



Indeed. you are right.

I am born to be a leader. It is my destiny. I am too week to fight against the faith.

O Kurt, qe je kaq djale i sinqerte dhe prandaj edhe te pergjigjem me plot sinqeritet. O Kurt. Po ky eshte thjesht nje forum, nje virtualitet, ku seicili levron mendime nga me te cuditshmet. une njoh ne realitet disa prej forumisteve. jane krejt te ndryshem ne jeten e vertete. Per cudi, nje trim e brutal, eshte i urte si vajze e virgjer.
Edhe une kshu jam i urte si qengj, lale hesapi se kam edhe ca gjak Myzeqeje.

Megjithate, po me pelqen shume me menyren si i manipulon mendimet.
Ke nje gabim: hiqi syzet virtuale dhe beju me elastik. Jepi fytyres nje buzeqeshje dashamirese, sic ben Angjeldevel-i, khe khe dhe rollover.


Kurt, beju cun i mbare ngjomua se do te gjej edhe ty nje nuse si Turllit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2010 13:07
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus

Ke nje gabim: hiqi syzet virtuale dhe beju me elastik. Jepi fytyres nje buzeqeshje dashamirese, sic ben Angjeldevel-i, khe khe dhe rollover.


Kurt, beju cun i mbare ngjomua se do te gjej edhe ty nje nuse si Turllit.

po nuk mund te behemi te gjithe happy si engjel, ajo ka nje steady sex life si duket

kur ne jetem time masturbation its the highlight of my day, me sinqeritet ju urrej te gjthve o njerz te gezuar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2010 23:26
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 58 faqe: « E parė ... « 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.