Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius




Une e specifikova dhe qarte me duket"ketij timit"=partnerit.

Je shume gabim Meto,dhe sikur te ta bente per borxh maksimumi qe ti mund te besh eshte ta lesh,per cenime fizike apo psikologjike as qe behet fjale.Mua para shume kohesh ma kane bere per borxh ti ze ne shqelma,e di cili ka qene reagimi im?Nje distancim i menjehershem dhe me tutje asnje reagim.Mbas ca kohesh arriten pastaj vete te me vinin ke shqelmat e mi,duke mu lutur ti shqelmoja vetem qe ti falja...por aha,s'jam njeri qe fal une.Per ti rene shkurt,integriteti yt si njeri s'vihet ne loje duke bere veprime te tilla.Leri te lire njerezit,po ju integruan principeve te tua ok,po s'ju integruan distancohu!



Nejse se e shof qe muhabeti devijoi goxha. Me dole aty tek ajo 'pavarsia' e femres prandaj u zgjat. Mendimi im eshte qe nqs nje femer eshte e pavarur shume mire per te dhe per partnerin normalisht, por ama ajo pavarsi e tepert qe thua ti do ndikonte negativisht ne nje lidhje (mendimi im).

Fundja amorke kot diskutojme per kete problem bashke ne te dy se sdo ti mushnim asiher mendjen njeri tjetrit.

Amor e dashura ime mbeshtetet ne kraharorin tim kur fle. Une kurre skam fjetur ne gjoksin e te dashures time. ) Shpresoj ta kuptosh thelbin e kesaj fjalie.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 14:11
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
Une nuk vej dore mbi femrat. I ze me shqelma.



 

ahahahahahahahaahahahaahh you are very funny man.
 ma fut nje shqelm mua  se jam gati dhe e leme me kaq.,ahhaahahahahahah
per te tjerat ne virtualitet te gjitha jane princesha qe dhe e besoj por ne realitet eshte e drejta juaj te besoni ne ato qe thoni,skam kundershtin ne besimin etjetrit.




Akoma ate icone ke ti? Dreqe duhet te me cosh naj foto ti mua kshu cik me te detajume ))) qe ta bej wallpaper te PC ktu ne zyre te pakten te bi rehat.

Sa per shqelmin, une e thyej ate kembe dhe koken e atij qe zgjatet tek ''ato''.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 14:15
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Simona
Keshilltare e ''NR''

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: Ne Seline Roze
Mesazhe: 330

 
 

__________________
Rikthimi ne vetevete rilind njeriun nga nje varrim persegjalli diku i humbur shkretetirave te pafundme.......kurre nuk eshte vone per ta gjetur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 14:18
Simona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Simona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Simona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Simona Shto Simona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Simona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

metaxa,

ishte njani qe sa here hynte ne banjo gruja e runte nga mbrapa

 

nje dite kjo e pyt--pse e shkund ti ate  kur mbaron pune?

---qe ti jap shnet thote ky!

nje dite mas nje sherri ne shtepi burri del jashte dhe ebne sisin   ne qoshine gardhit dhe nuke  shkund por e mbyll zinxhirin shpejt dhe matet te ike.

 

Gruja nga dritarja qe po e runte i thote---Degjo ketu ti ke cke me mu ate shkunde ti!

si e quan kete femer ti metaxa!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 14:22
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
metaxa,

ishte njani qe sa here hynte ne banjo gruja e runte nga mbrapa

 

nje dite kjo e pyt--pse e shkund ti ate  kur mbaron pune?

---qe ti jap shnet thote ky!

nje dite mas nje sherri ne shtepi burri del jashte dhe ebne sisin   ne qoshine gardhit dhe nuke  shkund por e mbyll zinxhirin shpejt dhe matet te ike.

 

Gruja nga dritarja qe po e runte i thote---Degjo ketu ti ke cke me mu ate shkunde ti!

si e quan kete femer ti metaxa!



Nikoqire naqe. hahahahahahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 14:26
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

ahahahhahahahhaahahahhahah  nikoqire me plan ahahahaahahha.

 

Pse mashkulli iken larg nga nje femer egoiste?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 14:28
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA
Amor e dashura ime mbeshtetet ne kraharorin tim kur fle. Une kurre skam fjetur ne gjoksin e te dashures time. ) Shpresoj ta kuptosh thelbin e kesaj fjalie.


Ka njerez qe ju pelqen te ndajne nje jastik por perhere duke fjetur ne te njejten lartesi Nuk eshte rehat te ndash jeten me nje njeri qe s'te ben balle ne CDO fushe te jetes ne forme dinjitoze pa pasur nevoje te valvitesh skeptrin e superioritetit patriarkal.Mgjth kjo varet shume dhe nga rrethi shoqeror te cilin frekuentojne njerezit.Shumica e meshkujve qe me rrethojne nuk do pranonin ne asnje forme qe partnerja e tyre te ju flinte ne kraheror pa qene dhe ato disponibel te benin te njejten gje,eshte shoqeria qe s'pranon dicka te tille.Askush s'do nje femer te varur nga nje mashkull.(te pakten ketu ku jetoj une)

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 28/09/2006 ora 14:52

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 14:44
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Ka njerez qe ju pelqen te ndajne nje jastik por perhere duke fjetur ne te njejten lartesi Nuk eshte rehat te ndash jeten me nje njeri qe s'te ben balle ne CDO fushe te jetes ne forme dinjitoze pa pasur nevoje te valvitesh skeptrin e superioritetit patriarkal.Mgjth kjo varet shume dhe nga rrethi shoqeror te cilin frekuentojne njerezit.Shumica e meshkujve qe me rrethojne nuk do pranonin ne asnje forme qe partnerja e tyre te ju flinte ne kraheror pa qene dhe ato disponibel te benin te njejten gje,eshte shoqeria qe s'pranon dicka te tille.Askush s'do nje femer te varur nga nje mashkull.(te pakten ketu ku jetoj une)



Te thashe qe skam nder mend te te mbush mendjen ty. Mendimi im eshte qe mashkulli eshte superior dhe duhet te jete superior. Dhe femra sado e arrire te jete sduhet ta ndieje veten me superiore se mashkulli qe ka ne krah, nqs ajo arrin te ndieje dicka te tille ateher lidhja do marri fund shume shpejt.


P.S. Kushedi sa lodhesh naten. .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 14:59
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA
  Mendimi im eshte qe mashkulli eshte superior dhe duhet te jete superior.


Po thuje te gjoren,thuje e mos me lodh me.Ca lesh bisede mund te bej tani une me ty kur nisesh nga keto principe?Asnje! 

S'thashe qe femra duhet te ndihet superiore por qe duhet te ndihet poaq e vlefshme sa ai qe ka ne krah!E ka meshkuj qe s'do pranonin kurre te kishin ne krah nje femer qe eshte inferiore ne raport me ato.

P.s.Mos qaj hallin tim ti

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 15:02
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius



S'thashe qe femra duhet te ndihet superiore por qe duhet te ndihet poaq e vlefshme sa ai qe ka ne krah!





E vlefshme ne sy te kujt? Per ke?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 15:04
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.