Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Partnieri ose partnieria juaj ideale.
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
alki
Anetar i ri

Regjistruar: 18/10/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 20

Partnieri ose partnieria juaj ideale.

A mendoni se eshte ideal personi qe keni zgjedhur dhe nqs jo perse nuk eshte dhe kush eshte ideali per ju?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Tetor 2006 14:33
alki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė alki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me alki (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė alki't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: alki Shto alki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto alki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Per mua ai eshte njeriu ideal qe me pershtatet mua si individ.Ndryshe s'do isha me te,nuk do rrija me dike po te mendoja qe ai s'ben per mua.

Besoj qe nje nga arsyet me te forta qe e ben ate njeriun ideal per mua eshte fakti qe ai me ben balle ne cdo fushe,personalisht s'do mund te imagjinoja nje lidhje te sukseseshme me nje njeri qe s'arrin te me beje balle.Nje lidhje e forte s'mund te ndertohet kurre ne boshlleqe te cilat me vone mund te krijojne ndjenja inferioriteti.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Tetor 2006 10:49
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Re: Partnieri ose partnieria juaj ideale.

Citim:
Po citoj ato që tha alki
A mendoni se eshte ideal personi qe keni zgjedhur dhe nqs jo perse nuk eshte dhe kush eshte ideali per ju?

Ideali per mua eshte Njeriu qe di te Degjoje,Respektoje,Vleresoje
dhe te Fale.(sepse e tille jam dhe une)

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2006 00:38
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Re: Partnieri ose partnieria juaj ideale.

Citim:
Po citoj ato që tha alki
A mendoni se eshte ideal personi qe keni zgjedhur dhe nqs jo perse nuk eshte dhe kush eshte ideali per ju?



Vallahi per mua, ky qe kam eshte ideal e super ideal.Kam 2 vjet qe jetoj me te dhe kurre sja kemi prishur qejfin njeri-tjetrit per asgje.E duam dhe e respektojme njeri-tjetrin me shume se cdo njeri tjeter ne bote....

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2006 19:31
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
alki
Anetar i ri

Regjistruar: 18/10/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 20

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Per mua ai eshte njeriu ideal qe me pershtatet mua si individ.Ndryshe s'do isha me te,nuk do rrija me dike po te mendoja qe ai s'ben per mua.

Besoj qe nje nga arsyet me te forta qe e ben ate njeriun ideal per mua eshte fakti qe ai me ben balle ne cdo fushe,personalisht s'do mund te imagjinoja nje lidhje te sukseseshme me nje njeri qe s'arrin te me beje balle.Nje lidhje e forte s'mund te ndertohet kurre ne boshlleqe te cilat me vone mund te krijojne ndjenja inferioriteti.


Kjo eshte e vertete por une sec kam nje ide qe njeriu ideal fle vetem ne mendjet tona sado mire te ndjehemi ne nje lidhje gjithmone kerkojme per me shume apo per me mire dhe keshtu qe krijohen ato pakenaqesite dhe vihet re diferenca e njeriut ideal ne mendje me ate ekzistues.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 10:00
alki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė alki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me alki (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė alki't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: alki Shto alki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto alki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha alki

Kjo eshte e vertete por une sec kam nje ide qe njeriu ideal fle vetem ne mendjet tona sado mire te ndjehemi ne nje lidhje gjithmone kerkojme per me shume apo per me mire dhe keshtu qe krijohen ato pakenaqesite dhe vihet re diferenca e njeriut ideal ne mendje me ate ekzistues.



E pra Alki,njeriun ideal e ke gjetur pikerisht ne momentin kur "ambiciet" e tua ne fushen sentimentale(ose intelektuale...)arrin t'i plotesosh tek nje njeri i vetem,pa pasur nevoje t'i kerkosh jashte lidhjes tende.Po te them qe ngaqe ke nje lidhje te sukseseshme s'do terhiqesh kurre nga dikush tjeter ne nje fushe te caktuar(sado te vogel)?JO,absolutisht jo.Te jesh ne nje lidhje te gjate s'eshte e lehte,aq me pak kur je ne nje moshe relativisht te re,do thote te besh zgjedhje cdo dite te cilat kontribuojne ne jetegjatesine/jeteshkurtesine e lidhjes.E rendesishme eshte te kesh te qarte cfare do,te kuptosh qe ato terheqjet e vogla jane thjeshte shkaku i mos-njohjes...Do kete perhere njerez qe do mundohen te te nderhyjne negativisht ne maredheniet e tua e kur do vertete nje njeri,do e kesh shume te lehte ti fshish nga trajekti yt

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 11:05
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
alki
Anetar i ri

Regjistruar: 18/10/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 20

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


E pra Alki,njeriun ideal e ke gjetur pikerisht ne momentin kur "ambiciet" e tua ne fushen sentimentale(ose intelektuale...)arrin t'i plotesosh tek nje njeri i vetem,pa pasur nevoje t'i kerkosh jashte lidhjes tende.Po te them qe ngaqe ke nje lidhje te sukseseshme s'do terhiqesh kurre nga dikush tjeter ne nje fushe te caktuar(sado te vogel)?JO,absolutisht jo.Te jesh ne nje lidhje te gjate s'eshte e lehte,aq me pak kur je ne nje moshe relativisht te re,do thote te besh zgjedhje cdo dite te cilat kontribuojne ne jetegjatesine/jeteshkurtesine e lidhjes.E rendesishme eshte te kesh te qarte cfare do,te kuptosh qe ato terheqjet e vogla jane thjeshte shkaku i mos-njohjes...Do kete perhere njerez qe do mundohen te te nderhyjne negativisht ne maredheniet e tua e kur do vertete nje njeri,do e kesh shume te lehte ti fshish nga trajekti yt



Shume e qarte dhe e bukur keto qe shkruajte , te vlersoj per idete ose mendimet qe jep.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 13:20
alki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė alki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me alki (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė alki't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: alki Shto alki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto alki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Exclamation

Me sjell qumesht te ngrohte ne oren 2 te mengjesit kur une jam akoma mbi libra, kur me djegin syte me lexon, ne mengjes meqe gjithmone ngrihet me shpejt se une, shpesh here me hedh pasten e dhembeve ne furce qe une ta gjej gati, me kritikon kur bej sher me tim vella, eshte mjaft i interesuar per prinderit e mij, eshte i vetedijshem karshi nevojave te mija qofshin shpirterore, mendore apo thjesht teka e dengla... me kompenson me qetesine e tij dhe me permbush me pjekurine e tij e refuzoj te kem me pak se kaq. E me keto ne mendje, per mua partneri ideal ekziston dhe le jeten para se te lija ate.

e me nje fat te mbare dhe ty alki

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 16:32
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
alki
Anetar i ri

Regjistruar: 18/10/2006
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 20

Citim:
Po citoj ato që tha cupka
Me sjell qumesht te ngrohte ne oren 2 te mengjesit kur une jam akoma mbi libra, kur me djegin syte me lexon, ne mengjes meqe gjithmone ngrihet me shpejt se une, shpesh here me hedh pasten e dhembeve ne furce qe une ta gjej gati, me kritikon kur bej sher me tim vella, eshte mjaft i interesuar per prinderit e mij, eshte i vetedijshem karshi nevojave te mija qofshin shpirterore, mendore apo thjesht teka e dengla... me kompenson me qetesine e tij dhe me permbush me pjekurine e tij e refuzoj te kem me pak se kaq. E me keto ne mendje, per mua partneri ideal ekziston dhe le jeten para se te lija ate.

e me nje fat te mbare dhe ty alki



Faleminderit cupka! Po ka edhe djem te tille !!!!!me siguri ai nuk duhet te jete shqiptar hee?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Nëntor 2006 08:58
alki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė alki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me alki (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė alki't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: alki Shto alki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto alki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

pse lol shqiptaret nuk i beson ti se mund te kete te tille?

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Nëntor 2006 13:28
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:51 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Partnieri ose partnieria juaj ideale.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.