Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim me pak banalitet.
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
hasta_la_vista_zemer
Anetar i ri

Regjistruar: 13/10/2007
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 13

te qeshim me pak banalitet.

1:profesori

hyn profesori ne klase.te gjith ngrihen ne kembe ndersa luli nuk ngrihet.
e pyet profesori.he mer lul spo te ngrihet ty kur hy une eeeeee?
jo i tha luli.mua me ngrihet vetem kur hyn profesoresha.

2:vlonjati
nje vlonjat iken ne angli si emigrant.atje regjistrohet si kosovar.
zyra e emigracionit e pyet.c`fare flamuri ka kosova??vlonjati i thote:si tonin.

3:vajzat
dy shoqe vene ne dyqan dhe kerkojne te blejne 2 banane.
shitesi u thote merini kto te treja se jane te fundit.vajzat ngulin kembe
jo duam vetem 2.he u tha shitesi se jane te fundit dhe ua jap me lire
njera i thote shoqes.meri te treja se njeren e hame.

4:bjondet
e dini cfare kane te perbashket nje bjonde dhe nje shishe birre???
e perbashketa eshte se nga qafa e lart jane te dyja bosh fare.

5:ne klase
mesuesja pyet nxenesit.a ka efekt uji ne trupin e njeriut sic ka efekt helmi?
po mesuese,pergjigjet njeri.
ne cfare rast e pyet mesuesja?
kur mbytesh mesuese.

6:morrat
nje dite takohen 2 morra me njeri tjetrin.por kishin nje kohe te gjate pa u pare.
he i thote njeri.nga behesh?ke humbur fare.ka kohe qe ste kam pare.
pergjigjet ky:po ja cte bejme kam 2 vjet i mbyllur ne nje kulete.
c`fare?kaq shume?po cne kaq shume i mbyllur ne nje kulete?
po ja i peregjigjet ky.rashe ne kuleten e nje gjirokastriti.

7:mesuesja beni dhe akullorja.
e con mesuesja benin ne mesim dhe e pyet:
-beni ca numri jane pantallonat njejes apo shume?
-njejes siper ,e shumes poshte i pergjigjet beni
-jo beni ulu 4! pantallonat jane shumes....por me pelqen si mendon

-e mire zyshe,te te bej dhe une nje pyetje
- i thote beni
zyshe jane 3 goca ne nje pastiqeri dhe po hane akullore
njera e lepin me gjuhe,njera e kafshon dhe tjetra e thith fort.
-cila nga kto te treja eshte e martuar?i thote beni

-sigurisht ajo qe thith me forte beni.

jo zyshe gabim.e martuar eshte ajo qe ka unaze.gjithsesi me pelqen se si mendon

__________________
te duash do te thote te vuash.keshtu qe eshte me mire te te duan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2007 21:06
hasta_la_vista_zemer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hasta_la_vista_zemer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hasta_la_vista_zemer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hasta_la_vista_zemer Shto hasta_la_vista_zemer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hasta_la_vista_zemer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Stud3nt
Me sezon...

Regjistruar: 04/02/2007
Vendbanimi: Bashke me UFO-T
Mesazhe: 50

Tino.. je i papame

__________________
Universitas–Fabrefacta-Optime

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2007 01:15
Stud3nt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Stud3nt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Stud3nt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Stud3nt Shto Stud3nt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Stud3nt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hasta_la_vista_zemer
Anetar i ri

Regjistruar: 13/10/2007
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 13

vazhdimi nga pjesa e pare.
8: ne disko

nje vajze vete ne disko.pasi kaloi rreth 30 min ulur ne tavoline.i afrohet nje djale dhe I kerkon per te vallezuar.me fal I thote goca por nuk vallezoj me femije.i pergjigjet djali.a me fal goce se dija qe ishe shtatzene


9:shoqet
Dy shoqe po prisnin urbanin ne stacion.njera udhetonte gjithmone ne urbanin nr:1 ndersa tjetra me urbanin nr:7.pasi priten pak erdhi urbani me nr:17.eh shyqyr thote njera tani do udhetojme te dyja bashke.

10 kalamaj
Burre e grua kane 6 femije dhe babai kaq krenar sa fillon ta therrase te shoqen “Nena e te gjashteve”, gruaja eshte inatosur, por nuk I thote asgje te shoqit. Nje nate dalin me disa miq dhe ne nje fare ore, I shoqi pas nje fare kohe, deshiron te kthehen ne shtepi I therret se shoqes : -Eja shokojme “Nena e te gjashteve”.
Gruaja: -Te marr pallton dhe erdha “Babai i te katerve”

11:xhelozia
Ai: - Paola, kur do pushosh se qenuri xheloze?
Ajo: - Kur te me therrasesh Antonela!


12:I pari
Ai(ne shtrat): - E dashur kam qene une I pari?
Ajo: - Natyrisht, po perse me pyesni te gjithe?


13:ideja
Gruaja te shoqit: “Ka pak kohe qe nje ide me vjen rrotull, ne koke”
I shoqi: “Mos u shqeteso, heret o vone, do vdese nga vetmia…”

14:kalliri
Duke pare televizor i thote burri gruas, hajde moj grua shikoje kete vajze ne televizor si eshte si kukull, jo ti qe me je bere si Autokombanje.
Gruaja e shikoi dhe nuk foli, ne darke ne krevat ai e therriste grua kthehu moj, ajo hic, kthehu moj ta bejme, ajo hic, kthehu se po beja shaka.
Ik ore burre se nuk e ndez Autokombanjen une per nje kalli miser

15:surpriza
Burri (duke u kthyer nga zyra): - E di e dashur, mendoj se nuk duhet te vish ne shfaqe me ate pelicn e vjeter!
Gruaja(e lumturuar): -Oh i dashur…mos me thuaj se me ke bere ndonje surprize!
Burri:- Po, kam blere vetem nje bilete!


16:pijanecet
-Uh, sa kisha pasur dëshirë të martohesha me një vajzë, e cila Çdo mëngjes do të ma sillte kafenë në krevat, thotë një pijanec.
-E unë dëshiroj ta gjej për grua vajzën, e cila Çdo natë do të ma sillte krevatin në kafene, thotë pijaneci tjetër.

__________________
te duash do te thote te vuash.keshtu qe eshte me mire te te duan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2007 16:56
hasta_la_vista_zemer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hasta_la_vista_zemer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hasta_la_vista_zemer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hasta_la_vista_zemer Shto hasta_la_vista_zemer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hasta_la_vista_zemer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
10.000
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 20/10/2007
Vendbanimi: mbi para
Mesazhe: 45

vjen nje kopshtar me pastru kopshtin e kishes dhe kishte veshe doreza,,,

prifti nuk i kishte pare me pare dhe e pyet se ca jane ato dhe se ku mund ti bleje...

kopshtari i pergjigjet se mund ti blej ne farmaci dhe se quhen kondome,,,

pas disa ditesh prifti niset ne farmaci dhe i kerkon farmacisstes nje pale kondome,  e habitur ajo e pyet se ca mase i do,,, ja,- ia kthen prifti te me ven gjer te berryli ,,,

ateher farmacistja nuk durohet me dhe i thote,,, ate rroben e vishni se jeni prift apo per te mbuluar k....?!

__________________
less is more .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Tetor 2007 23:44
10.000 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 10.000 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 10.000 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė 10.000't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: 10.000 Shto 10.000 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 10.000 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qengjiurt
Anetar i ri

Regjistruar: 11/03/2008
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 12

Ora e bjologjia

po zhvillohej ora e bjilogjis dhe beni po bente zhurm mesusja per ta ber te vemencem i thot beni gjej kete gjeagjezen po se gjete e ke detyr stepie thue i thot beni pse lopa e ka syrin me te math se mesusja beni qeshi kete edi se ma kathen babi lopa syrin e ka me te mathe se ty mesuse syrin se i hipen demi njeher ne vit kurse ty mesuse te hipen drejtori dit perdit ne pushimin e gjateeee, ooooh lele veshi te verteten thash se te kam par nga vrima e celsit isha me mirin.

__________________
asgje nuk eshte ashtu si duket.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2008 15:24
qengjiurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qengjiurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qengjiurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qengjiurt Shto qengjiurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qengjiurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lubi
shume pune

Regjistruar: 05/05/2005
Vendbanimi: shtepi
Mesazhe: 378

HA_HA_HA

Mire meqenese e nisem me *banalitete* po tregoj dhe une nje:

NJe prift shkon se e therrasin pasi kishte vdekur Sotiri e sipas zakonit duhet te ndihmonte ne larjen e trupit te kufomes__por cfare te shohe kur vete aty Sotirit(ndjese paste) na i kishte mbetur *ne kembe* ai *miku*---si te benin i tille nuk duhej shpene ne dhomen e vajeve menduan tja prisnin e shpejt e shpejt prifti e futi ne xhep.

Vajti ne shtepi:
prifti:--grua me shto per te ngene vdiqa urije shpejt se po vete te laj duart kam lare nje kufome--por me pare shko tek xhepi i xhaketes e me merr kutine e duhanit se jam neveritur aq shume sa nuk duroj dot pa pire nje cigare para buke

gruaja pas pak kthehet e ngysue dhe shume e pikelluar
ajo:--po cfare ishte kjo gjeme u shkreh ne vaj ajo dhe hapi grushtin duke treguar *ate mikun *qe gjeti ne xhepin e te shoqit------si more na paska lene shendene SOTIRI...........................

__________________
is good to be important,but is more important to be good

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2008 17:52
lubi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lubi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lubi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lubi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lubi Shto lubi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lubi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kujta1
Matematikan

Regjistruar: 04/01/2008
Vendbanimi: kumanov
Mesazhe: 182

pse bjondja e merr me vete ne plazh deren e vetures?
per shkak se kur t'i vjene nxeht ta hap dritaren

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2008 00:51
kujta1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kujta1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kujta1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kujta1 Shto kujta1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kujta1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

meqe lejohet edhe pak banalitet po ju tregoj nje te fort, kam degjuar se esht rast i vertet po nuk besoj. nejse...
nje emigrant ishte i sapo fejuar ne shqiperi dhe kthehet mbas disa kohesh, mer te fejuaren dhe dalin shetitje mnbasi u verdallosen neper qytet etj.. etj.. hyn ne nje restorant x te ngren mbasi hengren hipin lart ne hotel dhe marin nje dhom. futen brenda dhe fillojn te bejn dashuri pa e zhveshur mir ky miku i thot e fejuara (zemra perdor hyrjen secondare/ e dyt se jam e fejuar)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2008 13:56
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

ja shikoni kete:
http://www.youtube.com/watch?v=pvbR...0&feature=bz303

__________________
Dite me te mira pasketaj vine
shkoi erresira

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2008 20:39
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

... na ishte nji mret dhe blen nji kalë rrace shum të shtrenjtë ... kaluan ca ditë dhe kali rrinte vetëm i mërzitur , i ngrysur
i gjetën nji pelë ... thërritën doktorra , profesora , magjistara .... po kali vazhdonte të rrinte i mërzitur ..... ( jepte shpërblim të modh mreti për atë që bonte kalin me qesh )
Qëllon që kalon andej Lomi ( albanez 124 karatsh ) ...
- Cfar jan gjith kto njerz ktu morjahu ? - pyeti rojen e pallatit .
- ktu ktu ktu puna i thot roja ...
- A të iki ta provoj unë njiher ??
.. e merr roja dhe e con tek stalla .... kalojn 3 minuta dhe dëgjohet ihihihihhhhh , del kali duke qesh me të madhe .
Shkon Lomi ke mreti merr lekët dhe ikën . Kalojn ditë dhe i harxhon Lomi lekët ( jo me dashnoren , jo tu qeras shokët , tu bo qef ) dhe .......... i qëllon prap rruga nga pallati i mretit ... shikon i habitur .. prap njerz në rradhë ..
- Po tani ? - pyet rojen - cfar ka bo vaki ??
- Weeee - thot roja - që ate ditë që ke ikur ti , rri rri kali dhe vetëm qesh me të madhe , i la të gjithë pa gjumë .
- Ka thirr mreti kta njerz se mos e bon nganjoni të pushojë .
- A ta provoj edhe nji her - thot Lomi .
Futet Lomi në stallë ..... kaloujn 10 minuta dhe del kali shum i habitur dhe i mërzitur ...
U habitën gjith njerzit , doktorrat , profesorat .. E thërret mreti Lomin dhe i thotë :
- Do të jap edhe njiher ma shum lekë , por vetëm më trego se cfar i bon ti ktij kali ??
Mendohet icik Lomi dhe i thotë :
- O mret , herën e parë , kur kali ishte i mërzitur ju afrova dhe i thash ke veshi ... Un e kam më të madh se ti :p
Qeshi edhe mreti me të madhe ... - Po ksaj here cfar i the ??
- Asigjo .... ju afrova dhe i thashe - A te kujtohem une ........... dhe .... ja tregova !

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2008 23:51
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim me pak banalitet.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.